TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

"Bitewniaki" - nowy dział na Bastionie!

2008-04-14 19:30:44 Redakcja

Jakiś czas temu w głowach redaktorów Bastionu zakiełkował pomysł o stworzeniu nowego działu, który przybliżyłby fanom kulisy gier bitewnych osadzonych w realiach Gwiezdnych Wojen. Po okresie ciężkiej pracy i poświęceń udało się, powstał nowy dział: "Bitewniaki". Zachęcamy do korzystania z owoców naszej pracy pod tym adresem. Z tego miejsca chciałem podziękować osobie, bez której nowa sekcja by nie powstała. Jest nią nasz Bastionowy człowiek od administracji - Strangler.

Od dzisiaj będziecie mogli poczytać o grach takich jak: Star Wars Miniatures, Starship Battels, czy Pocket Models TCG. Na razie dostępne są tylko opisy dodatków, ale z czasem w dziale pojawiać się będą artykuły, scenariusze i recenzje.

W tym miejscu dostępny jest artykuł o przywracaniu miniaturkom pierwotnego wyglądu. W najbliższym czasie możecie spodziewać się recenzji miniaturkowych dodatków. Ich dodanie będzie odnotowane w forumowym temacie Bastionowe Recenzje, dlatego chętnym polecamy monitorowanie tegoż topicu.

Ciekawostką dla każdego gracza jest poddział Składy fanów. Tutaj możecie poznać dokładny wygląd składów innych fanów. Jeżeli chcecie by i wasz skład został opublikowany, wystarczy napisać w tym temacie, lub napisać do mnie na maila.

KOMENTARZE (12)
Loading..