Komiksy

Nowości komiksowe za oceanem - UPDATE

Rebelscum

Dziś do sprzedaży na terenie USA trafił kolejny zeszyt TCW.


The Clone Wars #3: Slaves of the Republic #3(6)

Osiemdziesiąt milionów Togrutan z planety Kiros nagle zniknęło! Zadaniem Anakina Skywalkera, Obi-Wana Kenobiego oraz Togrutańskiej Padawanki Ahsoki Tano jest odnalezienie zagubionej ludności. Trop kieruje Jedi do systemu Zygerria, gdzie w przeszłości miały miejsce się wielkie aukcje niewolników, a które niedługo odbędą się na nowo z nieszczęsnymi Togrutanami w bloku aukcyjnym.
Ten nowy cykl jest uzupełnieniem telewizyjnej animowanej serii The Clone Wars.
Scenariusz Henry Gilory, rysunki i okładka Lucas Marangon, tusz Dan Parsons . Cena 2,99$, 40 stron. Preview dostępne tutaj.
Temat na forum.
UPDATE (promil - 11/12/2008 17:00)

Wygląda na to, że wczorajszego dnia wraz z komiksem TCW do sprzedaży znalazło się również zbiorcze wydanie serii Legacy.

Legacy Volume #4: Alliance - TPB

Sithowie ponownie kontrolują galaktykę, ale pozostałości Galaktycznego Sojuszu nadal walczą aby przywrócić sprawiedliwość.
Admirał Gar Stazi przewodzi siłom Sojuszu w ryzykownym napadzie na siły Sithów. Jeśli odniesie sukces, zasoby jego armii zostaną uzupełnione, ale za cenę jakiej kary ze strony imperatora Sith i jego sługusów.
To wydanie kolekcjonerskie zawiera w sobie historie przedstawione w zeszytach Legacy #20-22 oraz #27.
Scenariusz John Ostrander, rysunki Omar Francia & Alan Robinson, kolory Brad Anderson, okładka Dan Scott. Cena 15,95$, 104 stron. Preview dostępne tutaj.Tagi: Dark Horse Comics (790) Dziedzictwo (Legacy) (237) Henry Gilroy (74) John Ostrander (182) The Clone Wars (1295) TPB (138)

Komentarze (10)

W PRLu to wszystko byłoby w Polsce, a tak.. :/

Jeśli rysunki w "TCW: Slaves..." byłyby takie same jak okładka, to może nawet bym się skusił. Ale pewnie są tak samo kanciaste jak serial :P

Czekam na polskie wydanie xD

Zaczalem sie w koncu interesowac wydaniami TPB w USA i tym co zawietaja, bo Egmont je w koncu wyda u nas. :D

Okładka z Legacy TPB rządzi. Chyba pierwsza z wydania kolekcjonerskiego, która mi się podoba! ;]

Nieeeeeee!!! 80 000 000 zniknęło- nie szkodzi, ale dlaczego nadal pozostała przy życiu ta najbardziej żałosna?!? Zabijcie ją wreszcie, bo nie wytrzymam. Przżyła walkę z Grivem, Ventres i tysiącami droidów. Czy nie może ktoś jej wreszcioe zabić. Proooooooooooooszę ;(

Boluś dobrze gada xD

Anakin z Karaibów :D

80 mln. zniknęło, a jedna dalej żyje... damn;p

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.