TWÓJ KOKPIT
0

Bastion

Wyniki krótkiego konkursu filmowo-newsowego

2015-08-22 09:20:07

Niedawno zakończyliśmy krótki konkurs filmowo-newsowy, w którym mieliście za zadanie odpowiedzieć na pytania dotyczące informacji z newsów filmowych z ostatnich miesięcy. Specjalnie nie pytaliśmy o spoilery, tak aby każdy kto regularnie śledzi newsy, a unika spoilerów, mógł wziąć udział.

Jak informowaliśmy w newsie otwierającym konkurs, cztery osoby z największą liczbą poprawnych odpowiedzi otrzymają kupony na 100 zł do wydania w sklepach sieci Toys'R'Us. Okazało się, że ponad 50 osób wysłało nam komplet poprawnych odpowiedzi, z uwagi na co o wygranej zadecydowało losowanie wśród tych osób. Aby nie przedłużać już, zwycięzcami w konkursie są: SirStaniak, buczanova, Obiwan i DarthBrzoza. Gratulujemy.Sponsorem nagród jest firma Toys'R'Us, zajmująca się sprzedażą zabawek m.in. ze świata Gwiezdnych Wojen. Toys'R'Us w nocy z 3. na 4. września organizuje w Krakowie "Piątek Mocy" - oficjalne rozpoczęcie sprzedaży gadżetów z "Przebudzenia Mocy". Na wydarzeniu, poza możliwością zakupu zabawek, będzie można wziąć udział w wielu konkursach i zabawach. O samej imprezie pisaliśmy więcej w tym miejscu. Gadżety obecnie dostępne w sklepach Toys'R'Us możecie znaleźć w tym miejscu.
KOMENTARZE (9)

Bastion

Krótki konkurs filmowo-newsowy

2015-08-13 21:30:43

Dla naszych czytelników mamy krótki konkurs, sprawdzający wiedzę dotyczącą produkcji nowych filmów/seriali ze świata Star Wars. Odpowiedzi na wszystkie konkursowe pytania można znaleźć w newsach na Bastionie z ostatnich kilku miesięcy. Pytania nie dotyczą spoilerów, odnoszą się tylko do bardziej lub mniej oficjalnych informacji, które pojawiały się w mediach. Jeśli śledzicie uważnie informacje dotyczące nowości z naszego ulubionego uniwersum to zachęcamy do wzięcia udziału, jeśli nie to jest to dobra okazja aby nadrobić. Na udzielenie odpowiedzi macie czas do 18 sierpnia włącznie. Pytania konkursowe znajdziecie w tym miejscu.

Cztery osoby z największą liczbą poprawnych odpowiedzi otrzymają kupony na 100 zł do wydania w sklepach sieci Toys'R'Us. Jeśli więcej osób udzieli takiej samej liczby poprawnych odpowiedzi o wygranej zadecyduje losowanie.Sponsorem nagród jest firma Toys'R'Us, zajmująca się sprzedażą zabawek m.in. ze świata Gwiezdnych Wojen. Toys'R'Us w nocy z 3. na 4. września organizuje w Krakowie "Piątek Mocy" - oficjalne rozpoczęcie sprzedaży gadżetów z "Przebudzenia Mocy". Na wydarzeniu, poza możliwością zakupu zabawek, będzie można wziąć udział w wielu konkursach i zabawach. O samej imprezie pisaliśmy więcej w tym miejscu.Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!
KOMENTARZE (15)
Loading..