TWÓJ KOKPIT
0

Przebudzenie Mocy

Courtney Eaton o tym jak nie została Rey

2023-05-30 22:49:34

Aktorka Courtney Eaton znana z „Mad Max: Na drodze gniewu” czy jeszcze bardziej serialu „Yellowjackets” przyznała ostatnio z jednym wywiadów, że ubiegała się o rolę Rey. Jak pamiętamy ostatecznie grała ją Daisy Ridley. Eaton jednak w procesie castingowym zaszła całkiem daleko, jak przynajmniej twierdzi.

Wspomniała, że brała udział w przesłuchaniach. Miała zagrać w dość intensywnej scenie, ale coś jej nie wychodziło. Frustrowała się na siebie, co miało jeszcze gorszy skutek. Aktorka była ubrana w kostium, a scenie przyglądał się J.J. Abrams, niestety jak wspomina w pewnym momencie dostała ataku paniki, co właściwie całkowicie zrujnowało jej przesłuchanie.

Tu warto dodać, że obsadę „Przebudzenia Mocy” ogłoszono pod koniec kwietnia 2014. Tak więc casting, w którym Courtney mogła brać udział odbył się albo na początku 2014, albo nawet w 2013. Eaton miała wtedy mniej więcej 18 lat, może nawet mniej i właściwie pomijając „Mad Maxa”, który miał premierę w 2015 (główne zdjęcia miały miejsce w 2012), właściwie nie miała żadnej innej roli w swoim dorobku. Więc musiała zrobić wrażenie na osobach odpowiedzialnych za casting, że dotarła aż tak daleko.


KOMENTARZE (10)
Loading..