TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Dwa nowe działy

2012-08-31 16:22:27

Świat Gwiezdnych Wojen cały czas się zmienia, sprawiając, że Bastion musi się zmieniać wraz z nim. Pierwszy z dwóch działów, które mamy przyjemność dziś uruchomić związany jest właśnie z rozwojem marki Star Wars. Wraz z informacjami ujawnionymi na Celebration VI w Orlando wiemy już, że prace nad serialem komediowym są bardzo zaawansowane, a jego premiera zbliża się do nas wielkimi krokami. Pragniemy zatem przedstawić Wam dział, w którym będziemy zamieszczali wszystkie ważne informacje dotyczące serialu Star Wars: Detours. Zachęcamy do zaglądania do działu o tej samej nazwie.

Drugi z otwartych dziś działów nie jest związany z rozwojem świata Star Wars, ale z czymś co się przed laty przewijało od czasu do czasu na Bastionie. Czerpiąc inspirację z największych portali plotkarskich oraz wspominając pierwsze lata działalności Bastionu chcielibyśmy zaprezentować Wam Sprośne okruchy. W tym dziale znajdziecie plotki dotyczące osób, które miały swój udział w tworzeniu Star Wars. W przeciwieństwie do dwóch innych działów - Spoza galaktyki oraz Świata filmu - będą to informacje o wiele lżejsze i podane w inny sposób. Jeśli jesteście zainteresowani spojrzeniem na życie gwiazd Gwiezdnych Wojen z trochę innej perspektywy, to zachęcamy do częstego zaglądania do Sprośnych okruchów. Pierwszy nowy news już jutro!

Przypominamy również, że zarejestrowani użytkownicy mają możliwość spersonalizowania zawartości strony głównej i wybrania działów, z których mają być wyświetlane na niej newsy. Można tego dokonać w tym miejscu.
KOMENTARZE (21)

Bastion

Nietypowy konkurs Bastionowy

2012-08-17 20:51:34 OtherTees

Nie wiemy czy pamiętacie nasz poprzedni nietypowy konkurs Bastionowy zorganizowany przy współpracy z firmą OtherTees. Pytaliśmy Was w nim o to co Darth Maul zobaczył po drugiej stronie lustra. Tym razem mamy dla Was kolejne nietypowe zadanie w którym najbardziej liczyć się będzie pomysłowość! Waszym zadaniem będzie opisanie w max. 30 słowach tego co przyśniło się młodemu Lucasowi w noc poprzedzającą moment w którym wpadł na stworzenie Gwiezdnych Wojen. Czas na to macie do 29 sierpnia2012. Odpowiedzi przesyłać należy na adres redakcja@gwiezdne-wojny.pl, w treści maila poza odpowiedzią wpisując jeszcze swój nick z Bastionu.

Dwie osoby z najciekawszymi odpowiedziami zostaną uhonorowane koszulkami (w wybranym przez siebie rozmiarze) z grafikami z Vaderem zasponsorowanymi przez OtherTees. OtherTees w swojej ofercie regularnie ma koszulki zarówno ze świata Gwiezdnych Wojen, jak i wielu innych znanych fanom uniwersów. Każda koszulka znajduje się u nich w sprzedaży tylko przez kilka dni, w związku z czym bardzo często można nabyć nowe, ciekawe wzory. Cena pojedynczej koszulki wynosi 35 zł. Wzory z Gwiezdnych Wojen, o których informowaliśmy do tej pory, możecie zobaczyć w tym miejscu.

Wzór koszulki konkursowej możecie zobaczyć poniżej:


KOMENTARZE (3)

Bastion

Napisz do Lucasa!

2012-08-15 19:24:12


Wakacje wciąż trwają, a my mamy dla Was typowo wakacyjny konkurs. Pisanie listów powoli zanika, jednakże kiedyś w trakcie wakacji wysyłanych ich było wiele do rodzin lub najbliższych. Tym razem Waszym zadaniem jest napisanie takiego listu lub pocztówki do samego George'a Lucasa. Poza adresatem nie nakładamy na Was żadnych ograniczeń, to czy George będzie Waszym znajomym, krewnym, czy obcą osobą zależy tylko od Was. Tak samo jak to o czym napiszecie, czy może o co zapytacie. Liczymy na Waszą kreatywność, a na pocztówki i listy do Lucasa czekamy do 2 września 2012. Swoje prace przesyłajcie na adres redakcja@gwiezdne-wojny.pl.

Sponsorem nagród jest firma Taniejniema - Sklep i Aukcje Internetowe, która od kilku lat zajmuje się sprzedażą książek, filmów i muzyki w serwisie Allegro : Tu i Tu od niedawna także : Tu , Tu oraz Tu.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody w postaci anglojęzycznych książek. Zostaną one przyznane trzem osobom, których prace zostaną najwyżej ocenione. Nagrody kształtują się następująco:

I miejsce – Star Wars - Jedi vs. Sith : The Essential Guide to the Force
II miejsce – Star Wars - Order 66 (Twarda Oprawa)
III miejsce – Star Wars - Rule of Two


Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie.
W razie pytań piszcie do członków redakcji.


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich fanów! Powodzenia i miłej zabawy!


KOMENTARZE (14)

Bastion

Wyniki ósmego Omnibusa

2012-08-13 21:22:10


Niedawno zakończyliśmy kolejny nasz konkurs wiedzowy. Waszym zadaniem było zmierzenie się z 15 pytaniami wiedzowymi w naszym systemie quizów. Tylko jedna osoba poradziła sobie z nim bezbłędnie, gratulujemy wiedzy!

Sponsorem nagród jest firma Taniejniema - Sklep i Aukcje Internetowe, która od kilku lat zajmuje się sprzedażą książek, filmów i muzyki w serwisie Allegro : Tu i Tu od niedawna także : Tu , Tu oraz Tu.

Podium wraz z nagrodami wygląda następująco:

I miejsce – Nomi Skywalker
Nagroda: Star Wars - Revenge of the Sith - Cross-Sections
II miejsce – DarthBolszewik
Nagroda: Star Wars - Sacrifice (Twarda Oprawa)
III miejsce – jelon93
Nagroda: Star Wars - Patterns of Force
Jeszcze raz gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w naszych pozostałych konkursach!


KOMENTARZE (14)
Loading..