Fandom

XVII Finał WOŚP w Bydgoszczy

BFSW

Bydgoski Fanklub Star Wars przesłał nam wiadomość dotyczącą XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowanego w Bydgoszczy:

11 stycznia 2009 roku będzie dniem w czasie, którego serca mieszkańców Naszego pięknego kraju zabiją mocno i fantastycznie głośno. W tym dniu 17-ty raz z rzędu w każdym zakątku Polski zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od trzech lat natomiast regionalny finał w Bydgoszczy nie może się odbyć bez wsparcia i zaangażowania fanów Star Wars zrzeszonych w Bydgoskim Fanklubie Star Wars.
Centrum wydarzeń umiejscowione zostało na Starym Rynku i w Kawiarni Artystycznej „Węgliszek” - tam też będziecie mieli okazję spotkać, dotknąć ba a nawet porozmawiać z członkami BFSW. Co ważne miejscową watahę fanów wesprą członkowie zaprzyjaźnionej organizacji zwanej Eagle Outpost (czyli po Naszemu Rebel Legion).

Startujemy w Kawiarni „Węgliszek” o godzinie 13. Wcześniej wyglądajcie Nas w okolicach Starego Rynku. Przybywajcie! A co na Was czeka? Gry, konkursy, zabawy mieczem i jako, że każdy fan uwielbia współzawodnictwo, udział w licytacjach, a fotki będą dozwolone.Tagi: Bydgoszcz (146) WOŚP (28)

Komentarze (1)

Świetnie. Tylko jeden problem...
...ja nie mieszkam w Bydgoszczy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.