Komiksy

Nowości komiksowe za oceanem

Rebelscum.com

Od dzisiejszego dnia na terenie USA można już nabyć trzydziesty numer Legacy. Jest to przedostatnia cześć crossovera "Vector", którego finał już za miesiąc.

Legacy #30: Vector # 11(12)

Celeste Morne, Jedi Starej Republiki, i Cade Skywalker, potomek legendarnych Skywalkerów, połączyli się z grupą Imperialnych Rycerzy i załogą łowców nagród Cade'a w celu dokonania próby zamachu na Imperatora Sith, Dartha Krayta. Ale Celeste zmaga się z duchem Lorda Sithów Karnessem Muurem od ponad 4000 lat - nie można ustalić jak wielką posiada kontrolę nad jej działaniami. Czy plan Cade'a się powiedzie, czy znajdzie się on na łasce kolejnego Sitha?
Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema, kolory Brad Anderson, tusz Parsons. Cena 2,99$, 40 stron. preview dostepne tutaj.
Temat na forum.Tagi: Dark Horse Comics (742) Dziedzictwo (Legacy) (231) Jan Duursema (146) John Ostrander (179) Wektor (Vector) (26)

Komentarze (11)

Abe125 -> zaliczając R2 mógłby przypadkiem pomylić terminal informacji z gniazdkiem energetycznym :P a wtedy to już by nie miał czym figlować. heh!

Louie --> z Maladi się nigdy nie spotkał, tylko na polu walki :P mógłby jeszcze Syna i R2D2 zaliczyć byłby komplet :)

Tak.

jakies cuda niewidy

Uzupełnienie: W grudniu 2009 oczywiście.

Nestor --> Z Maladi też nie figlował...
Comndo --> Zakładając, że Egmont będzie trzymał się schematu i wydawał TYLKO Legacy, to dostaniemy go w grudniu. Ale raczej nie dostaniemy, bo głupio tak wydać Vectora tom drugi tylko.

Cziekważ kiedyż w Polsceż :P?
Stawiam na najwcześniej 2010 :|

Bardzo podobają mi się te nawiązania do ogółu EU.

A ja czekam az Cade przeleci Morne, bo tylko jej i Marishii jeszcze nie zaliczyl w tej serii.

"Na pewno kupię, zapowiada się niezły czad, czekam na pełne agresji i przemocy sceny walki Skywalkera z Kraytem. I może jeszcze któraś baba pokaże cyce."

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.