TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Nowa seria newsów: hologramy z oficjalnej

2012-09-29 13:42:57 blog oficjalnej

Dokładnie rok temu otwarto zupełnie nową wersję oficjalnej strony StarWars.com. Początkowo niewielka i skupiona na młodszych fanach, z dużą ilością zdjęć i małą ilością treści, z czasem zaczęła się rozwijać. Pojawiają się na niej nowe gry, nowe działy i nowe treści. Zgodnie z naszym raportem z Celebration VI, oficjalna, oraz jej oficjalny blog, mają być rozwijane jeszcze szerzej.

Na oficjlanym blogu, po odsunięciu się od Lucasfilm Bonnie Burton, ponownie pojawiają się liczne wpisy. Wśród licznych autorów pojawił się takie osoby jak: Ashley Eckstein - aktorka i kreatorka mody, Albin Johnson - twórca Legionu 501, Dave Filoni - reżyser animacji, J. W. Rinzler - autor książek "Making of", Casey Pugh - lider projektu "Star Wars Uncut", Leland Chee - strażnik holokronu, Steve Sansweet - kolekcjoner, czy Pablo Hidalgo - autor Lucasfilm. Nawet Katie Cook co jakiś czas wrzuca swoje dowcipne rysunki.

Dziś mamy przyjemność otworzyć na Bastionie nową serię newsów "Holo z oficjalnej", w której będziemy publikować "przedruki" tych wpisów prosto z bloga StarWars.com.
KOMENTARZE (8)

Bastion

Quiz lotniczy z nagrodami

2012-09-19 21:06:46Z okazji premiery X-Wing: Gra figurkowa redakcja Bastionu, przy wsparciu polskiego dystrybutora bitewniaka firmy Galakta, pragnie zaprosić wszystkich fanów i miłośników gier bitewnych do wzięcia udziału w specjalnym quizie z nagrodami. Quiz lotniczy zawiera 20 pytań związanych z myśliwcami ze świata Gwiezdnych Wojen jak i dotyczącymi X-Wing: Gra figurkowa. Czas na rozwiązanie quizu macie do 7 października. Quiz lotniczy znajdziecie w tym miejscu.

Sponsorem nagród w konkursie jest firma Galakta. Dla zwycięzców przewidziano nagrody w postaci zestawu startowego gry X-Wing oraz stateczków wchodzących w skład pierwszej fali dodatków. Zostaną one przyznane trzem osobom z najwyższymi wynikami. Nagrody kształtują się następująco:

I miejsce – X-Wing: Gra figurkowa – zestaw podstawowy,
II miejsce – do wyboru: zestawy dodatkowe Imperium (myśliwiec TIE i TIE Advanced) lub zestawy dodatkowe Rebelii (X-Wing i Y-Wing),
III miejsce – nagrody niewybrane przez osobę, która zajmie drugie miejsce.
Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie.
W razie pytań piszcie do członków redakcji.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich fanów! Powodzenia i miłej zabawy!KOMENTARZE (29)

Bastion

Omnibus IX

2012-09-19 00:08:11


Mamy przyjemność zaprosić Was na dziewiątą edycję konkursu wiedzowego "Omnibus". Tym razem Waszym zadaniem będzie zmierzenie się z 20 pytaniami wiedzowymi w naszym systemie quizów. Czas na rozwiązanie quizu macie do 30 września. Quiz znajdziecie w tym miejscu.

Sponsorem nagród jest firma Taniejniema - Sklep i Aukcje Internetowe, która od kilku lat zajmuje się sprzedażą książek, filmów i muzyki w serwisie Allegro : Tu i Tu od niedawna także : Tu , Tu oraz Tu.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody w postaci anglojęzycznych książek. Zostaną one przyznane trzem osobom z najwyższymi wynikami. Nagrody kształtują się następująco:

I miejsce – Star Wars - The New Essential Guide to Weapons and Technology
II miejsce – Star Wars - Wild Space
III miejsce – Star Wars - Fury


Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie.
W razie pytań piszcie do członków redakcji.


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich fanów! Powodzenia i miłej zabawy!


KOMENTARZE (13)

Bastion

Wyniki konkursu na list/pocztówkę do Lucasa

2012-09-16 13:44:48


Niedawno przeprowadziliśmy konkurs w którym Waszym zadaniem było takiego listu lub pocztówki do samego George'a Lucasa. Poza adresatem nie nakładaliśmy na Was żadnych ograniczeń. Poniżej znajdziecie wyniki konkursu.

Sponsorem nagród jest firma Taniejniema - Sklep i Aukcje Internetowe, która od kilku lat zajmuje się sprzedażą książek, filmów i muzyki w serwisie Allegro : Tu i Tu od niedawna także : Tu , Tu oraz Tu.

Wyniki:

I miejsce – VaderTarm
Nagroda: Star Wars - Jedi vs. Sith : The Essential Guide to the Force
II miejsce – benia22a
Nagroda: Star Wars - Order 66 (Twarda Oprawa)
III miejsce – hashhana
Nagroda: Star Wars - Rule of TwoZachęcamy do udziału w naszych innych konkursach.


KOMENTARZE (15)

Bastion

Wyniki konkursu na scenkę rodzajową

2012-09-02 14:24:55


Niedawno zakończyliśmy konkurs na scenkę rodzajową. Waszym zadaniem było przedstawienie wymyślonej przez Was scenki związanej z Gwiezdnymi Wojnami. Forma jaką mogła ona przyjąć była dowolna, tak samo jak materiały, które wykorzystywaliście do stworzenia scenki. Poniżej znajdziecie trzy nagrodzone prace.

Autor: Nemedy


Autor: Godvader8


Autor: Mati Fett


Sponsorem nagród jest Media Rodzina, wydawca książki pt. Dziwny przypadek papierowego Yody.Gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w naszych kolejnych konkursach!


KOMENTARZE (17)

Bastion

Wyniki nietypowego konkursu Bastionowego

2012-09-02 14:06:02

Niedawno przeprowadziliśmy na Bastionie nietypowy konkurs zorganizowany przy współpracy z firmą OtherTees. Waszym zadaniem było opisanie w max. 30 słowach tego co przyśniło się młodemu Lucasowi w noc poprzedzającą moment w którym wpadł na stworzenie Gwiezdnych Wojen. Poniżej znajdziecie dwie odpowiedzi, uznane przez nas jako najciekawsze.

Autor: benia22a
Sen: George śnił że siedzi w fotelu podziwiając gwiazdy. Nagle gwiazdy ułożyły się w napis "STAR WARS". Reżyser pomyślał że stworzy film o tym tytule, a jego bohaterowie będą zmagać się z ciemną stroną mocy.

Autor: Carno
Sen: Odziany w zdobione dolarami szaty Ronald Reagan, przepowiadający ze szczytu złotego ziguratu w Eldorado nadejście Wybrańca, który tocząc wojny pośród gwiazd z Imperium Zła i dystrybutorami, posiądzie 1138 milionów zielonych.

Sponsorem nagród jest firma OtherTees. OtherTees w swojej ofercie regularnie ma koszulki zarówno ze świata Gwiezdnych Wojen, jak i wielu innych znanych fanom uniwersów. Każda koszulka znajduje się u nich w sprzedaży tylko przez kilka dni, w związku z czym bardzo często można nabyć nowe, ciekawe wzory. Cena pojedynczej koszulki wynosi 35 zł. Wzory z Gwiezdnych Wojen, o których informowaliśmy do tej pory, możecie zobaczyć w tym miejscu.

Wzór koszulki konkursowej możecie zobaczyć poniżej:Gratulujemy zwycięstwa i zachęcamy do brania udziału w naszych kolejnych konkursach!
KOMENTARZE (13)
Loading..