TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Problemy techniczne

2002-01-25 10:41:00

Na pewno część z Was zauważyła ostatnio pewne problemy techniczne, jak pady, bądź nagłe zwolnienia połączenia. Niestety potrwa to jeszcze jakiś czas, a jest to spowodowane pewną konserwacją naszego serwera. Za wszelkie niedogodności najmocniej przepraszamy i prosimy o cierpliwość.
KOMENTARZE (0)

Bastion

No to ruszamy ...

2002-01-06 17:00:00

No i w końcu, po długim okresie ciężkiej pracy i wyczekiwań, oficjalnie rusza Bastion.net.
Sama nazwa strony to nie tylko odzwierciedlenie naszej chęci bycia ostoją, bastionem polskich fanów "Gwiezdnych Wojen", ale i aluzja, bo przecież stolicą Resztek Imperium była planeta Bastion.
Na dzień dzisiejszy ruszyliśmy przede wszystkim ze skryptem newsowym, forum i kilkoma opisami, jednakże z czasem będziemy się rozwijać.
Bastion.net powstał z połączenia kilku stron o tematych Starwarsowej, a były to na dzień dzisiejszy Star Wars Dantooine, Obroa-Skai, Pic of the Week oraz Star Wars Games. Ponieważ jesteśmy otwarci na współpracę mamy nadzieję, że do naszego grona dołączą wkrótce i inne strony. Sam pomysł utworzenia Bastionu narodził się na naszym forum, jesienią zeszłego roku. Wtedy to zaczeliśmy się organizować i tworzyć to co dziś oficjalnie otwieramy.
Warto wspomnieć, że chyba jako jedyna w Polsce strona o "Gwiezdnych Wojnach" mamy także swoją wersję w WAP.
A na koniec należy wspomnieć o Stopklatce. Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować, za danie nam miejsca na serwerze, a przez to umożliwienie utworzenia Bastionu. Największe podziękowania jednak należą się Panom, Krzystofowi Spórowi, redaktorowi naczelnemu Stopklatki, oraz Panu Przemysławowi Basiakowi, członkowi zarządu. Bez ich współpracy na pewno jeszcze byśmy nie ruszyli.

W imieniu całego składu Bastion.netu życzymy Wam miłego serfowania.
KOMENTARZE (8)
Loading..