Komiksy

The Clone Wars na Free Comic Book Day

Rebelscum

Free Comic Book Day jest to jeden dzień w roku kiedy zupełnie bezpłatnie można otrzymywać specjalnie na tę okazje przygotowane komiksy. Wystarczy tylko udać się do biorących w tej akcji udział sklepach i księgarniach sprzedających komiksy, znajdujących się nie tylko na terenie Ameryki Północnej ale i na całym świecie.

Przyszłoroczna edycja Free Comic Book Day odbędzie się 2 maja. Wśród wielu wydawnictw nie zabraknie również Dark Horse Comics, która planuje wydać komiks zawierający m.in. historię z The Clone Wars, a której głównym bohaterem będzie mistrz Jedi Kit Fisto. Pozostałe historie zawarte w komiksie, a nie dotyczące świata Star Wars to "Emily the Strange" oraz "Usagi Yojimbo". Wszystko to zostanie zawarte na 28 stronach opatrzonych dwoma okładkami, z których jedna będzie przedstawiać postać z universum Star Wars, a druga wybranych bohaterów z komiksowych serii Dark Horse'a.Tagi: Dark Horse Comics (790) Free Comic Book Day (21) The Clone Wars (1295)

Komentarze (7)

Oby Empik brał udział(ale onie NIE MAJĄ komiksów SW xP)! Może Komikslandia będzie brała to zabiore wszystkie Dziedzictwa i opchne na czarnym rynku w niebotycznych cenach, za trzydzieści lat kiedy już będą niedostępne xD

uy będzie fajny

Zawsze można napisać do jakiegoś sklepu zajmującego się sprzedażą zagranicznych komiksów. Osobiście zawsze i wszędzie polecam Multiversum. Pewnie coś tam sobie Rafał za to policzy, ale będą to grosze. No chyba, że to TYLKO w wybranych sklepach jest i sklepów wysyłkowych nie obejmuje.

Nawet jesli, to nie w warszawie. Tam nie ma nawet platnych komiksow, a o takich nikt nawet nie marzy.

wątpie, żeby to było w empiku ;/

WŁOCHACZ --> z pewnością.

Ciekawe, czy Empik bierze w tym udział?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.