TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Twórczość Fanów

2002-09-20 23:58:00

Mam przyjemność otworzyć dziś nowy dział na Bastionie: "Twórczość Fanów". Będziemy w nim zamieszczać recenzje fan filmów, pisać o aktualizacjach galerii (fan arty) i prezentować opowiadania napisane przez Fanów. Zapraszam...
KOMENTARZE (0)

Bastion

PFSW - trochę historii

2002-09-07 18:15:16

Pierwsze "Polskie Forum Star Wars" (działające z poziomu www) powstało dokładnie 4 września zeszłego roku (oczywiście nie licząc grupy Usenetowej "pl.rec.fantastyka.starwars") i działało przy mojej pierwszej stronie Star Wars Dantooine. Przyznaje, że w tamtych czasach był to niezły "bajer", teraz praktycznie każdy ma możliwość założenia czegoś takiego na swojej stronie.

To własnie tam niektórzy z obecnej ekipy Bastionu po raz pierwszy się spotkali. Pamiętam pierwsze posty na tamtym forum i dzień w którym zjawił się Tsavong Lah nazywając je "kółkiem trzech i że to jakiś skandal" ;)

Chodziło mniej więcej o to, że najwięcej postów pisałem ja, Lord Sidious i Andaral. Potem pojawił się jedI, Jeth i Jurek oraz kilka innych osób. Wszystko szło dobrze do czasu awarii serwera i utraty większości naszej "twórczości". A pamiętam, że jedną z ciekawszych naszych rozmów była właśnie ta o "skandalu", która się rozszerzyła o skandale starwarsowe - "o Flanelowcu wyzyskiwaczu" i o tym, jak to Carrie Fisher ćpała narkotyki... Rozmawialiśmy na nim także o wydarzeniach z 11 września...

Ale już w październiku PFSW działało na nowo z rejestracją/logowaniem, tyle że było bez tych pierwszych postów. Ta druga wersja forum działa do dzisiejszego dnia, ale jak pewnie zauważyliście nigdy nie została ukończona. Brakuje tam przypominania haseł i archiwum. Za to nie można go nazwać już "kółkiem trzech". Mamy wielu użytkowników i dlatego postaramy się w najbliższym czasie uruchomić w pełni sprawną wersję forum. Już się zastanawiamy, w jaki sposób przeniesiemy te wszystkie posty... :)
Postaramy się także wgrać te "uratowane" posty z pierwszego PFSW...
KOMENTARZE (1)
Loading..