TWÓJ KOKPIT
0

Skywalker. Odrodzenie

Jacob Tremblay w Epizodzie IX?

2015-10-30 07:19:57

Colin Trevorrow intensywnie pracuje nad swoim kolejnym filmem pt. „The Book of Henry”. Jedną z ról w tym obrazie gra dziewięcioletni Jacob Tremblay. Młody aktor niedawno promował w Toronto swój najnowszy film – „Pokój”. Dziennikarze nie do końca wiedzieli jak podejść do chłopca, pytali go między innymi o to, czy zamierza kontynuować swoją karierę. Jacob odparł rezolutnie: „Tak, ale jeśli nie dostanę szansy to zamierzam być Jedi”. Zapytany za kogo by walczył, odparł tylko za Kanadę.

Sam wywiad właściwie nic nie znaczy. Znamy bowiem wielu aktorów, którzy chcieliby pojawić się w sadze, a z różnych przyczyn nie wyszło. W tym przypadku jednak Tremblay współpracuje obecnie z Trevorrowem, a on będzie miał swój wkład w IX Epizod. Dziennikarze postanowili zapytać Colina o szansę Jacoba na pojawienie się w kolejnych „Gwiezdnych Wojnach”. Reżyser odparł tylko:
- To możliwe. To naprawdę możliwe. To jest ogromnie możliwe.

Ale zanim to nastąpi minie jeszcze dużo czasu, więc wiele może się zmienić. Początek zdjęć do Epizodu IX jest spodziewany na pierwszą połowę 2018. Premiera filmu najprawdopodobniej nastąpi w maju 2019. Dokładniej to 24 jeśli Disney będzie kontynuować obecną politykę wydawania filmów z sagi.
KOMENTARZE (13)
Loading..