TWÓJ KOKPIT
0

Przebudzenie Mocy

Znów Pablo

2004-10-22 12:02:00 LS

Pablo odpowiedział ostatnio także na pytanie o zamieszanie z Epizodami 7, 8 i 9. Cała sprawa dotyczyła tego, że ILM jakoby miał podpisać oświadczenie, że nic nie powiedzą o tych filmach. Pablo stwierdził jedynie, że to głupia pogłoska, bo co by mieli mówić o projekcie, który nie istnieje.

Na pytanie o serial TV, Pablo odpowiedział powołując się na wypowiedź Steve'a Sansweeta z Comic-Con, gdzie ten stwierdził, że jest to jedna z rzeczy rozważanych. Ale mówienie, że będzie to serial o młodym Fettcie polującym na smoki Krayt, to jakieś bzdury. Rozważane są różne opcje, gry komputerowe, produkty DVD, książki, komiksy itd.
KOMENTARZE (12)

Przebudzenie Mocy

Jim Ward ujawnia plany Lucasfilm

2004-10-07 08:59:00 LS za TFN

W najnowszym wydaniu Szwedzkiego magazynu "Homevision" jest artykuł na temat Gwiezdnych Wojen, z okazji wydania trylogii na DVD. Znalazł się tam też wywiad z Jimem Wardem, dyrektorem marketingu w Lucasfilm który stwierdził, że obecnie marka Gwiezdnych Wojen przenosi się do TV, dokładniej animowanej TV. Zresztą już można było zobaczyć pierwsze efekty w przypadku serialu Wojny Klonów. Ale to nie koniec. Będzie też serial z aktorami oraz możliwe, że w pełni animowany film. George Lucas będzie zaangażowany we wszystkie te projekty, tak więc saga Gwiezdnych Wojen nie skończy się na "Zemście Sithów".

Czyli jest coraz większa szansa na w pełni animowane Epizody VII, VIII i IX.
KOMENTARZE (11)
Loading..