TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Lotna Eskadra

2003-02-26 20:34:00

Jak już wiecie Lex zrezygnował z etatu w Bastionie. Jednym z jego dotychczasowych obowiązków: Lotną Eskadrą zajme się więc ja. I uwaga, nastąpią pewne zmiany. Z uwagi n różne dodatkowe zajęcia, które czynią dzień piątek prawie w całości zajętym newsletter trafiać do was będzie w środy. Sorki za zmiany. Miłej lektury.
KOMENTARZE (1)

Bastion

Emerytura.

2003-02-22 20:49:00

Z przykrością musze stwierdzić iż odchodzę z Bastionu. Wpływa na to kilka czynników o których nie będę się tu rozpisywał (jeśli komuś bardzo zależy to stukać na maila: Lex@twoje-sudety.pl). Chciałbym podziękować wszystkim osobom które pomagały mi w mojej pracy: zarówno fanom podsyłającym newsy oraz chłopakom z Bastionu, którzy przyjeli mnie do swojego grona z otwartymi rękami. Serdecznie dziękuję wszystkim za współpracę i Niech Moc będzie z Wami, zawsze !
KOMENTARZE (18)

Bastion

Głosuj na BASTION w trzeciej edycji INET AWARDS

2003-02-19 20:03:00 INET Awards

Bastion Polskich Fanów Star Wars został nominowany do trzeciej edycji konkursu na najlepszą witrynę internetową INET AWARDS. Głosy można oddawać do 23 lutego 2003 roku, czyli raptem cztery dni. Zdajemy sobie z tego sprawę, że jest to bardzo mało czasu, ale liczymy na Was i wasze bezcenne głosy. BASTION znalazł się w doborowym towarzystwie, np. konkurujemy z polską oficjalną stroną Władcy Pierścieni, ale nieukrywamy że możemy dzięki Wam pokonać tak wyśmienitych przeciwników w kategorii Best Information Site. Wasze głosy są potrzebne rozpropagowaniu Gwiezdnej Sagi, a nie nam !! Więc jeżeli jesteś miłośnikiem, fanem, fanatykiem, Sithem czy też Rycerzem Jedi oddaj swój głos na BASTION Polskich Fanów Star Wars klikając w ten link: Bastion - Best Information Site.

Dziękujemy Wam i Niech Moc Będzie z Wami !!


KOMENTARZE (0)
Loading..