Komiksy

SW Komiks #4 w sprzedaży

Egmont

Od dziś do kupienia jest kolejny numer magazynu SW Komiks, wydawanego przez Egmont. Wszystkich pragnących poznać nowe komiksowe przygody bohaterów Gwiezdnych Wojen, zapraszam do kiosków i salonów prasowych.
Star Wars Komiks #4

"Naznaczony" (Marked, Tales #24) - Ta historia ukazuje Dartha Maula wkrótce przed wydarzeniami z filmu Mroczne widmo. Mistrz Darth Sidious wyczuwa zakłócenie w Mocy i posyła ucznia, by sprawdził źródło problemu. Na miejscu nie wszystko okazuje się takie proste, jak się początkowo wydawało. Scenariusz Rob Williams, rysunki Cully Hamner, kolory Wil Glass.

"Dzięki, stwórco" (Thank the Maker! Tales #6) - Jak pamiętamy z filmu Imperium kontratakuje, Han Solo, Chewbacca, księżniczka Leia i C-3PO polecieli na Bespin, do Miasta w Chmurach. Na miejscu jednak czekali już na nich Darth Vader i Boba Fett. W tym komiksie widok C-3PO wywołuje przypływ wspomnień u Mrocznego Lorda Sithów. Scenariusz Ryder Windham, rysunki Kilian Plunkett, kolory Dave McCaig.

"Troje przeciwko galaktyce" (Three Against the Galaxy, Tales #3) - Oto opowieść o trojgu bohaterów, pochodzących z różnych galaktycznych ras i warstw społecznych, których łączy jedno: zostali życiowymi rozbitkami. Choć w komiksie nie występują filmowi bohaterowie, czytelnicy znajdą w nim nawiązania do klasycznej trylogii Star Wars. Scenariusz Rich Hedden, rysunki Rick Leonardi, tusz Mark Lipka, kolory Dave McCaig.

W komiksie znajduje się tekst poświęcony robotom w uniwersum SW.

Tłumaczenie: Maciek Drewnowski oraz Jarosław Grzędowicz. Cena 4,90 zł, 48 stron.
Temat na forum.Tagi: Egmont Polska (582) Star Wars Komiks (209) Star Wars Tales (132)

Komentarze (15)

Najlepszy to bedzie nastepny z Hanem Solo

Łapiesz różnicę między komentem do nijusa, a postem o SW Komiksie, miszczu Syndriusie?
http://www.gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=347080 - zapraszam tu.

mam już. I szczerze powiem że numer mnie raczej zawiódł. Jeden komiks mi się tylko podobał i to był ,,Dzięki Stwórco". Może nie ma walk, może nie dzieje się w czasach Legacy albo KOTOR ale ten komiks ukazuje, ze nawet lord sithów ma uczucia. Marked nie podobał mi się zbytnio. Grafika jest taka sobie a fabuła jest jeszcze gorsza. Ludzie- kto by mógł się nauczyć lepiej władać mocą od niektórych jedi i sith?? Myślałem że tym zakłóceniem mocy będzie nie jakiś grubasek k****ek tylko jakiś ciemny jedi dorównujący maulowi. A jednak komiks polegał na tym żeby wyciągnąć kasę. Troje przeciwko galaktyce to infantylna historia. Nie ma w niej postaci z sagi ale są motywy. Autorzy skorzystali z okazji czyli zrobienia historii o gameoriańskim strażniku Jabby. To nic szczególnego. Komiks nie ma klimatu. Po za tym od keidy to jawowie żyją na światach po za Tatooine??
Wiem że następny numer będzie wręcz świetny gdyż będzie świetna historia o Hanie Solo, KOTOROWA powieść i coś tam jeszcze.

Właśnie kupiłem :)

ups, myślałem że 19.12 wychodzi ;/ jutro kupie w drodze do szkoły :)

Dobry, choć 3 poprzednie były lepsze.

Kupiłem godzinę temu, otwieram sobie, aby przeczytać artykuł na wewnętrznej stronie okładki i nic nie widzę w 2 ramkach. Fioletowe napisy na granatowym tle to marny pomysł, więc od razu szykujcie dobre oświetlenie. Poza tym drobiazgiem na razie ciężko się do czegoś przyczepić.

już sie ma :d

Kupiłem i mam jedną uwagę. W artykule o robotach napisy w ramkach są ledwo co czytelne

lipa u mnie dopiero jutro sprowadzą :/

już zakupiłem

Dobrze się zapowaida ^^

Czasami chciałbym się przenieść w świat Star Wars, a najlepiej tak by być człowiekiem, ale żyć jak Yoda, bo jednak kilkaset lat to lepiej niż kilkadziesiąt :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.