TWÓJ KOKPIT
0

Przebudzenie Mocy

„Przebudzenie Mocy” od dziś na DVD i BD

2016-04-21 07:08:33

Od dziś w naszych sklepach i kioskach można kupić już „Przebudzenie Mocy” J.J. Abramsa na DVD i BD.

Wersja DVD kosztuje 39,99 PLN, niestety nie posiada dodatków. Ma wersję polską i angielską do wyboru, oraz napisy. Jest dostępna u nas w dwóch wersjach. Standardowo w sklepach, oraz w kioskach wraz z magazynem „Polityka”. W obu przypadkach cena jest taka sama. Tygodnik normalnie wychodzi w środę, ale tym razem wydanie z filmem pojawiło się w czwartek, czyli dzisiaj.Blu-ray pojawił się u nas w czterech wersjach. Podstawowe oraz z limitowanymi okładkami (jasna i ciemna strona). Kosztują one 109,99 PLN (ale można kupić bez problemu poniżej 100 PLN). Jest też wersja steelbook dostępna jedynie w sieciach Media Markt i Saturn. Cena nominalna to jakieś 130 PLN, ale w internetowych sklepach tych firm dało się to zamówić za 109 PLN. Wersje te mają dodatki, ale nie różnią się zawartością, jedynie wyglądem opakowania.Opis dodatków oraz zwiastun wydania BD znajduje się tutaj
KOMENTARZE (54)

Przebudzenie Mocy

Wersja cyfrowa w Polsce od dziś

2016-04-18 16:58:42

Dziś do cyfrowej dystrybucji w Polsce trafiło „Przebudzenie Mocy” w reżyserii J.J. Abramsa.

Film można kupić choćby w Chili.tv (59,90 PLN) czy Google Play (50 PLN, ale wersje z dubbingiem i napisami są osobne).

Oprócz filmu w pakiecie cyfrowym znajdziemy 2 godziny dodatków.„Przebudzenie Mocy” to obecnie największy amerykański sukces kasowy wszech czasów. Film w USA zarobił 935 642 689 USD i jeszcze 1 129 700 000 USD poza Stanami. Czyni go to trzecim najbardziej dochodowym filmem w skali globu. W Polsce to najpopularniejszy obraz ubiegłego roku, obejrzało go u nas w kinach prawie 3 miliony widzów.

Wersja na DVD i BD ukaże się u nas w czwartek.
KOMENTARZE (29)

Przebudzenie Mocy

MTV Movie Awards 2016

2016-04-11 17:47:15

Za nami 25. gala MTV Movie Awards. Mimo iż nagrody MTV są mniej prestiżowe niż Oskary to z roku na rok zyskują coraz większą popularność i znaczenie - głównie z uwagi na to, że są odzwierciedleniem tego jak widzowie odebrali zeszłoroczne filmy, a nie jak się spodobały one krytykom czy ludziom z branży filmowej. Zwycięzców wybierają bowiem zwykli ludzie, we wcześniejszym głosowaniu. Epizod VII nominowany był w dziewięciu kategoriach, a ostatecznie w głosowaniu zgarnął trzy nagrody:
  • Film roku
  • Przełomowa rola - Daisy Ridley
  • Najlepszy czarny charakter - Adam Driver


Rozdanie nagród było dobrą okazją, żeby przeprowadzić kilka wywiadów. Podczas jednego z nich Daisy Ridley ustosunkowała się do ostatnich plotek dotyczących jej filmowych rodziców. Wg niej twierdzenie, że fakt iż Jyn Erso z "Łotra Jeden" jest również biała i ma ciemne włosy nie oznacza od razu, że jest ona matką Rey. Daisy ponoć wie już kim są jej filmowi rodzice i uważa, że to kim oni są wcale nie jest takie ważne.


KOMENTARZE (53)

Przebudzenie Mocy

„Przebudzenie Mocy” jako dodatek do gazety

2016-04-08 07:17:56

Wygląda na to, że „Przebudzenie Mocy” trafi u nas do gazet. Dokładnie do „Polityki”. Na to wskazują reklamy. Film ma się pojawić 21 kwietnia na DVD i Blu-ray. Oprócz kilku wydań BD, zwykłego DVD będzie też takie dokładane do gazety. Cena to 39,99 PLN, można zamawiać tutaj.A tymczasem wraz z amerykańską premierą BD fani wyłapują różne ciekawostki. Zresztą nie tylko fani. Pablo Hidalgo znalazł konstabla Zuvio w „Przebudzeniu Mocy”. Jednak nie wycięto wszystkich scen z nim. Widać go dokładnie przez ułamek sekundy, ale widać.Na koniec jeszcze jedna informacja. Otóż okazuje się, że J.J. Abrams i Lucasfilm zorganizowali kilka projekcji dla umierających fanów. Najgłośniejsza to oczywiście sprawa Daniela Fleetwooda. Teraz Abrams przyznaje, że podobnych przypadków było więcej. Zarówno dorosłych, jak i dzieci. W większości przypadków zachowano dyskrecję, a także anonimowość umierających fanów. Twórcy niejednokrotnie też z nimi rozmawiali, tak przed zorganizowanym pokazem jak i po.
KOMENTARZE (26)

Przebudzenie Mocy

10 najlepszych chwil z "Przebudzenia Mocy"

2016-04-07 09:23:52 YouTube

Amerykanie mogą już się cieszyć wydaniem "Przebudzenia Mocy" na blu-ray i DVD (nam przyjdzie poczekać do 21 kwietnia), więc Oficjalna przygotowała z tej okazji swoje zestawienie dziesięciu najlepszych chwil z Epizodu VII. Zapraszamy do oglądania.A która z chwil najbardziej Wam przemówiła do serca?
KOMENTARZE (15)

Przebudzenie Mocy

Wersja cyfrowa w USA już jest

2016-04-02 07:54:37

Wczoraj w USA zadebiutowała wersja cyfrowa „Przebudzenia Mocy”. Z tej okazji oficjalna na YouTubie udostępniła 4 klipy promujące dodatki.

W Polsce wersja cyfrowa pojawi się 18 kwietnia. Blu-ray i DVD 21 kwietnia (w USA 5 kwietnia).
KOMENTARZE (20)
Loading..