TWÓJ KOKPIT
0

Skywalker. Odrodzenie

Wieści o Epizodzie IX z Celebration

2016-07-21 17:18:57

Temat Epizodu IX jest jeszcze odległy, więc niewiele było na jego temat, ale mimo wszystko pojawiło się na jego temat kilka informacji.

Rian Johnson powiedział, że jego droga pracy nad VIII częścią „Gwiezdnych Wojen” wyglądała tak, iż wpierw zaczął od siedzenia i rozpoznawania wszystkiego w Presidio w San Francisco. Dopiero potem zabrał się za pisanie scenariusza, jednocześnie odwiedzał plan „Przebudzenia Mocy”. Dostał wcześniej scenariusz i wszystkie koncepty, ale ważny był też kontakt osobisty z twórcami. Rian twierdzi, że Colin Trevorrow przechodzi obecnie tę samą drogę. Zaczął od zapoznania się z wszystkim w tamtym roku, a teraz pracuje nad scenariuszem i wie jak wygląda Epizod VIII.Carrie Fisher natomiast dwukrotnie, podczas różnych paneli, sugerowała, że wróci w Epizodzie IX. Wpierw mówiła, że został jeszcze jeden film. Potem podczas panelu o przyszłych filmach domagała się, by wraz z nią w kolejnym epizodzie wystąpił jej pies Gary. Oczywiście Carrie poprosiła publiczność o pomoc, by przekonać Kathleen Kennedy o większą obecność zwierząt w nowych filmach. Fisher obiecała też, porozmawiać na ten temat z Trevorrowem.

Coś o Epizodzie IX prawdopodobnie usłyszymy już w kwietniu na panelu o przyszłych filmach podczas Celebration w Orlando. Wtedy będzie to następny film w kolejce.
KOMENTARZE (23)
Loading..