TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Bastionowicze o Bastionie cz. 7

2012-05-27 23:02:57Przed Wami kolejna porcja wspomnień Bastionowiczów, przepytanych z okazji dziesięciolecia naszej strony. Dziś dla równowagi dwójka starszych userów i dwójka z krótszym stażem.
Poprzednie odpowiedzi na nasze pytania oraz opowieści użytkowników znajdziecie w tych miejscach: cz. 1 (Yako, Balav, Lady Morte, Valorum), cz. 2 (Vua Rapuung, Chewie z Wooczego Imperium, Strid, Burzol) , cz. 3 (JORUUS, Halcyon, Urthona, Darth Fizyk), cz. 4 (ogór, Nadiru Radena, Nestor), cz. 5 (Carno, ShaakTi1138, Tremayne) i cz. 6 (Lord Bart, Onoma, Gunfan, Luke S).Horus
Egipski bóg, który w przeszłości eksperymentował z nickiem, ale na szczęście mu przeszło. Jak sam twierdzi został wychowany przez Bastionowiczów (fakt, trochę go naprostowaliśmy).
User nr 7144
Data rejestracji: 15.04.2006 r. godz. 23:34


1. Jak trafiłeś na Bastion i czy zainteresował Cię od razu? Co przykuło Twoją uwagę?
Moja mama jest stomatologiem, jakoś tak na początku XXI wieku musiała co jakiś czas wysyłać do NFZ raporty ze swojej pracy. Podłączała się do Internetu przez kabel bezpośrednio do ściany i tak obciążając domowy budżet niebotycznymi rachunkami przesyłała dane, a ja w tym czasie siadałem sobie przed komputerem i coś tam czytałem, wyszukanie „Gwiezdnych Wojen” w googlach zajęło mi parę chwil, a od bardzo dawna Bastion jest pierwszym linkiem wujka google w tym temacie. Tak zdobyłem informacje o tej stronie. Potem popularne stały się Neostrady i inne takie... i zostałem dzieckiem Neo, naprawdę napalonym na Kaję Sinisa i Mastaha Yodę.

2. Z czym przede wszystkim kojarzy Ci się Bastion?
Sam nie wiem... skupiam się na forum i chyba właśnie z forum kojarzę Bastion, ze społecznością. Wiem ze zachowuję się w tej kwestii jak Emo gimnasialicus (niedawno odkryty podgatunek człowieka kopalnego nazywany czasem Homo non sapiens), ale dla mnie kto nie istnieje na Bastionie, na forum, jakoś nie jest przeze mnie traktowany zbyt poważnie, choć zdaję sobie sprawę, że wartościowi fani w większości nie szmacą się darciem kotów na naszym kochanym forum, więc rzadko coś piszą w ogóle, ale wciąż łapię się na tym, że osoby nieaktywne na forum traktuję nieco ksenofobicznie... może ciężko mi je skojarzyć, albo ciężko mi się z nimi identyfikować, nie wiem, ale staram się to zmienić.

3. Jakie jest Twoje ulubione wspomnienie związane z Bastionem?
Śledzie Miśka xD, ciągle to wspominam, ten pierwszy dzień, w którym Misiek chyba zalał łzami całą klawiaturę komputera wycinając coś koło setki "genialnych" postów Horusa020994. A ja zwymyślałem go od śledziożerców, za co cały Bastion zgodnie mieszał mnie z błotem przez kilka godzin, potem już takiej solidarności wśród userów nie uświadczyłem NIGDY :P.

4. Co Twoim zdaniem było największą zmianą, jaka zaszła na Bastionie przez te wszystkie lata?
Ostatnia zmiana layoutu i skórki, oraz nicki połowy userów... za niektórymi wciąż tęsknię..., a oni tylko ksywki pozmieniali:D.

5. Czy tęsknisz za jakimś elementem Bastionu, który zniknął już w mrokach przeszłości?
Tak, za niektórymi osobami.

6. Czy jest coś czego nie lubisz na Bastionie?
Tak, tego, że nie jest taki jaki był i powoli zdycha, i zmienia się na gorsze. Kiedyś nie byłem gotów na poważny Bastion z dobrym, porządnym dowcipem w stylu najpopularniejszych amerykańskich seriali sezonowych, teraz mam wrażenie, że jakoś bym się odnalazł w tamtej rzeczywistości, zostałem przez społeczność Bastionu w pewien sposób wychowany i traktuję Bastion jako swój internetowy dom, co tam że patologiczny, ale tamtego Bastionu już nie ma i chyba nikt mi go nie zwróci. A może to tylko wypaczone wspomnienia małolata, który podziwiał starszych kolegów z forumowej piaskownicy?

7. Czy utrzymywałaś lub utrzymujesz nadal kontakt z użytkownikami Bastionu?
Jasne, słyszeliście mnie przecież w porze Imperatora xD, nie wiem jak prowadzący przeżywają niektóre przerwy muzyczne, kiedy ja dzwonię i piszę :D. Jest jeszcze Łotr, i Urthona, także Kasis, ostatnimi czasy, choć baaardzo rzadko Taraissu, czy Wedge, Yuri jest zawsze dostępny na gadu-gadu kiedy czegoś potrzebuję. Ostatnio dyskutowałem z Raelem pochodzenie midichlorianów w dziecku Jedi. Także powoli wyrywam się z tej bastinowej izolacji kontaktując się z fanami na różne inne sposoby.

8. Czy Nestor musi odejść?
Zablokujcie mu konto, utwórzcie drugie o nazwie "Neestor" i będzie dobrze :D.

9. Czy czekasz na Nasz-Bastion?
Jasne :D

10. Czy miałeś okazję poznać osobiście Właściciela?
Dopiero niedawno się dowiedziałem, że Właściciel istnieje xD, pojęcia nie miałem, że Bastion do kogoś należy :D.Kassila
Jedna z pań aktywnych na Bastionie. Miłośniczka Wielkiego Admirała Thrawna, Chissów i Lokiego. Posiada jedynego w swoim rodzaju pluszowego Isalamira.
User nr 14801
Data rejestracji: 27.10.2009 r. godz. 14:59


1. Jak trafiłaś na Bastion i czy zainteresował Cię od razu? Co przykuło Twoją uwagę?
Oj, to było tak dawno temu... Trafiłam jak pewnie większość: przez Google. Po „Zemście Sithów” chciałam więcej Gwiezdnych Wojen, więc wpisałam to hasło w wyszukiwarkę. Wtedy nie miałam pojęcia, że jest coś jeszcze: książki, gry i tak dalej. Bastion był pewnie jednym z wielu linków, uporządkowaną kopalnią wiedzy, pomysłów i Mocy.
A co mnie szczególnie przyciągnęło? Chyba atmosfera: sympatia, zrozumienie. Odkryłam, że nie jestem sama we Wszechświecie, że takich fanów jak ja jest więcej. To były czasy, gdy z Chissów znałam jedynie Thrawna, a więc dość odległe. Właśnie przez Wielkiego Admirała w końcu założyłam sobie konto: nie było innego dostępu do działu tłumaczeń.

2. Z czym przede wszystkim kojarzy Ci się Bastion?
Z porankiem, kawą i pączkiem: pierwszą rzeczą jaką otwieram rano na Internecie, jeszcze przed sprawdzeniem poczty, są informacje ze świata SW. Kawa jest trochę później.

3. Jakie jest Twoje ulubione wspomnienie związane z Bastionem?
Odkrycie, że jest tu więcej Imperialnych, a także trzecie miejsce w konkursie bastionowym na zbrodnicze opowiadanie.

4. Co Twoim zdaniem było największą zmianą, jaka zaszła na Bastionie przez te wszystkie lata?
Zmiana wyglądu forum na obecną: wielce oburzona, postawiona przed faktem dokonanym chciałam to bojkotować. Tydzień później przestałam zwracać na to uwagę.

5. Czy tęsknisz za jakimś elementem Bastionu, który zniknął już w mrokach przeszłości?
Nie znam innego Bastionu. Obecny jest dla mnie czysty, pierwszy i dziewiczy.

6. Czy jest coś czego nie lubisz na Bastionie?
Hmmm... Noghrich?

7. Czy utrzymywałeś lub utrzymujesz nadal kontakt z użytkownikami Bastionu?
Jasne! Z kim innym miałabym się zadawać?

8. Czy Nestor musi odejść?
Pod warunkiem, że zaraz wróci.

9. Czy czekasz na Nasz-Bastion?
W zasadzie to bardziej na Thora 2.

10. Czy miałeś okazję poznać osobiście Właściciela?
Oj, niestety, to jest informacja zastrzeżona :)


Qel Asim
Zadeklarowany Sith, a zarazem aktywny użytkownik Bastionu, będący przedstawicielem nowszego pokolenia Bastionowiczów.
User nr 16919
Data rejestracji: 21.09.2010 r. godz. 14:44


1. Jak trafiłeś na Bastion i czy zainteresował Cię od razu? Co przykuło Twoją uwagę?
Na Bastion trafiłem przez zupełny przypadek. Szukałem informacji o Sithach i okresie pomiędzy Darthem Banem a Palpatinem i jako pierwszą propozycję wyszukiwarka podała Bastion. Gdy tylko strona się załadowała, wiedziałem że to jest TO! Spojrzałem na menu po lewej, kliknąłem w słowo "Książki" i pojawiło się mnóstwo informacji, następnie w "Gry", tu również poraził mnie ogrom bazy danych. Nie wahałem się ani chwili i od razu założyłem konto.

2. Z czym przede wszystkim kojarzy Ci się Bastion?
Przede wszystkim z prawdziwym ogromem informacji, miłą atmosferą i uniwersalnym forum. Jako zwykły fan nie miałem pojęcia o wielu faktach związanych z uniwersum Gwiezdnych Wojen, ani nie wiedziałem o tym że w Polsce działa fandom - i to kolejna sprawa która kojarzy mi się z Bastionem. Dzięki tej stronie sam próbuję tworzyć w swoim rodzinnym mieście lokalny fandom i z każdym "dniem" jestem bliżej celu.
Naturalnie gdy myślę "Bastion", to w mojej głowie pojawiają się również pseudonimy sympatycznych userów i redaktorów - Lord Bart, Lord Budziol, Kasis, Kassila, Mistrz Seller, Tremayne. Oczywiście mam też parę negatywnych skojarzeń odnośnie niektórych userów, ale nie wymienię ich nicków.

3. Jakie jest Twoje ulubione wspomnienie związane z Bastionem?
Hmm... ciężko mi to ocenić. Mam kilka wybitnie miłych wspomnień dotyczących newsów i rozmów na forum. News urodzinowy Bastionu z komiksem (MOD MODE ON), rozmowa na forum o filmie "Iron Sky", wspólne zlinczowanie firmy EA za zmniejszenie nakładu kolekcjonerek ME3 (po tych paru postach przestałem się gniewać). No i może jeszcze jedno wspomnienie, nie koniecznie ulubione, ale bardzo miłe - przy okazji premiery gry The Old Republic zadawałem wiele pytań, na które inni userzy ze stoickim spokojem odpowiadali i pomagali mi z kwestiami technicznymi dotyczącymi tej gry.

4. Co Twoim zdaniem było największą zmianą, jaka zaszła na Bastionie przez te wszystkie lata?
Dobre pytanie, ale konkretnej odpowiedzi nie jestem w stanie udzielić ze względu na faktyczną długość mojego stażu na Bastionie, która jest bardzo krótka. Pomimo rejestracji we wrześniu 2010 roku, tak naprawdę jestem aktywnym userem dopiero od listopada 2011, gdyż przyczyny techniczne, niezależne ode mnie, nie pozwalały mi na udzielanie się na forum.

5. Czy tęsknisz za jakimś elementem Bastionu, który zniknął już w mrokach przeszłości?
Jak już wspomniałem powyżej, moja bastionowa aktywność nie jest długa. Aczkolwiek zawsze zastanawia mnie jak działała Kantyna.

6. Czy jest coś czego nie lubisz na Bastionie?
Nie, wszystko jest tak jak trzeba, chociaż przydałoby się drobne usprawnienie w kwestii rozmów w komentarzach pod newsami. O ile w przypadku odpowiedzi na forum dostaję wiadomość e-mail o tym, że ktoś odpisał, o tyle w przypadku newsa użytkownik musi sam wszystko sprawdzać. Przydałaby się opcja powiadomień działająca na mniej więcej takiej zasadzie - ktoś odpisuje w komentarzu na moje pytanie/twierdzenie i klika w specjalną ikonkę która wyśle mi jednorazowo powiadomienie na moją pocztę. No, ale to tylko drobna sugestia :):D

7. Czy utrzymywałeś lub utrzymujesz nadal kontakt z użytkownikami Bastionu?
Dzięki Bastionowi poznałem Lorda Budziola i Kassilę, którzy przyjechali do mojego miasteczka przy okazji "Fantastycznego Oblężenia". Myślę, że jeszcze się z nimi zobaczę, jak nie z obojgiem to przynajmniej z Budziolem, który zadeklarował swoje członkostwo w pszczyńskim fandomie. Planuję też od jakiegoś czasu odwiedzić śląskich fanów na spotkaniach w Katowicach, powinno mi się to udać najpóźniej w październiku (wtedy z powodu studiów, to miasto stanie się moim drugim domem).

8. Czy Nestor musi odejść?
Nie wiem czym konkretnym Nestor zawinił, ale według mnie NIE! Lubię Bastion za to jakim jest, a to zasługa głównie tych userów i redaktorów którzy udzielają się na nim od wielu lat. Newsy Nestora są często zabawne i dobrze, bo nie potrzeba tylko poważnych i suchych informacji. To właśnie prze takie newsy i komentarze tworzy się niepowtarzalny klimat Bastionu.

Rusis
Baron Administrator naszego serwisu, który wytrwale rozwija i ulepsza Bastion, a przy okazji poprawia błędy innych członków Redakcji. Ponadto aktywny newsman oraz moderator.
User nr 1754
Data rejestracji: 28.02.2004 r. godz. 22:40


1. Jak trafiłeś na Bastion i czy zainteresował Cię od razu? Co przykuło Twoją uwagę?
Nie pamiętam jak dokładnie trafiłem na Bastion. Było to prawdopodobnie gdzieś w 2002 lub 2003 roku. Pomimo jednak tego, że serwis mnie zainteresował, przede wszystkim swoją stroną główną i newsami, to wchodziłem na niego dosyć rzadko. Bastion działał mi przeraźliwie wolno na tamtych łączach. W 2004, wraz z poprawą dostępu do internetu, zacząłem wchodzić na niego regularnie. Wtedy moją uwagę przykuł najbardziej klimat wytwarzany przez społeczność związaną z portalem.

2. Z czym przede wszystkim kojarzy Ci się Bastion?
Z ludźmi. Z wspaniałymi ludźmi, z którymi można spędzać wspólnie czas, bawić się, dyskutować. Ludźmi, których dzięki Bastionowi poznałem w najróżniejszych krańcach Polski i z którymi częściej lub rzadziej się widuję.

3. Jakie jest Twoje ulubione wspomnienie związane z Bastionem?
Ciężko byłoby mi wskazać to jedno jedyne. Przez tyle lat się nazbierało bardzo dużo pozytywnych wspomnień. Zawsze lubiłem obserwować reakcje ludzi na różne wydarzenia. Szczególnie gdy się sami nakręcali. Czasem wystarczyło tylko lekko wskazać kierunek, coś zasugerować, a reszta zrobiła się sama. Tu pamiętam przede wszystkim pewne spotkanie z Bastionowiczami i późniejszy temat z życzeniami ślubnymi do ślubu, którego nie było. Odnośnie obserwowania reakcji i zamieszania, które wynikło to też ciekawie było gdy pierwszy raz na prima aprilis parę lat temu pozmieniane zostały nicki. Piękne zdziwienie wielu okazywało i w jednej i w drugiej sytuacji :)

4. Jak to się stało, że zaangażowałeś się w pracę dla Bastionu?
Słyszałem kilka razy jak Lord Sidious wspominał, że przydałaby się na Bastionie kolejny admin od spraw technicznych, mogący pomóc rozwinąć serwis. W 2006 byłem akurat żywo zainteresowany php`em i przeszło mi przez myśl, że skoro korzystam regularnie z serwisu to czemu by nie dać czegoś od siebie. Przy okazji jakiegoś spotkania zaproponowałem, że mógłbym pomóc. Dzień czy dwa później dostałem kody do serwisu i tak już zostałem.

5. Co Twoim zdaniem było największą zmianą, jaka zaszła na Bastionie przez te wszystkie lata?
Przejście do wersji 3.0 i kolejne zmiany z nią związane, dzięki którym można, może nie całkowicie, ale w dużej mierze dostosować stronę do swoich preferencji.

6. Czy tęsknisz za jakimś elementem Bastionu, który zniknął już w mrokach przeszłości?
Wraz z odejściem niektórych użytkowników zmienił się sposób dyskutowania na forum. I jeśli jest coś czego mi brakuje trochę, to właśnie sposobu w jaki kiedyś były prowadzone niektóre dyskusje. Ale czy nazwałbym to tęsknotą? Chyba nie, przywykłem już do tego, że Bastion się zmienił.

7. Czy jest coś czego nie lubisz na Bastionie?
Technologii w jakiej jest wykonany. Od dawna marzy mi się ASP.NET i MSSQL na Bastionie, ale cóż… trzeba żyć z tym co jest.

8. Czy utrzymywałaś lub utrzymujesz nadal kontakt z użytkownikami Bastionu?
Tak, regularnie. Jak już pisałem, Bastion to dla mnie przede wszystkim wspaniali ludzie, czasem przyjaciele, czasem po prostu znajomi. Z niektórym z nich się spotykam rzadziej, z innymi częściej, przy najróżniejszych okazjach. Zdarza się nawet urlopy spędzać wspólnie. I mimo iż te spotkania mogą z Bastionem nic wspólnego nie mieć, to ludzi, których na nich spotykam poznałem w większości właśnie dzięki Bastionowi.

9. Czy Nestor musi odejść?
Przecież już jest na emeryturze.

10. Czy czekasz na Nasz-Bastion?
Oczywiście! Nasz-Bastion 3D musi być genialny!


Więcej wspomnień, uwag i opowieści Bastionowiczów zaprezentujemy już wkrótce.
KOMENTARZE (18)

Bastion

Wyniki konkursu na artykuł prasowy

2012-05-27 16:15:08Niedawno przeprowadziliśmy konkurs na artykuł prasowy. Waszym zadaniem było napisanie artykułu poruszającego jakieś ciekawe, nurtujące Was sprawy związane ze światem Gwiezdnych Wojen. Nie narzucaliśmy żadnych ograniczeń poza tym, że artykuł musiał dotyczyć świata Star Wars, a nie być w nim osadzony oraz oczywiście tych dotyczących długości tekstu. Jury obradowało długo, wybierając najlepsze prace, mamy jednakże dziś przyjemność przedstawić Wam wyniki.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody. Zostaną one przyznane trzem osobom, które prześlą najlepsze prace.

Sponsorem figurek jest Polukasz.pl, sklep internetowy mający w swojej ofercie szeroką gamę figurek ze świata Gwiezdnych Wojen.

Sponsorami nagród książkowych są Wydawnictwo Amber oraz Wydawnictwo Hachette.

Podium wraz z nagrodami kształtuje się następująco:

I miejsce Marcin "Vua Rapuung" Waniek
Artykuł: Legendy przestworzy
Nagrody:
- figurka Hasbro: Darth Maul
- figurka Hasbro: Obi-Wan Kenobi
- Przeznaczenie Jedi #5: Sojusznicy
- Noce Coruscant: Aleja cieni
- Grievous Atakuje!
- Zagubiony legion
- Obrońcy Republiki

II miejsce Janusz "Carno" Tomaszewski
Artykuł: Leia Organa Solo – grabarz Nowej Republiki?
Nagrody:
- figurka Hasbro: Count Dooku
- figurka Hasbro: Padme Naberie
- Przeznaczenie Jedi #4: Odwet
- Dziedzictwo Mocy: Piekło
- Przygoda na Teth
- Pojedynek przy strzaskanej skale
- Wojny Klonów

III miejsce Srdjan "Nadiru Radena" Jovanovski
Artykuł: Hipokryzja i inne grzechy Jedi
Nagrody:
- figurka Hasbro: Qui-Gon Jinn
- Przeznaczenie Jedi #3: Otchłań
- Kryzys na Coruscant
- Klątwa Piratów
- Tajna armia Dooku
Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych kolejnych konkursach!


KOMENTARZE (15)

Bastion

Wyniki siódmego Omnibusa

2012-05-27 14:53:34


Niedawno zakończyła się siódma edycja konkursu wiedzowego "Omnibus". Waszym zadaniem było zmierzenie się z 20 pytaniami wiedzowymi w naszym systemie quizów. Dziś mamy przyjemność ogłosić wyniki tego konkursu.

Sponsorem nagród jest firma Taniejniema - Sklep i Aukcje Internetowe, która od kilku lat zajmuje się sprzedażą książek, filmów i muzyki w serwisie Allegro : Tu i Tu od niedawna także : Tu , Tu oraz Tu.

Podium wraz z nagrodami kształtuje się następująco:

I miejsce – JohnnyTano
Nagroda: Star Wars - The New Essential Guide to Weapons and Technology
II miejsce – VaderTarm
Nagroda:Star Wars - Luke Skywalker and the Shadows of Mindor (Twarda Oprawa)
III miejsce – Payback
Nagroda:Star Wars - Patterns of ForceSerdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w naszych kolejnych konkursach!


KOMENTARZE (7)

Bastion

Spamerzy 10-lecia...

2012-05-14 17:53:42Przy okazji 10 lat Bastionu publikujemy różne przekrojowe listy. Jedne są chwalebne, a inne trochę gorsze. Nadszedł czas na te drugie. 10 lat Bastionu to także 10 lat spamowania. Niektórzy trollują, inni spamują, dziś zajmiemy się największymi spamerami całego 10-lecia.

Spamerzy w kategorii komentarze do newsów:

1. Nestor – 4054
2. Rycu – 2405
3. Dave – 2307
4. ogór – 2123
5. Lord Bart – 1943
6. Shedao Shai – 1923
7. Strid – 1691
8. Bolek – 1637
9. Calsann – 1621
10. Mistrz Seller – 1546

Spamerzy w kategorii komentarzach do tekstów:

1. Nestor - 271
2. Ludwik – 227
3. Urthona – 207
4. Jedi-Lord – 198
5. Carno – 195
6. Raham Kota – 188
7. Vergesso – 186
8. Lord Jabba – 184
9. Mroczna Jedi – 183
10. Shedao Shai – 177

Spamerzy w kategorii komentarzach do sond:

1. Dave – 105
2. Lord Bart – 104
3. Shedao Shai – 102
4. Calsann – 99
5. Ludwik – 88
6. Vergasso – 84
7. Elendil – 79
8. Talon Kurrdelebele – 69
9. Jedi-Lord – 66
10. Jedi Master Zalew – 65

Spamerzy w kategorii forum:

1. Lord Bart – 17868
2. Anor – 15714
3. Urthona – 11025
4. Shedao Shai – 10377
5. Strid – 9245
6. Lord Sidious – 9085
7. Otas – 8757
8. Ricky Skywalker – 8105
9. X-Yuri – 5678
10. JORUUS* – 5678

* Z tym, że ten spamer ma jeszcze ponad 2000 postów na innych kontach, więc prawdopodobnie wymyka się listom.

Finalna lista megaspamerów (zebrana z wszystkich, nawet jak ktoś nie załapał się na listę wyżej):

1. Lord Bart – 19959
2. Anor – 17039
3. Shedao Shai – 12579
4. Urthona – 12280
5. Strid – 11024
6. Lord Sidious – 9613
7. Ricky Skywalker – 9136
8. Otas – 9061
9. Nestor – 7897
10. X-Yuri – 7139
11. Mistrz Seller – 6789
12. Calsann – 6744
13. Ludwik – 6289
14. JORUUS – 6066
15. ogór - 5613

I uwaga końcowa, dane które wykorzystano do newsa, prawdopodobnie są już nieaktualne.
KOMENTARZE (34)

Bastion

Wyniki konkursu Kinectowego

2012-05-03 12:57:58Z końcem kwietnia minął czas na rozwiązywanie quizu o grach w ramach konkursu Kinectowego. Trzeba było odpowiedzieć na 20 pytań, wymagających sporej wiedzy, ale przecież to musiało być wyzwanie. I jak widać poradziliście sobie z nim doskonale. Poprawne odpowiedzi możecie zobaczyć tutaj.

Sponsorem nagród jest firma Edelman Polska, która zajmuje się u nas promocją gry Star Wars Kinect firmy Microsoft.

Odpowiedzi mieliśmy tym razem bardzo dużo, w czasie trwania konkursu zarejestrowało się wielu użytkowników, którym życzymy szczęścia w następnych konkursach, zwłaszcza patrząc na ich wiedzę. Niestety ze względów regulaminowych ich wyniki nie mogły być brane pod uwagę. Ostateczne podium wygląda następująco:

Miejsce I: VaderTarm
Gra Kinect Star Wars na konsolę Xbox 360, kubek z gry oraz czarna koszulka z logo gry
Miejsce II: JohnyTano
Gra Kinnect Star Wars na konsolę Xbox 360
Miejsce III: mkk141
Gra Kinnect Star Wars na konsolę Xbox 360Gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.
KOMENTARZE (10)
Loading..