TWÓJ KOKPIT
0

Atak klonów

Dotrzymamy terminu

2001-01-23 11:38:00

Na Oficjalnej stronie, opublikowano fragment wywiadu z Rick'iem McCallum'em, główno dowodzącym produkcją kolejnego epizodu. Zapewnia on wszystkich, że termin ukończenia i premiery Epizodu II zostanie dotrzymany. Jednocześnie asekuruje swą wypowiedz osobą G. Lucas'a i dodaje że jeżeli nastąpił by jaki kolwiek "poślizg" to tylko z powodu "nowych", ponad planowych pomysłów "Wielkiego G". Dlaczego ? Tego nie napisano już na StarWars.Com, ujawniło to inne "Medium" - TV. W programie jednej ze stacji telewizyjnej, której to udzielali wywiadu obaj Panowie, z okazji festiwalu SF (U.S.A.), George Lucas wyraził się, że jest nieusatysfakcjonowany końcowym efektem TPM (?), hmm. Jak można było zauważyć, na twarzy R.M. "lekkie" ździwienie. Lucas zapewnił, że Epizod II będzie dużo lepszy od pozostałych. Trzeba trzymać obu panów "za słowo".
KOMENTARZE (1)

Atak klonów

Episode II - Co przedstawia Select #27 ?

2001-01-17 11:38:00

Wiele opisów Select'u #27 można znaleść na innych strona. Jedna z nich porównuje do znanego nam znaku Imperium, ale co dokładnie przedstawia ? Tego można się tylko domyślać.
-SPOILER-:
W materiałach z jakimi mogłem się zapoznać, brakuje (chyba ?) dokładnych opisów pomieszczeń. Prawdopodobnie jest to centrum dowodzenia, ale czyje, Rady Jedi czy też centrum dowodzenia i obrony tajnej fabryki klonów na planecie Geonosis. Należy zwrócić uwagę na miejsce lub miejsca z panelami do sterowania (1) wokół centralnie umieszczonego holoprojektora (2), tak dobrze znanego nam z Epizodu VI przedstawiającego bitwę o Yavin. Ale tym razem są to tylko moje domysły - cdn.

KOMENTARZE (1)

Atak klonów

Episode II - Czas Łowców

2001-01-13 11:39:00

Parę dni temu pojawiła się książka z serii "Wojny Łowców Nagród", a i kilka selektów z Epizodu II pokazuję znane dobrze nam postacie z E1 jak i póżniejszych części.

-SPOILER-:
W Epizodzie II będziemy mogli poznać wielu Łowców Nagród i zamachowców. Czołówką tej grupy zawodowej będą Aurra Sing i Jango Fett, którzy będą polować na Rycerzy Jedi, ale nie tylko. Zobaczymy również dobrze znanych Ludzi Pustyni, którzy zostaną wplątani w zamach na Senator Padme, Anakina i Shmi Skywalker, podczas ich pobytu na Tatooine. Zamach w penym sensie powiedzie się, a jego skutki już widzieliśmy w innych częściach-cdn.
KOMENTARZE (3)

Atak klonów

Episode II - Amidala

2001-01-11 11:38:00

Długo zastanawiałem się nad rolą, jaką ma odegrać Królowa Naboo Amidala w części drugiej. Po części byłem blisko, ale po zapoznaniu się z pewnym pismem (skrót scenariusza), wiele domysłów wyjaśniło się.
- SPOILER -:
W Epizodzie II poznamy nowego Senatora, o dobrze znanym imieniu Padme. Królowa Amidala znowu będzie zmuszona wcielać się w osoby dwóch kobiet. Senator Padme odkryje mroczne zapędy Palpatine'a, który już zaprzestanie być jedynie przedstawicielem Naboo, a zasiądzie w radzie Senatu. Pozostanie on jednak w cieniu innych polityków, wykorzystująć ich jako swe "marionetki". Wracając do Padme, odkryje ona plany stworzenia i wykorzystania "klonów", za co będzie zmuszona do ciągłego uciekania i ukrywania się przed grożącym jej życiu niebespieczeństwie ze strony Łowców Nagród, do momentu "zapoznania" się z jednym z Rycerzy Jedi i zapoznaniu Rady z planami wplątania odwiecznych "Strażników Pokoju" w wielki konflikt z innymi rasami, jaki szykuje mało znany również Radzie Jedi i bardzo tajemniczy, a zarazem mroczny Sidious
- cdn.
KOMENTARZE (1)

Atak klonów

Episode II - Pojedynek

2001-01-06 11:38:00

Selekt #24 przedstawia pojedynek Jedi i prawdopodobnie Boba Fett'a, ale czy napewno ? Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zaznacz poniższy tekst, ale uwaga jest to - SPOILER - : Jest to scena pojedynku pomiędzy Jango Fett'em a Mace Windu na planecie Geonosis. Tam też jest całe laboratorium i "fabryka" klonów. Jango Fett ginie podczas walki, a gdy jego syn Boba Fett dowiaduje się o śmierci ojca, przysięga unicestwiać każdego napotkanego Rycerza Jedi - cdn.
KOMENTARZE (1)
Loading..