TWÓJ KOKPIT
0

Przebudzenie Mocy

Koncept głównego złego i inne plotki

2014-10-29 17:49:45

To już ostatnie dni na planie Epizodu VII, więc jeśli ktoś chce pojawić się na planie musi się pośpieszyć. Kolejnym gościem był Benedict Cumberbatch, którego jeszcze rok temu wymieniano pośród potencjalnych kandydatów do roli w tym filmie. Według jednej z plotek aktor miał pojawić się w AVCO tylko na chwilę, a jego rola miała być rozwinięta w Epizodzie VIII. Nie wiadomo, czy tak przypadkiem nie będzie z Josephem Gordonem-Levittem, o czym już pisaliśmy. Według innej pogłoski Benedict miał grać większą rolę w Epizodzie VII, ale postać tę przejęła Gwendoline Christie. Ale cóż, zostawmy plotki i domysły. Sam Benedict przyznał, że był na planie i że jest on niesamowity. Prawdopodobnie znalazł się tam na zaproszenie J.J. Abramsa. Dla przypomnienia Cumberbatch w kwietniu przyznał, że chciałby zagrać w „Gwiezdnych Wojnach”, ale niestety…

Wychodzą nam ciekawe informacje na temat zdjęć na Skellig Michael (lub Sceilig Mhichíl jak ktoś woli). Otóż okazuje się, że pierwotnie miało tam być kręcone więcej ujęć. Ponieważ jednak znajduje się tam rezerwat ptaków, władze mocno nalegały by zredukować używanie helikopterów do absolutnego minimum (czyli o 90%). W ramach negocjacji filmowcy musieli też ostudzić swój apetyty i zrezygnować z pewnych zdjęć, a w dodatku cały czas ich pracę nadzorowali urzędnicy. Jednak, co ciekawe, ostatecznie Disney/Lucasfilm nie zapłaciły nic za używanie wyspy. Irlandczycy uznali, że sam fakt, iż kręcą tam „Gwiezdne Wojny” wpłynie korzystnie na ekonomię i wartość tamtej lokacji, więc opłata nie była potrzebna.

Według kolejnych plotek podobno nie tylko Pip Anderson zajmuje się motion-capture. Niektóre źródła sugerują, że również Lupita Nyong’o uczestniczyła w podobnych zdjęciach. I tu pojawia się ciekawa spekulacja, bowiem być może te całe motion-capture niekoniecznie dotyczy postaci CGI, czyli generowanych komputerowo, a kukiełek. Nawet Disney Research ma ciekawe informacje na swojej stronie (nie wspominają jednak o sadze). Otóż łączą oni klasyczną animatronikę z motion-capture. Kto wie, jak tam obecnie wyglądają prace w Imaginarium? Może faktycznie łączą te techniki. Wcześniej zakładano, że jedynie Andy Serkis zagra rolę za pomocą motion-capture, co w jego przypadku jest raczej naturalne. Zobaczymy czy Pip i Lupita będą widoczni na ekranie także z twarzy.

Dla tych, którzy już nie mogą się doczekać oficjalnych przewodników po Epizodzie VII mamy dobrą wiadomość. Według Amazonu pierwsze pojawią się już w czerwcu, w tym „Ships of the Fleet”, który ma podobno zawierać opisy (i pewnie zdjęcia/schematy) nowych jednostek z AVCO. Skoro już jesteśmy przy okrętach, to Making Star Wars opublikowało szkice nowych myśliwców, według opisów konceptów. Nie jest to dzieło oryginalne, ale może w pewien sposób sugerować jak będą wyglądać nowe pojazdy, oczywiście o ile jest prawdziwe. Są to V-Wing, U-Wing, J-Wing, E-Wing i C-Wing.Z innych plotek, w sieci (za IMDB) krąży, plotka, że Maisie Richardson-Sellers gra postać o imieniu Korr Sella. Pomijając fakt, że udział Maisie wciąż nie został potwierdzony, przypominamy, że jakiś czas temu pojawiła się na IMDB informacja, że Daisy Ridley gra Jainę Solo, co zostało zdementowane. A tymczasem pojawiają się pierwsze potwierdzenia, że Kira to nie jest tylko kod postaci Ridley, ale podobno dokładnie tak ma mieć ona na imię. Niestety wciąż nie jest to oficjalne ogłoszone.

Na koniec mamy jeszcze jeden szkic koncepcyjny, który pochodzi ze strony Star Wars Underworld. Publikujemy go na wszelki wypadek, jednak wiele wskazuje na to, że jest to kolejna zmyłka. Jedni sugerują, że jest prawdziwy i potwierdzony i może dotyczyć nawet postaci Adama Drivera, inni sugerują, że to kolejna fanowska podróbka. Najlepiej ocenić samemu.


KOMENTARZE (19)

Przebudzenie Mocy

Trailer z muzyką Williamsa już na święta?

2014-10-27 22:57:12 StarWars7News

Zgodnie z najnowszymi plotkami, John Williams otrzymał 20 października trailer nowych Gwiezdnych Wojen od Abramsa. Ponoć zdążył przygotować już muzykę, która ma być dla niego podkładem. Mają być to nowe kawałki, stworzone specjalnie z myślą o Epizodzie VII. Sama muzyka nagrana ma być ponoć 15 listopada - nie wiadomo jednak jeszcze czy w Los Angeles, czy w Londynie, aby oszczędzić podróży 82-letniemu Williamsowi. Jeśli wierzyć tej plotce, to sugerowałaby ona, że trailer otrzymamy w grudniu - prawdopodobnie puszczany byłby przed Disneyowskim "Into the Woods", który swoją premierę będzie miał 25 grudnia tego roku.Przypomnijmy, że pierwszy teaser do "Zemsty Sithów" wyszedł niewiele ponad pół roku przed premierą filmu. Tak samo było w przypadku "Ataku Klonów" i "Mrocznego Widma". Stąd też nie należy się nastawiać na to, że otrzymamy tym razem rok wcześniej pełen trailer. Bardziej prawdopodobne jest jednak to, że jeśli coś rzeczywiście w grudniu otrzymamy to będzie to raczej krótki teaser Epizodu VII.
KOMENTARZE (8)

Przebudzenie Mocy

Kolejne zdjęcia oraz Harry Potter

2014-10-22 18:59:39

Daniel Radcliffe pojawił się na planie AVCO! Znamy go oczywiście bardziej jako Harry’ego Potttera. Bardzo mu się tam podobało, porozmawiał nawet chwilę z Harrisonem Fordem. Pewnie zaraz pojawią się spekulacje o jego występie w filmie, ale aktor sam przyznał, co tam robił. Otóż w Pinewood pracuje bardzo wiele osób z ekipy filmów o małym czarodzieju, więc Daniel przyjechał odwiedzić starych znajomych. Żartował sobie nawet, że oni zamienili jedną fantastyczną opowieść na inną.

Pozostajemy jednak w temacie imprez i zabaw. Okazuje się, że choć zdjęcia mają się ku końcowi, to jest tego całkiem sporo teraz. Forda widuje się w różnych brytyjskich miejscach, a to imprezuje, a to lata samolotem, w każdym razie korzysta z życia. Na jednej z takich imprez był z J.J. Abramsem i Adrienem Brodym („Pianista”). Natomiast przynajmniej część obsady hucznie fetowała 58 urodziny Carrie Fisher. Na zdjęciach dowodowych mamy poza solenizantką mamy Forda, Abramsa, Daisy Ridley i Alana Horna. Na zdjęcia nie załapali się Oscar Isaac, Mark Hamill i Gwendoline Chrsitie. Niestety trudno się obecnie zorientować, kto już skończył zdjęcia, kto kończy i już się pakuje, a kto jeszcze pracuje.Swoją drogą, skoro jesteśmy przy Daisy, warto dodać, że zmieniła ona agencję aktorską na CAA, która podobno ma lepiej pilnować jej interesów, w szczególności w sprawie dwóch kolejnych epizodów.

Na Making Star Wars pojawiły się nowe zdjęcia z okolic Pinewood, na jednym z nich widać szturmowca. Zdjęcia nie są najlepszej jakości, są zrobione komórką, natomiast potwierdzają się plotki między innymi o plamach. Więcej na temat zdjęć w Black Forest pisaliśmy tutaj. Autorami fotografii są Paul i Alan, dwóch przyjaciół, którzy znaleźli się niedaleko parku i odkryli, co się tam kręci..Zjednoczone Emiraty Arabskie, po zdjęciach do Epizodu VII, stały się bardziej przystępne dla Hollywood, no i co ważniejsze atrakcyjniejsze. Ich śladem chce iść Jordania, która właśnie wprowadza ulgi podatkowe dla filmowców. Swoją drogą warto dodać, że Jordania była jedną z potencjalnych lokacji AVCO, o czym pisaliśmy tutaj.

Na koniec jeszcze jedna rzecz dotycząca szkiców koncepcyjnych. Po sieci krąży lista, którą już znamy, ale doszły do niej dwa inne zdjęcia. Tym razem prawdopodobnie to podróbka, ale na wszelki wypadek publikujemy.


KOMENTARZE (8)

Przebudzenie Mocy

Christina Chong zakończyła pracę nad Epizodem VII

2014-10-20 19:40:58 StarWars7News

Agencja reprezentująca Christinę Chong oznajmiła, że zakończyła ona właśnie swoją pracę nad Epizodem VII. Mimo iż pisaliśmy o niej już dwukrotnie, to do tej pory tylko w ramach plotek i ta informacja jest tak na prawdę pierwszym potwierdzeniem, że rzeczywiście znalazła się ona w najnowszym epizodzie.

Christina w swojej karierze przed kamerą występowała przede wszystkim w serialach telewizyjnych. Co jednak w jej przypadku ważne, jest artystką parkour. Można zatem wnioskować, że wraz z Pipem Andersonem zostali zatrudnieni do prac przy dynamicznych scenach w Gwiezdnych Wojnach. Poniżej możecie zobaczyć próbkę jej umiejętności.


KOMENTARZE (20)

Przebudzenie Mocy

Koniec zdjęć za 3 tygodnie

2014-10-18 15:15:17

Kathleen Kennedy była w środę w Londynie na oficjalnym otwarciu nowego studia Industrial Light and Magic. Studio tak prawdę mówiąc już działa i pracuje nad filmami – Epizod VII, „Ant-Man” oraz „Avengers: Age of Ultron”. Jednak co oficjalne otwarcie to oficjalne. Pani prezes Lucasfilmu wspomniała też coś o „Gwiezdnych Wojnach” i według niej zdjęcia zakończa się w ciągu trzech tygodni.

Zdaniem „Daily Mirror” Harrison Ford już zakończył swoją pracę na planie. Dla przypomnienia Oscar Isaac i Anthony Daniels potwierdzili już wcześniej, że ich rola na planie dobiegła końca.

Trochę do powiedzenia o filmie ma też Devin Faraci z Badass Digest. Twierdzi on, że choć to Daisy Ridley i John Boyega (w tej kolejności) grają główne role, to jest to zdecydowanie film Hana Solo. Takie informacje jednak pojawiały się już wcześniej. Warto też zwrócić uwagę na to, że na konceptach, które wyciekły to właśnie Kira/Rachel (czy jak tam będzie nazywać się postać Daisy Ridley) trzyma miecz świetlny. Nie jest to jakaś wielka nowość, bowiem dokładnie to mówił Iain McCaig na Celebration Europe II. Tam też wspomniał o regresie i cofnięciu się, które także doskonale widać na konceptach. Natomiast wracając do Faraci’ego, stwierdził on, że ma jeszcze w zanadrzu pewne rewelacje dotyczące fabuły, na razie jednak nie chciał puścić pary z ust, z wyjątkiem tego, że być może cyborg, którego widzieliśmy na tych konceptach wcale nie jest cyborgiem. Cokolwiek miałoby to znaczyć.

W związku z tym, że Warwick Davis dołączył do obsady AVCO, warto dodać, że w jego przypadku nie koniecznie musi on ponownie wcielać się w Wicketa. Warwick zagrał w „Gwiezdnych Wojnach” już 3 role, z tego trzy w „Mrocznym widmie”. Poza Wicketem byli to Wald (rodianin), Weazel (widz na wyścigach, który siedział obok Watto) a także był statystą w Mos Espie i być może też w Theed (ta druga nie została oficjalnie potwierdzona). Zobaczymy jaką teraz będzie mieć rolę.

Na IMDB na listę aktorów AVCO trafiła Maisie Richardson-Sellers, która ma się wcielić w rolę emisariuszki. O aktorce było głośno już wiele razy i wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie, czy gra w filmie czy nie. Swoją drogą od dawna na IMDB znajduje się też niejaki Dixie Arnold, ale o nim póki co nie było żadnej plotki. Niestety samo IMDB nie zawsze jest wiarygodnym źródłem, dla przypomnienia w czerwcu podali, że Daisy ma zagrać Jainę Solo, co potem zdementowano i wyśmiano. Na razie słyszeliśmy, że w filmie grają podobno jeszcze Christina Chong, Billy Lourd, Simon Pegg, Joseph Gordon-Levitt i Miltos Yerolemou, ale oficjalna w tej sprawie milczy.

Dziwnych plotek mamy więcej. Otóż jakiś bliżej nieokreślony osobnik napisał do redakcji MakingStarWars, że był w pobliżu Pinewood, a dokładnie w Black Forest. O tym miejscu już pisaliśmy jako potencjalnej lokacji. Podobno kręcono tam scenę z szturmowcami oraz Hanem i Chewiem. Podobno były tam ruiny i wymieszana nowoczesna technologia i dało się słyszeć głos J.J. Abramsa oraz kwestię „Run Chewie”. Na ile jest to prawdziwe, nie wiemy. To samo źródło daje, że pod Pinewood przywieziono dużo palm.Na koniec jeszcze dwie rzeczy. Pierwsza jest taka, że jeśli słowa Johna Williamsa są prawdziwe od przyszłego tygodnia zaczyna on pracę nad muzyką. Druga to zdjęcia na Istagramie, otóż Lupita Nyong’o i John Boyega wrzucili fotografie z figurką Hana Solo. Co to ma znaczyć? Nie wiemy. Warto zwrócić uwagę, że Lupita ma oficjalną czapkę z Epizodu VII.
KOMENTARZE (7)

Przebudzenie Mocy

Warwick Davis pojawi się w Epizodzie VII

2014-10-16 20:36:32

Główną część obsady Epizodu VII poznaliśmy już jakiś czas temu. Wiadomo jednak było, że nie są to wszyscy aktorzy, a kolejni pojawiać się będą z biegiem czasu (niektórych poznamy pewnie dopiero w kinie). Dzisiaj ogłoszono, w dość specyficzny sposób, angaż kolejnego znanego fanom Star Wars aktora. W Epizodzie VII wystąpi Warwick Davis, który w Powrocie Jedi grał Wicketa. Fani obecni na Celebration Europe II z pewnością pamiętają, jak Warwick wielokrotnie sugerował, różnym gościom z którymi przeprowadzał wywiady, że powinien wystąpić w nowym filmie. Właśnie to wykorzystano przygotowując filmik, w którym ogłoszono angaż Warwicka.


KOMENTARZE (7)

Przebudzenie Mocy

SPOILERY: wyciek concept artów z Epizodu VII

2014-10-15 12:48:43 themilleniumfalconPrzez ostatnich kilka tygodni nie mieliśmy zbyt wielu nowych informacji na temat Epizodu VII, jednak dzisiejszy wyciek szkiców koncepcyjnych, które pojawiły się na profilu themilleniumfalcon na ImageShacku z pewnością to wynagradza. Ostrzegamy ludzi, którzy nie czytają spoilerów, że w tym momencie powinni wyłączyć tego newsa, wszystkich pozostałych zapraszamy do obejrzenia galerii znajdującej się poniżej. Źródła zbliżone do ekipy podają, iż wszystkie poniższe arty są prawdziwe.


UWAGA NA SPOILERY
Temat na Forum.
KOMENTARZE (52)

Przebudzenie Mocy

Alarm na planie Epizodu VII

2014-10-13 20:37:44 StarWars7News

Ostatni weekend był dla aktorów z Epizodu VII pełen niespodziewanych wrażeń. Podczas kręcenia filmu odezwały się syreny przeciwpożarowe, całą ekipę ewakuowano, a studio zamknięto do przyjazdu służb. Jak się okazało, na szczęście ani aktorom, ani scenografii nic nie groziło. Tom Kitchin, kucharz z telewizyjnego show pracujący na sąsiednim planie w Pinewood, przypadkowo uruchomił czujniki dymu przyrządzając kolejną ze swoich potraw. W efekcie, alarm wybuchł nie tylko na jego planie, ale w całym studiu.

Z innych plotek, potwierdzić możemy, że Harrison Ford wciąż przebywa w Londynie - co by oznaczało, że najprawdopodobniej jeszcze jego praca na planie nie została ukończona. Dziennikarze Dailymail wypatrzyli go w weekend jak się przechadzał ulicami tego miasta.
KOMENTARZE (4)

Przebudzenie Mocy

Walczą z przeciekami plakatami

2014-10-11 08:46:43

Zaczynamy od plotek o Pipie Andersonie. Otóż aktor całkiem niedawno napisał na twitterze, że pracuje obecnie w Imaginarium. Jak wiemy jest to studio należące do Andy’ego Serkisa, które zajmuje się technikami motion-capture. Co tam robił Pip? Prawdopodobnie Epizod VII. Natomiast nie wiemy, czy jego postać będzie komputerowa, czy być może robił ruchy do jeszcze jednej postaci. Swoją drogą warto dodać, że niedawno Serkis znów coś wspomniał o AVCO, mówiąc, że w filmie ma mała rolę, jest bardziej konsultantem i doradcą (technik mo-cap?), niż aktorem. Może zatem faktycznie prowadzi za rękę Pipa Andersona? Na dodatek mamy zdjęcie z Imaginarium, na którym jest Dawson James i Pip. Dawson robił tam mo-cap do własnego filmu, ale jak widać obaj są w pełnym rynsztunku.Lupita Nyong’o natomiast w jednym z wywiadów przyznała, ze dla „Gwiezdnych Wojen” zrezygnowała z roli na Broadwayu, którą już miała zaklepaną.

Jest też ciekawostka prosto z Pinewood. Otóż podobno J.J. Abrams walczy z przeciekami w różny sposób, także plakatami propagandowymi, które rozwiesza w studio. Zdjęcie jednego z nich wyciekło.Z ciekawych zdjęć mamy jeszcze dwa. Na pierwszym jest jeszcze scena z Pinewood, a na drugim Carrie Fisher i Mark Hamill. Oboje byli na imprezie, na której wręczono Carrie złote serce za jej pracę charytatywną. O ile po Marku widać, że wyszedł prosto z planu, o tyle ciekawe jest to, że Fisher ma blond włosy. Czyżby tak wyglądała Leia w AVCO?

A teraz ciekawostka. Joel Edgerton, czyli wujek Owen, zagrał niedawno w filmie „Midnight Special” z Adamem Driverem. Joel w jednym z wywiadów przyznał, że gdy dowiedział się, że Driver gra w „Gwiezdnych Wojnach” to zapytał go, czy teraz go będzie dusił Mocą. Niektórzy odczytują to jako potwierdzenie, że Driver gra czarny charakter, jednak warto zauważyć, że początkowo o tym właśnie donosiły media. Czy potwierdził to Edgertonowi także Adam, czy to tylko taki żart sytuacyjny, niestety nie wiemy.

Na koniec informacja dla fanów twórczości Dawna Browna. Otóż „Inferno” nie będzie mieć premiery razem z AVCO. Część mediów twierdzi, że Ron Howard i Sony nie chcą zmagać się z Abramsem w kinach, ale przyczyny są bardziej prozaiczne. Rozpoczęły się właśnie zdjęcia na planie filmu Stevena Spielberga „St. James Place”, w którym Tom Hanks gra główną rolę, więc Hanks na razie nie może wcielić się w Roberta Langdona, więc produkcja musi poczekać. Gdyby chciano utrzymać datę premiery to zabrakłoby czasu na postprodukcję, więc „Inferno” zostało przesunięte w czasie prawie o rok. Jeśli faktycznie główną przyczyną była obawa przed „Gwiezdnymi Wojnami” ten czas byłby dużo krótszy. Zobaczymy jaki film wkroczy w to miejsce.
KOMENTARZE (13)

Przebudzenie Mocy

John Williams rozpoczyna pracę nad muzyką do Epizodu VII - za 2 tygodnie

2014-10-06 19:46:53


John Williams - twórca i geniusz stojący za sukcesem muzyki do wszystkich sześciu filmów z Gwiezdnych Wojen, dołączył do Epizodu VII niemal od samego początku prac nad filmem. Jednak, od czasu rozpoczęcia przygotowań, jego udział w projekcie prawie w ogóle nie był omawiany.
Mimo wszystko, kiedy zdjęcia najnowszej odsłony Sagi zbliżają się ku końcowi, wieść niesie, że John Williams zacznie nagrywać muzykę do Epizodu VII.
Jeden z użytkowników Facebooka donosi, że zeszłej nocy John Williams opowiedział o nachodzących pracach nad Epizodem VII: "Wczoraj w nocy poszedłem na koncert muzyki Johna Williamsa, na którym dyrygował orkiestrą symfoniczną z Milwaukee, no i tam potwierdził, że rozpoczyna pracę nad VII Epizodem w ciągu najbliższych 2 tygodni!".
Oświadczenie Williamsa o rozpoczęciu prac nad nagrywaniem score`u do nadchodzącego filmu, w większości przypadków oznacza, że zdjęcia są prawie skończone.
KOMENTARZE (11)

Przebudzenie Mocy

Plotki dotyczące końcówki Epizodu VII

2014-10-02 18:50:20 StarWars7NewsKolejny dzień przyniósł nam kolejne plotki dotyczące scen z Epizodu VII, które pojawiły się na portalach StarWars7News i MakingStarWars. Jak zawsze mogą się one okazać rzeczywistymi spoilerami do fabuły, elementami starych scenariuszy jak i wymyślonymi przez kogoś dla zabawy lub zmylenia plotkami. Tym razem, dotyczą one nawet zakończenia Epizodu VII.

Zacznijmy jednak od plotek dotyczących domostwa postaci granej przez Daisy Ridley, które kontynuują to o czym pisaliśmy wczoraj. (spoiler) Kira (Daisy) posiada statek zbudowany ze złomu, który wyglądem przypomina trochę statki, które widzieliśmy w filmie Terminator - podczas ataku na rebeliantów John'a Conora. W kokpicie zasiadać mogą dwie osoby, ale w głębi jest przestrzeń dla kolejnych. Statek jest nieuzbrojony, ale posiada cztery duże silniki. Statek schowany jest w kadłubie zniszczonego AT-AT.

Nakręcono również scenę w której Kira, wraz z obcym dosiada stworzenie, które widzielismy już wcześniej (zdjęcie poniżej). Holują oni X-winga, a w tle widać rozbity Niszczyciel Gwiezdny.
(koniec spoilera)Kolejna opublikowana plotka dotyczy roli Maxa von Sydowa. (spoiler) Nie jest on Sith Lordem, ani inną nadnaturalną istotą. Jest pokonanym, starym człowiekiem, który widział Wojny Klonów, Imperium i upadek Palpatine'a. Nie do końca jest nawet człowiekiem - oko i jedną nogę ma całkowicie mechaniczną. Spotykamy go gdy siedzi w barze i pije. Jeśli jesteś w posiadaniu rzadkiej broni czy innego wyjątkowego urządzenia, możesz przyjść do niego i poprosić o wycenę. Kiedy obcy, który znalazł miecz świetlny przynosi go na złomowisko do Daisy, razem udają się do postaci granej przez von Sydowa, która rozpoznaje to urządzenie. Starzec zaczyna opowiadać o starych czasach, wymieniając nawet kilka nazwisk z trylogii prequeli. W końcu, gdy zostaje sam, rozmawia przez holo z tajemniczą osobą mówiąc "To jest tutaj". (koniec spoilera)

No i na końcu już przejdziemy do potencjalnych spoilerów z końcówki Epizodu VII, które mogłyby być dużym zwrotem akcji, jeśli by się okazały prawdziwe - choć brzmią najbardziej nierealnie ze wszystkich spoilerów z ostatnich dni. (spoiler) Widzimy, częściowo zcyborgizowaną, postać odzianą w czarny płaszcz, która zasiada na tronie. Kira przybyła w to miejsce, aby spotkać się z Lukiem Skywalkerem i poprosić go o pomoc w walce ze złem. Zamiast tego zastaje wspomnianą postać, wroga, którego chciała pokonać. Kiedy zbliża się on do Kiry, na jej twarzy pojawia się rezygnacja - przegrała. Akcja prawdopodobnie rozgrywa się na wyspie Skellige Michael. Możliwe jest, że w tym momencie Kira staje się zła i przyłącza do napotkanego wroga. Dlaczego? Bo okazuje się nim Luke Skywalker - osoba, której pomocy cały czas szukała. (koniec spoilera).
KOMENTARZE (21)

Przebudzenie Mocy

Fotki z planu?

2014-10-02 17:33:51

Dwa dni temu pisaliśmy o krążącym po sieci filmiku. Miał to być fragment Epizodu VII nagrany na lokacji na Skellig Michael w Irlandii z Markiem Hamillem. W każdym razie materiał, który podobno miał być przeciekiem, pojawił się w sieci, a potem bardzo szybko zniknął z nieznanych przyczyn. Ślady, w postaci zdjęć, jednak się zachowały.Czy zdjęcia te (jak i film) są prawdziwe, czy to podróbka, nie wiadomo. Na filmie (i zdjęciach) jest logo Disneya, ale w sumie każdy mógł je tam wstawić.

Z innych ciekawostek David Fincher przyznał, że faktycznie rozmawiano z nim o reżyserii AVCO, ale nie dogadali się. O ew. udziale reżysera pisaliśmy jeszcze w 2012, bardziej jako o kolejnym z listy kandydatów. Widać w tych plotkach i pogłoskach było ziarno prawdy.
KOMENTARZE (6)

Przebudzenie Mocy

Opisy dwóch scen z Daisy Ridley

2014-10-01 17:54:07 StarWars7NewsNa portalu StarWars9news pojawiły się przecieki dotyczące scen rozgrywających się w kantynie (raczej innej niż ta nam znana) oraz przed nią.

(spoiler) Postać grana przez Daisy przybywa do kantyny w poszukiwaniu Hana lub Luke'a. Dochodzi w niej do spotkania z obcym w którego Daisy ma celować blasterem. Sytuacja ma się jednak szybko odwrócić i obcy, po odebraniu jej broni ma wziąć Daisy na muszkę. Tu na ratunek przybyć ma Chewbacca, który wyrywa obcemu rękę i oddaje Daisy blaster.

W scenie na zewnątrz kantyny pojawia się Han, zmierzający do środka. Widzimy jak coś w górze wybucha (statyści zostali ponoć poinstruowaniu, aby zareagować tak jakby planeta wybuchła) i wszyscy się temu przyglądają. Obie sceny (wewnątrz i na zewnątrz kantyny) były kręcone w różne dni i w obu przypadkach na planie był również John Boyega. Z opisów wynikało, że kantyna znajduje się w na tej samej planecie, którą przedstawia plan w Greenham Common.

To samo źródło podaje, że jednymi z powracających postaci mają być Nien Numb i Hermi Odle.
(koniec spoilera)

Portal MakingStarWars opisuje natomiast miejsce, które miałoby być domem postaci granej przez Daisy Ridley.

(spoiler) Na pustynnej planecie znajduje się kanion, przed którym leżą resztki AT-AT. Młoda dziewczyna siedzi na głowie kroczącego robota, spoglądając na koniec kanionu. To jest jej dom, złomowisko utworzone przez lata wojen. Nogi AT-ATa częściowo są zasypane przez piasek, a po całym pojeździe widać, że znajduje się w tym miejscu już od dłuższego czasu. Zarówno na nim, jak i wokół niego widać ślady po walkach. (koniec spoilera)

Przypominamy, aby do wszystkich plotek i przecieków podchodzić z dystansem, nie wiemy które się okażą prawdą.
KOMENTARZE (22)
Loading..