TWÓJ KOKPIT
0

Atak klonów

Episode II w dwóch wersjach - UpDate

2001-07-25 11:38:00

Pisząc o dwóch wersjach EII, wprowadziłem w błąd, że Imperial Entertainment jest dystrybutorem kinowym filmu na Polskę.
Otóż jest to błąd i jest nim Syrena - tak jak to było do tej pory, Imperial Entertainment będzie rozpowszechniał kasety wideo, jak na razie niewiadomo kto będzie odpowiedzialny za polską edycję EI na DVD.
KOMENTARZE (1)

Atak klonów

Episode II w dwóch wersjach

2001-07-20 11:38:00

Jak dowiedziałem się, Imperial Entertainment wprowadzi do kino jak i do sprzedaży dwie wersje Epizodu II. Jedną z nich będzie wersja dubbingowana. Jest to niezależne od dystrybutora filmu, taki wymóg postawił Lucas.
KOMENTARZE (2)

Atak klonów

Mandalorianie

2001-07-11 11:39:00

Jak do tej pory wiadomo, pojawi się drugi bohater odziany w zbroję Gwardzisty Wojsk Mandaloriańskich - Jango Fett, który jest jeszcze bardziej tajemniczą postacią niż sam Boba.
- SPOILER - :
Swego czasu pisałem o pojedynku Jango z Mace Windu. Napisałem też, że jego syn będzie szukał zemsty. Ale czy Boba jest synem Jango? A może też Jango Fett i Boba Fett nie są wcale ich imionami tylko stopniami wojskowymi jakie nadawali Mandalorianie. Jeżeli czytaliście trylogię Hana Solo (t.III, str. 197), autorstwa A.C. Crispin i cykl Wojny Łowców Nagród K.W. Jeter, zapewne napotkaliście na wzmiankę, że Boba Fett tak naprawdę nazywał się Jaster Mareel, zanim przemienił się w najgroźniejszego i najsłynniejszego łowcę nagród, odzianego w zbroję Mandalorian, którzy dawno zostali unicestwieni. Więcej światła na tych dwóch tajemniczych bohaterów na pewno rzuci nam Epizod II i może III.
KOMENTARZE (2)
Loading..