TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Forum w wersji 4.1

2003-04-21 22:29:00

Na początku roku odpaliliśmy nową wersję Polskiego Forum Star Wars. W ciągu tygodnia wprowadziliśmy kilka pilnych zmian. Prosiliśmy Was, zwłaszcza tych, którzy z tego forum korzystają, o uwagi i sugestie. I faktycznie pojawiło się sporo różnych nowych pomysłów, jak co poprawić czy rozbudować, za co jestem wszystkim bardzo wdzięczny. Część z tych pomysłów i część mało widocznych poprawek zamieszczamy w wersji 4.1 forum, która odpalamy dziś.
Na forum znajdziecie także wykaz najnowszych komentarzy do sond, artykułów czy newsów. W tym momencie stanie się ono swoistym centrum dokumentującym Waszą działalność na Bastionie.
Za wszystkie sugestie bardzo dziękuję a w szczególności (kolejność alfabetyczna) Anorowi, DARTH VADEROWI, Jacksonowi, JORUUSowi, Kisielowi, Kyle’owi Katarnowi, Lorienjo, Marrbacce, Mefistowi, Przemasowi, Real Vaderowi, Sebastianniemu, Thengelowi, Tvan’Orisowi, Valarianowi Skywalkerowi i wszystkim tym o którym nie wspomniałem. Wiele z Waszych pomysłów zostanie wykorzystanych jeszcze za jakiś czas.
Przy okazji chcę tu poruszyć jeszcze jedną kwestię. Dawny dział Anarchy Board został przemianowany na Las Ewoków. Natomiast Wioska Gungan pełni teraz rolę działu humorystycznego. Ze względu na dość specyficzny humor, który tam panuję postanowiliśmy przyznać Wiosce status Azylu, czyli reguły tam panujące są trochę inne niż na reszcie forum (bez działu Las Ewoków). Niemniej jednak, za nieodpowiednią działalność na Wiosce można dostać karnego bana. W celu chronienia specyficznego klimatu Azylów i Lasu Ewoków wprowadziliśmy też opcję przeglądania ostatnich postów z zwykłych działów. Zostało to zrobione na Wasze prośby, gdyż faktycznie Azyle i Las bardzo szybko się rozbudowują, co może trochę zaciemniać obraz bardziej ogólnych dyskusji.
W imieniu swoim, jak i reszty Bastionu, a także opiekunów Azyli, zapraszam do korzystania z Forum.
KOMENTARZE (21)
Loading..