TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Konkurs demotywujący

2014-03-12 20:05:54


Witajcie! Bastion serdecznie pozdrawia swoich wiernych użytkowników i proponuje Wam nowy rodzaj konkursu - konkurs na demotywator. Pewnie wielu z Was pamięta cykl zapoczątkowany przez Urthonę Hego Damaska, a kontynuowany dzięki Nestorowi.

Dużo takich produkcji powstało, ale przecież może powstać jeszcze więcej, prawda? Stąd idea nowego konkursu, wymagająca od Was stworzenia oryginalnego demotywatora, z wykorzystaniem materiałów dotyczących Odległej Galaktyki. Oznacza to, że możecie wykorzystywać wszystkie kadry z filmów, seriali, gier, komiksów czy okładek książek SW. Oraz oczywiście Bastionu, jeśli ktoś ma ochotę i pomysł ;)

Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie (bardzo zachęcamy do przeczytania) a pytania i wątpliwości rozwieje temat na forum.
Czas na przesyłanie odpowiedzi macie do 31 marca 2014.


Dodatkową informacją jest ta, że sponsor konkursu - firma ATOM Comics - uzupełnił swoją anglojęzyczną ofertę o komiksy Star Wars po polsku, wydawane przez Egmont. Stąd w tej edycji możecie wygrać zeszyty w naszym rodzimym języku.


A jeśli przy nagrodach jesteśmy to komisja jurorska wybierze trzy najlepsze prace a ich twórcy zostaną nagrodzeni następującymi komiksami:
1. miejsce - Star Wars: Dziedzictwo Złamany
2. miejsce - Star Wars: Dziedzictwo Wojna
3. miejsce - Star Wars Komiks Extra W cieniu ojców Nr 1/12Ważne! Jeśli macie ochotę (i pomysły) możecie wysłać więcej niż jeden demotywator. Ale musicie zaznaczyć w mailu, który z nich ma być brany pod ocenę jurorów. Pozostałe, jeśli będą dobre, trafią do galerii wyróżnionych razem ze zwycięzcami.


Sponsorem nagród jest firma ATOM Comics.

ATOM Comics to internetowy sklep z amerykańskimi komiksami. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze tytuły z USA, którzy jako jedyni w Polsce przez cały rok wysyłamy do naszych klientów dzień po premierze za Oceanem! Nie brakuje u nas wydań zbiorczych jak i "zeszytówek" z Uniwersum Star Wars.

Zajmujemy się także sprowadzaniem archiwalnych komiksów, również ze świata Gwiezdnych Wojen. Zachęcamy do kontaktu i składania zapytań o poszczególne tytuły!
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

KOMENTARZE (4)

Bastion

Wyniki dwunastego Omnibusa

2014-03-11 21:14:19


Krótko, bo i nie ma o czym pisać. Na pytania XII Omnibusa odpowiedziały trzy osoby. I te trzy słusznie otrzymają nagrody. Reszta... bez komentarza. Ale Imperialne Ministerstwo Oświaty, pilnujące poprawności klucza, stoi na stanowisku, że tego typu konkursów przez dłuższy czas nie będzie. Bo nie ma dla kogo.


Oto lista odpowiedzi na pytania, które możecie znaleźć tutaj:
1. Chodzi o Laser Carabine pochodzący z gry Star Wars Galaxies: An Empire Divided.

2. Tym zawodnikiem był Zegret Wan.

3. Ta urocza Whiphidka, o słodkim imieniu Betsi, parała się (nie ma co tego ukrywać) prostytucją. Z jej warunkami podobno... a nie, dzieci to czytają. Zatem odpowiedź - prostytucja ;)

4. Zapewne w Odległej Galaktyce wiele było 'Mocnych' bliźniąt, ale w tym wypadku chodziło duet - Dromika i Quillan.

5. Mówi o mandaloriańskim klanie Varad. Całości nagrania można wysłuchać w tym miejscu

6. Wiele by można napisać (odpowiedzi nagrodzony również mi się podobały), ale po co używać wielkich słów? Po prostu Shae Koda i Xesh spędzają miło czas.

7. Był to, chociaż lepiej powiedzieć była to Mama, Hutt z Desilijic kajidic.

8. Tym miejscem był kanion zwany Bantha Burrows.

9. Jest to baza Mandalorian na planecie Dxun.

10. Mówi o Massassich. Całości nagrania można wysłuchać w tym miejscu

11. "Był" nim Tulak Horda, zasłużony posiadacz tytułu Lord of Hate ;)

12. Przedstawia mnicha B'omarr.

13. Tą przystawką były ziarna zbożowe, pochodzące z Dantooine.

14. Tym Skarbnikiem był Vox Chun.

15. Duch Qu Rahna mówi o jednym z moich ulubionych zmutowanych duetów Galaktyki, wspaniałej parce gamorreańsko-kowakiańskiej. Są nią "bliźniaki" Gorc i Pic, występujący w klasyce Star Wars: Jedi Knight: Dark Forces II. Całości nagrania można wysłuchać w tym miejscu

16. Najogólniej przedstawia stan silników podracera, z gry Star Wars: Episode I Racer. W tym akurat momencie przegrzewających się.

17. Chodzi o bubble wort projector, montowane na niektórych wersjach LM-432 crab droidów.

18. Chodzi o grobowiec Dina Grruta.

19. Jest to Wicket Wystri Warrick.

20. Nienawidzi słówka "Master". Teoretycznie wymiennego na "Meatbag", ale jednak ;) Całości nagrania HK-47 można wysłuchać w tym miejscu

21. To oznaczenie to EG-7.


Sponsorem nagród jest firma Taniejniema - Sklep i Aukcje Internetowe, która od kilku lat zajmuje się sprzedażą książek, filmów i muzyki w serwisie Allegro : Tu i Tu.

Podium wraz z nagrodami wygląda następująco:

I miejsce – Srdjan "Nadiru Radena" Jovanovski - 15 punktów
Nagroda: Star Wars: Revenge of the Sith The Visual Dictionary
II miejsce – Kamil "Vorpal" Świtalski - 11 punktów
Nagroda: Fate of the Jedi 2: Omen (twarda oprawa)
III miejsce – Adam "VaderTarm" Tarmanowski - 4 punkty
Nagroda: Legacy of the Force 5: Sacrifice (miękka)Jeszcze raz gratulujemy odważnym i chcącym się zmierzyć z wyzwaniami oraz zachęcamy do brania udziału w naszych kolejnych konkursach!


KOMENTARZE (15)
Loading..