TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Konkurs na odtworzenie scenki z "Wojen klonów"

2010-10-29 12:26:34


Trzy dni temu do sprzedaży w Polsce wszedł pierwszy sezon serialu "Wojny klonów" na dvd. W związku z tym wydarzeniem, Bastion Polskich Fanów Star Wars ma przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w całkowicie nowym konkursie na odtworzenie scenki z "Wojen klonów". Waszym zadaniem jest wybranie sobie dowolnej sceny z serialu i odtworzenie jej za pomocą dowolnej techniki. Scena odtworzona może być zarówno za pomocą rysunku, klocków LEGO, wycinanek, wyszywanek jak również wszystkiego innego co Wam przyjdzie na myśl - nie chcemy Was tutaj ograniczać, zadziwcie nas swoją pomysłowością. Do nadesłanej sceny dołączcie opis, w którym tłumaczycie jaką scenę odtwarzaliście oraz numer odcinka serialu, z którego ona pochodzi. Na Wasze prace (wraz z opisami) czekamy do 12 listopada.

Na najlepszą nadesłaną pracę czeka nagroda w postaci trzech płyt dvd z serialu "Wojny klonów", zawierających pierwsze 16 odcinków.

Sponsorem nagrody jest firma Galapagos, dystrybutor filmów i seriali na DVD i BD, która w tym miesiącu wydała pierwszy sezon serialu "Wojny klonów". Więcej o wydaniu możecie przeczytać w tym miejscu.Odtworzone scenki przesyłajcie na adres redakcja@gwiezdne-wojny.pl do dnia 12 listopada 2010 roku.

Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie.
W razie pytań piszcie do członków redakcji lub na forum.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich fanów! :)


KOMENTARZE (16)

Bastion

Konkurs na karykaturę

2010-10-21 14:53:58Dla wszystkich uzdolnionych użytkowników naszego serwisu mamy dobrą wiadomość. Szykujcie swoje ołówki, kredki, farby lub zacznijcie pomału grzać swoje tablety i programy graficzne. Mamy olbrzymią przyjemność zaprosić was na Konkurs na karykaturę, który właśnie dziś startuje na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

Głównym zadaniem jest narysowanie karykatury postaci z fikcyjnego świata Gwiezdnych Wojen. Postacie mogą pochodzić zarówno z filmów jak i seriali a także z komiksów, książek, gier i szeroko pojętego Expanded Universe. Osoby, które wolą rysować bardziej realne postacie mogą pokusić się o przygotowanie karykatury aktora, pisarza, rysownika pod warunkiem, że dana osoba jest związana w mniejszym lub większym stopniu z Gwiezdnymi Wojnami. Wszystkie prace należy przesłać na adres redakcja@gwiezdne-wojny.pl do dnia 21.11.2010 r.

Trzy najlepsze prace otrzymają grę „Knights of the Old Republic II: Sith Lords” ufundowaną przez internetowy sklep z oprogramowaniem i grami AGARD.pl.Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie.
W razie pytań piszcie do członków redakcji lub na forum.

KONURSY NA BASTIONIE

KOMENTARZE (37)

Bastion

Omnibus V - kolejna edycja

2010-10-20 13:23:43Kończąc ostatnią edycję Omnibusa byliśmy niezwykle zadowoleni zainteresowaniem, jakie wzbudziła ona wśród fanów i ilością osób, które podjęły się rozwiązania przygotowanego przez nas quizu. Przyglądając się rywalizacji, jednocześnie wsłuchiwaliśmy się w Wasze komentarze. Część z nich uwzględniliśmy w obecnej edycji, mając nadzieję, że dzięki temu zabawa będzie jeszcze ciekawsza, a rywalizacja bardziej zaciekła. Mamy zatem przyjemność zaprosić na piątą edycję konkursu wiedzowego pt. Omnibus zorganizowanego przez Bastion Polskich Fanów Star Wars.

Omnibus to konkurs wiedzowy składający się z dwudziestu pytań. Lista pytań została przygotowana przez redaktorów Bastionu i dotyczy takich dziedzin jak: filmy, książki, komiksy, RPG, gry, figurki itp. Znajdziecie ją oznaczoną jako quiz specjalny o nazwie Omnibus V na naszej podstronie z Quizami. Waszym zadaniem jest oczywiście wzięcie udziału w quizie i udzielenie jak największej liczby prawidłowych odpowiedzi. Quiz będzie trwał do dnia 07.11.2010 r.. Wykorzystanie quizów daje Wam możliwość natychmiastowego sprawdzenia osiągniętego wyniku i tym samym zobaczenia jaką macie szansę na zdobycie nagrody.

Sponsorem nagród jest firma taniejniema, od kilku lat zajmująca się sprzedażą książek, filmów i muzyki w serwisie Allegro - tu i tu. Niedawno uruchomiła także wzorcownię - mieszczącą się w Warszawie - ul. Kolejowa 11/13 - pawilon - Otwarte : pon. - pt. 09:00-16:00

Dla zwycięzców przewidziano nagrody w postaci anglojęzycznych książek. Zostaną one przyznane trzem osobom z największą ilością prawidłowych odpowiedzi. W przypadku identycznego wyniku o miejscu decydować będzie losowanie. Nagrody kształtują się następująco:

I miejsce – Star Wars - The Essential Atlas
II miejsce – Star Wars - Death Troopers (twarda oprawa)
III miejsce – Star Wars - Legacy of the Force #3: Tempest


Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie.
W razie pytań piszcie do członków redakcji.


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich fanów! Powodzenia i miłej zabawy!


KOMENTARZE (25)

Bastion

Konkurs na projekt koszulki adidas Originals Star Wars

2010-10-17 21:32:54


Niedawno na naszym rynku ukazała się w sprzedaży kolekcja odzieży adidas Originals z linii Star Wars. W związku z tym wydarzeniem, Bastion Polskich Fanów Star Wars ma przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w całkowicie nowym konkursie na projekt koszulki adidas Originals Star Wars. Na Wasze pomysły połączenia marek adidas Originals i Star Wars na koszulkach czekamy do końca października.

Na najlepszą nadesłaną pracę czeka nagroda w postaci koszulki adidas Originals z linii Star Wars w rozmiarze „L”.

Sponsorem nagrody jest marka adidas Originals, reprezentująca Urban fashion style, która w tym roku wypuściła na rynek kolekcję Star Wars składającą się z dwóch linii produktów. Więcej o samej kolekcji możecie dowiedzieć się w tym miejscu.Projekty koszulek przesyłajcie na adres redakcja@gwiezdne-wojny.pl do dnia 31 października 2010 roku.

Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie.
W razie pytań piszcie do członków redakcji lub na forum.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich fanów! :)


KOMENTARZE (29)

Bastion

Omnibus IV - wyniki

2010-10-13 13:53:40


Wraz z końcem września, czwarta edycja konkursu pt. Omnibus dobiegła końca. Tym razem była ona dość nietypowa w porównaniu do poprzednich edycji, bowiem fani musieli wykazać się swoją wiedzą za pośrednictwem Quizów, nie wiedząc wcześniej jakie czekają ich pytania. Jednocześnie dzięki nowemu systemowi od razu po rozwiązaniu quizu, można było się dowiedzieć czy ilość udzielonych poprawnych odpowiedzi daje szansę na zajęcie miejsca na podium. Rywalizację obserwowaliśmy do samego końca, a ostatecznie w konkursie wzięło udział ponad 250 osób. Mamy nadzieję, że taka możliwość sprawdzenia swojej wiedzy przypadła Wam do gustu. Największą wiedzą - zdobywając 15 punktów - wykazał się Piotr "Carth Onasi" Niewitała, zajmując tym samym pierwsze miejsce. Gratulujemy.

Całe podium wraz z nagrodami kształtuje się następująco:

I miejsce – Piotr "Carth Onasi" Niewitała
Nagroda: Star Wars - The New Essential Weapons and Technology
II miejsce – Srdjan "Jedi Nadiru Radena" Jovanovski
Nagroda: Star Wars - Legacy of the Force #5: Sacrifice (twarda oprawa)
III miejsce – Konrad "Vergesso" Sadowski
Nagroda: Star Wars - Legacy of the Force #6: Inferno

Sponsorem nagród jest firma taniejniema, od kilku lat zajmująca się sprzedażą książek, filmów i muzyki w serwisie Allegro - tu i tu. Niedawno uruchomiła także wzorcownię - mieszczącą się w Warszawie - ul. Kolejowa 11/13 - pawilon - Otwarte : pon. - pt. 09:00-16:00

Pytania konkursowe i prawidłowe odpowiedzi można zobaczyć w tym miejscu.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do zabawy już niedługo w kolejnym konkursie.


KOMENTARZE (18)

Bastion

Zakończenie Tygodnia Yuuzhan Vongów

2010-10-06 22:34:06Ostatnie 7 dni upłynęło na Bastionie pod znakiem Yuuzhan Vongów. Szereg atrakcji i artykułów z nimi związanych zorganizowała grupa miłośników tego tematu pod wodzą Krzysztofa Aquenral Rewak – zapewniamy was, że będzie o nich głośno jeszcze nie raz. Mamy nadzieję, że dzięki Tygodniowi Yuuzhan Vongów udało nam się przybliżyć wszystkim chętnym tę ciekawą i jakże obcą rasę oraz kulturę i cywilizację, jakie ze sobą przedstawiają.

Żeby utrwalić wiedzę nabytą podczas Tygodnia Yuuzhan Vongów przygotowaliśmy specjalny quiz tematyczny. Zawiera on 20 pytań na temat Yuuzhan Vongów, pochodzą on z książkowej serii „Nowa Era Jedi”, komiksów „Legacy” i innych źródeł. Na zdecydowaną większość z nich odpowiecie bez problemu, jeżeli śledziliście artykuły publikowane w ramach Tygodnia Yuuzhan Vongów. Quiz można rozwiązać tylko raz, więc przygotowanie będzie tu miało bardzo duże znaczenie. Wszystkim życzymy powodzenia!

Quiz z okazji Tygodnia Yuuzhan Vongów


Na sam koniec kilka słów wyjaśnienia i podziękowań od Aqunerala, który przygotował lwią część Tygodnia Yuuzhan Vongów:

Pomysł na kolejny tematyczny tydzień na Bastionie narodził się w naszych głowach już jakiś czas temu, dlatego też jestem rad, że w końcu udało nam się go zrealizować. Niczego byśmy nie przeczytali bez pomocy i wsparcia mojej prawej ręki w tym niecnym przedsięwzięciu oraz innych projektach. Mowa tu oczywiście o Patryku „Moofie” Grzybowskim, który sprawił się doskonale przy yuuzhańskim języku i zbieraniem twórczości fanów, ale również zwyczajnie wspierał mnie na duchu, za co jestem ogromnie wdzięczny. Mateusz „Matek” Michalak, Łukasz „Hania” Hanuszczak, Michał „Girdun” Machnik i Szymon „Bolek” Bolewicki również spisali się na medal poprzez swoje artykuły, ale przede wszystkim chciałem podziękować Wam, drodzy czytelnicy. Bez Was nie miałoby to sensu, a jestem szczęśliwy, że nasze artykuły spodobały się tylu osobom, które wyrażały swoje zadowolenie w komentarzach, na forum oraz przez prywatne wiadomości. Cieszę się, że mogliśmy zrobić coś fajnego dla Bastionu i wszystkich, którzy ten Bastion tworzą.


Wszystkie atrakcje tygodnia Yuuzhan Vongów można zobaczyć w tym miejscu.


Temat na forum
KOMENTARZE (13)
Loading..