TWÓJ KOKPIT
0

Przebudzenie Mocy

Nowe epizody Gwiezdnych Wojen

2004-08-27 12:35:00 TFN i Interia.pl

Kilkanaście dni temu w sieci pojawiły się informacje, że pracownicy firmy Industrial Light and Magic podpisywali nowe umowy, w których zobowiązywali się nie udzielać żadnych informacji na temat VII, VIII i IX epizodu gwiezdnej sagi.

Szefowie Lucasfilmu dementują te pogłoski twierdząc stanowczo, że nie będzie kolejnych epizodów.

W wywiadzie udzielonym serwisowi Moviehole, John Singh z Lucasfilmu mówił - Plotki o VII, VIII i IX epizodzie "Gwiezdnych wojen" są zupełnie nieprawdziwe. "Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith", która zadebiutuje na ekranach kin 19 maja 2005 roku, będzie ostanią częścią serii. Pracownicy ILM podpisali standardową umowę, w której jak zwykle zobowiązywali się do nieudzielania żadnych informacji o tym co dzieje się w studio. Nie dotyczyła ona jednak żadnego konkretnego filmowego projektu..


Pojawiły się również pogłoski z Australii.

W porannym programie TV w Australii pojawiła się informacja, iż George Lucas rozmyśla o nakręceniu Epizodów VII,VIII, IX.
W lokalnych wiadomościach, a także radiu australijskim redaktorzy wspomnieli, że Lucas potajemnie planuje wypuszczenie dwóch końcowych Epizodów, rozgrywających się w czasach po Oryginalnej Trylogii.
KOMENTARZE (26)

Przebudzenie Mocy

ILM i epizody VII, VIII i IX

2004-08-17 10:02:00 LS za TFN

"Jak donosi informator serwisu TheForce.Net, podobno na dniach w firmie Industrial Light and Magic (ILM) - producentowi efektów specjalnych, będącej częścią Lucasfilmu, wszyscy pracownicy musieli podpisać nowe lojalki. A w nich zawarty był jeden krótki, acz wyrazisty tekst - nie wolno wam rozmawiać / udzielać jakichkolwiek informacji o Epizodach VII, VIII i IX. A skoro one oficjalnie nie mają być robione, to po co taka lojalka? Chyba, że jednak coś jest planowane. Jakiś czas temu pojawiła się pogłoska, jakoby Epizody te mogły powstać, ale już w całości komputerowo, bez angażowania aktorów do ról, jedynie do głosów. W każdym razie znów jest to dolewanie oliwy do ognia".
KOMENTARZE (34)
Loading..