TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Dragon Con

2002-08-30 22:49:00 TFN

Dragon Con jeden z największych konwentów o fantastyce rozpoczął się dziś w Atlancie. Trwać będzie do niedzieli. Spotkac tam będzie można wielu autorów książek o SW, oraz aktorów grających w sadze. Oficjalna strona Dragon Con'u.
KOMENTARZE (0)

Fandom

Konkurs trwa!

2002-08-26 19:16:00

Cały czas prosimy o nadsyłanie zgłoszeń stron o tematyce SW do naszej akcji Bastion Poleca. Fani SW - Łączcie się!
KOMENTARZE (0)

Fandom

Echo Base Charity Con 2002

2002-08-23 00:02:00

Oficjalny poster - autor: Matt Busch Holenderski fanklub Gwiezdnych Wojen skupiony wokół strony Echo Base organizuje "Echo Base Charity Con 2002". Konwent odbędzie się 5 października w miasteczku Nieuwegein w zachodniej Holandii (niedaleko od Rotterdamu). Wśród zaproszonych gości będą napewno:


Alan Dean Foster
- autor książek

Julian Glover
- Generał
Maximillian
Veers w TESB

Angus MacInnes
- Gold Leader
w ANH

Jeremy Bulloch
- Boba Fett
w TESB i ROTJ

Alan Harris
- Bossk w TESB

Felix Silla
- Ewok w ROTJ

Oprócz spotkań z zaproszonymi gośćmi zostanie rozegrany turniej Star Wars TCG, a także przeprowadzona charytatywna aukcja. Więcj informacji znajdziecie na oficjalnej stronie: www.echobase.nl/con/english.

Dla przypomnienia: Już niedługo, bo w dniach 6-8 września 2002 w Hamburgu (w Niemczech) odbędzie się wielki konwent fanów Gwiezdnych Wojen – SW CON 2002 (więcej informacji w tym archiwalnym newsie). Gdyby ktoś z Was wybierał się na w/w imprezy to prosimy o przysłanie nam fotek ;)
KOMENTARZE (0)

Fandom

Bastion Poleca

2002-08-19 18:24:00

Bardzo chcielibyśmy pomóc fanom, którzy prowadzą swoje stronki o Sadze Lucasa. Jeśli prowadzisz witrynę o "Gwiezdnych wojnach" lub inną, związaną naszymi ulubionymi filmami (na przykład fanowską stronę o jakimś aktorze, który grał w SW) to koniecznie zajrzyj tutaj. Mam nadzieję, że będziemy mogli się na coś przydać...
KOMENTARZE (0)

Fandom

O spotkaniach w Kantynie (na Chacie)

2002-08-15 18:11:00

Czasami jest tak, że nasza Kantyna - czyli Chat, nie działa, bo padała Nuta. Wtedy zapraszamy do awaryjnego Chata -> na Polchacie. Niestety nie ma tam naszych pięknych Starwarsowych obrazków.
Dzisiaj właśnie padła Nuta :(.
KOMENTARZE (0)

Fandom

Polska Akademia Jedi w Dąbrowie Górniczej UPDATE

2002-08-11 10:59:00 Rednacz z Filmwebu

Jak donosi Rednacz z Filmwebu:
W Dabrowie Górniczej powstała Polska Akademia Jedi zrzeszająca fanów i miłośników "Gwiezdnych Wojen". Akademię założyło 30 osób, wśród których znaleźli się prawnicy, handlowcy, inżynierowie, urzędnicy i studenci. Siedzibą Akademii zostało dąbrowskie kino "Ars".
W skład Polskiej Akademii Jedi wchodzą wydziały: filmowy, rozrywkowo-teatralny, plastyczny, gier, redakcyjny i sportowy. W ostatnim z wymienionych odbywać się będą zajęcia z aikido, szermierki japońskiej oraz układów walk odwzorowujących filmowe pojedynki.
Członkowie Akademii planują również realizację własnych projektów filmowych, spotkania z twórcami sci-fi oraz happeningi.
Na połowę września zapowiedziano 'drzwi otwarte' Akademii, kiedy to będzie można dowiedzieć się więcej na temat placówki.


Update, 12 sierpnia 2002
Tutaj wkradła się pewna pomyłka. Mianowicie "otwarte drzwi" Akademi Jedi zapowiedziano na połowę października, nie września, jak omyłkowo podał Filmweb. W październiku, łatwiej jest przyciągnąć studentów.
KOMENTARZE (0)

Fandom

Rozszężenia dla oficjalnych Fanklubów

2002-08-10 11:39:00 StarWars.Com

Firma Paizo Publishing LLC, nowy wydawca Star Wars Insidera i nadzorca amerykańskiego Fan Klubu, robi w USA pewne zamieszanie, wprowadzając nowe pakiety członkowskie. Zostana one przesłane do wszystkich prenumeratorów Insidera jeszcze w tym roku. Paizo będzie drukować specjalny Fanklubowy kwartalnik informacyjny, nazwany Bantha Tracks (tak się kiedyś nazywały publikacje Lucasfilmu, ale to było w czasach oryginalnej trylogii). Bantha Tracks zacznie się pojawiać obok Insidera już od grudnia. Lisa Stevens szefowa Paizo, no i przy okazji prezes Oficjalnego Fanklubu, twiedzi, że to po to by pomóc skonsolidować fanów. Zawartość pakietu członkowskiego nie jest jeszcze do końca znana, ale w planach ma to być:
  • Oficjalna karta członkowstwa w Fan Klubie
  • List do członków od George`a Lucasa
  • Ekskluzywne trójwymiarowe mini standy
  • Pocztówki podróżne z zakątków odległej galaktyki
  • Naklejki z egzotycznych miejsc galaktyki
  • List od Lisy Stevens
I to wszystko już jesienią. Bantha Tracks będzie zawierać plany konwentów, zjazdów i imprez fanowskich, newsy, wywiady i wiele więcej. Wszyscy prenumeratorzy Insidera zostaną od razu przyjęci w poczet członków fanklubu. Teraz opłata członkowska wynosi $28.95, wliczając w to osiem ostatnich numerów Insidera. Strona do zapisania się jest tutaj.
KOMENTARZE (0)

Fandom

Celebration III

2002-08-07 12:02:00 TFN

Ostatnio, w USA, Lucasfilm potwierdził, że 3 wielki zjazd fanów - Celebration III odbędzie się w 2005, czyli tuż przed premierą E3. A u nas? No na razie nic, aż tak wielkiego się nie szykuje, ale zostaje POLCON i FANATICON, a na dodatek już w tym roku :-).
KOMENTARZE (0)

Fandom

Fanaticon - Zebrane informacje

2002-08-06 18:49:00

Jeśli cały czas jesteście ciekawi tego, co planujemy na koniec września (chodzi mi konwent FANATICON), a nie macie ochoty biegać po całym Bastionie w poszukiwaniu newsów na ten temat, to zapraszam tutaj, gdzie wszystko jest zebrane.
KOMENTARZE (0)
Loading..