TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Alderaan 2003 – PILNA SPRAWA

2003-07-30 22:23:00

Związku z Alderaanem 2003 (który odbywa się w SOSNOWCU!!) wyszło kilka spraw, które musimy załatwić jak najszybciej. Po pierwsze, przypominam, że termin dokonywania wpłat minął w piątek. Zatem teoretycznie, Ci którzy nie wpłacili – zrezygnowali z wyjazdu. Ponieważ jednak sprawdzanie całości wpłat będzie odbywać się w poniedziałek, jeśli ktoś przypadkiem jeszcze tego nie zrobił, to pozostaje mu zrobić to jutro z samego rana. Późniejszy termin to już tylko i wyłącznie Wasze ryzyko. Pamiętajcie, że samo wpłacenie to jedno, ale by móc wpłatę sprawdzić musi być ona zaksięgowana, czyli czas nagli.

Wpłat można dokonywać na konto:

ZOSKPO nr 9, 10501360-801082777

z dopiskiem „ZSO nr 11, Alderaan 2003 akredytacja”
Na żadnym przelewie nie trzeba wpisywać, że to Bank Śląski itp. Numer 105 jednoznacznie identyfikuje, że to Bank Śląski a 01360 – mówi, że to oddział w sosnowcu. Na przelewie w pierwszej kratce konta wystarczy zatem wpisać 10501360, a w drugiej (numer) 801082777.
Nie zapominajcie o adresacie przelewu oraz dopisku. Te sprawy podobnie jak numer konta są bardzo ważne.

Druga sprawa to kwestia jest taka, że proszę wszystkich tych, którzy dokonali już wpłaty o bezzwłoczne podesłanie informacji na ten temat mnie na konto Luc@gwiezdne-wojny.pl z tematem „Alderaan_Wplaty”. Ta informacja jest nam bardzo potrzebna. Proszę to zrobić bez ociągania się do piątku czyli 1 sierpnia, do godziny 20.00. Proszę też w mejlu poza potwierdzeniem (może być skan, może być sama informacja) także podać datę wpłaty, oraz jeszcze raz (koniecznie) rozmiar koszulki. Dotyczy to wszystkich i proszę się pośpieszyć.

Na koniec jeszcze wspomnę o tym, że kolejnym patronem imprezy została firma Video World, która także ufundowała część nagród.Do tego grona niebawem powinny też dołączyć Egmont, LEM oraz księgarnia Imago.

Oficjalna strona Alderaanu znajduje się tutaj.

Natomiast poniżej prezentujemy jeszcze baner Alderaanu (wielkie dzięki Kirtan Loor):


KOMENTARZE (1)

Fandom

37 Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars

2003-07-23 23:00:00 Tajemnicze i Mroczne

Witam Wszystkich,
W sobotę – 09.08, o godz. 17.00 odbędzie się 37 Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars. Spotykamy się w centrum Coruscant, przy ul. Nowy Świat przed kawiarnią Nescafe gdzie porozmawiamy na temat późniejszych spotkań i oczywiście na temat wyjazdu na konwent do Sosnowca, który rozpocznie się równo tydzień po spotkaniu.

Niech Moc Będzie z Wami
Andaral
KOMENTARZE (13)

Fandom

Alderaan 2003

2003-07-22 00:16:00

Przypominam, że płatności akredytacyjne na Alderaan 2003 należy dokonać do dnia 25 lipca. Czyli do piątku. Natomiast na stronie oficjalnej pojawiło się kilka dodatkowych informacji. Przypominam jeszcze o rozmiarach koszulek.
KOMENTARZE (3)

Fandom

Raport z VI Spotkania

2003-07-22 00:15:00

W sobotę i niedzielę odbyło się VI Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars, w Pilchowicach. Raport z tej jakże niezapomnianej imprezy dostępny jest tutaj. W sierpniu koncentrujemy się na Alderaanie, więc VII spotkanie dopiero we wrześniu.
KOMENTARZE (13)

Fandom

Alderaan 2003 cd...

2003-07-15 22:44:00

Chciałem przypomnieć tylko trzy rzeczy.
1) Termin dokonywania wpłat mija 25 lipca.
2) Proszę się zadeklarować – mejlem do mnie – o rozmiary koszulek. Niestety większość z Was na razie nie odpowiedziała na tę prośbę.
3) Zostały jeszcze trzy wolne miejsca. Jak ktoś chce, to proszę się szybko zadeklarować.
Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w archiwum w dziale Fandom.
KOMENTARZE (4)

Fandom

XXXIII Warszawskie Spotkanie Fanów Star Wars

2003-07-11 19:45:00

Witam Wszystkich,
W najbliższą niedzielę – 13.07, o godz. 13.13 odbędzie się 33 Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars. Spotykamy się wszyscy w centrum Coruscant, przy rondzie Charles’a de Gaulla, na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Nowy Świat, przy Empiku.
Gdy wszyscy się zbierzemy, o godz. 13.30, w zależności od pogody, pomaszerujemy do ogródka w jednym z pobliskich parków lub do Klubu Empik, gdzie omówimy sprawy późniejszych spotkań i wyjazdu na konwent do Dąbrowy Górniczej.

Pozdrawiam i do zobaczenia
Andaral
KOMENTARZE (11)

Fandom

Raport z I Spotkania Pomorskich Fanów SW oraz ...

2003-07-07 20:46:00

Niedawno odbyło się I spotkanie pomorskich fanów Star Wars w Pucku. Bez zbędnych szczegółów odsyłam do zapoznania się z raportem napisanym przez Alexa.
KOMENTARZE (7)

Fandom

O konwencie w Dąbrowie Górniczej raz jeszcze

2003-07-06 21:07:00Po pierwsze patronat medialny nad całą imprezą, która odbędzie się w Dąbrowie Górniczej, w dniach 16-17 sierpnia 2003, obejmie Trybuna Śląska. Oznacza to, że otworzą się przed nami kolejne możliwości.

Przy okazji odpowiem jeszcze na kilka pytań.
Dowód wpłaty – czyli wypełniony blankiet – należy zachować i zabrać go ze sobą do Dąbrowy. To ma być dowód, że wpłaciliście akredytację. Więc należy uważać z przelewami, bo tam może się okazać, że nie ma tytułu wpłaty, a co się dzieje w takim przypadku już pisałem. W akredytację zostaną wliczone pewne pamiątki, jak np. pamiątkowa koszulka, której rozmiary jak na razie podesłało bardzo mało osób. Zakończenie imprezy jest planowane na godzinę 16:00. Wszystkim, tym którzy będą chcieli pójść w niedzielę do kościoła, zostanie dana rano taka możliwość (reszta będzie mogła dłużej pospać ;)). Planujemy 4 posiłki, z tego dwa obiadowe. W okolicy, gdzie będzie odbywać się nasz konwent nie ma sklepów, więc jeśli ktoś planuje uzupełniać swoje zapasy, musi zrobić to w miarę wcześniej. Ale to co najważniejsze, w cenę akredytacji jest wliczone ubezpieczenie NW.
Więcej możecie przeczytać tutaj.
KOMENTARZE (5)

Fandom

Raport z V Spotkania Śląskich Fanów SW

2003-07-06 20:59:00

W zeszłą sobotę odbyło się V Spotkanie Śląskich Fanów SW , tym razem w Dąbrowie Górniczej. O samym spotkaniu przeczytacie więcej w specjalnym raporcie - dostępnym tutaj. Następne odbędzie się w Pilchowicach - więcej >>>.
KOMENTARZE (12)

Fandom

VI Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

2003-07-04 16:28:00 JORUUS

19/20 lipca w Pilchowicach odbędzie się kolejne spotkanie Śląskich Fanów Sagi. Jak informuje JORUUS, zbiórka zainteresowanych odbędzie się o godz.: 18:00 w Gliwicach przed PKP, a następnie przejazd autobusem PKS do Pilchowic (cena biletu ok 4 zł w jedną stronę). Wszyscy udający się własnym transportem powinni dotrzeć do Pilchowic na ulicę Gliwicką 1. Co do jedzenia i picia to każdy przywozi sobie. Można jednak złożyć "zamówienie" mailem u Kyle'a Katarna (o tytule: VI SŚFSW zamówienie), a potem się rozliczyć na miejscu. Tylko prosimy o rozsądek, żeby ktoś nie złożył zamówienia wiedząc, że nie przyjedzie do Pilchowic.

Ponieważ będzie ognisko, więc w grę wchodzą kiełbaski + jakieś napoje (alkoholowe bądź nie) i tu trzeba się będzie zrzucić na opał (cenę podamy niedługo).
Powrót autobusem o 6:23 lub 10:30 (zależnie od stanu, itp ;) Prosimy też o wysłanie potwierdzenia mailem do Kyle'a (o tytule: VI SŚFSW potwierdzenie) - proszę podać tam, czy będzie się czekać w Gliwicach, czy od razu przyjedzie się do Pilchowic (np. jak ktoś autkiem). Proszę także zaopatrzyć się w ciepłe ubranka bo noc długa, a rano zimno (pozatym spotkanie odbędzie się nawet gdyby padało). Wszelkie pytania można zgłaszać do organizatorów: Banity i Kyle'a.

Lokalizacja Pilchowic:

A VII spotkanie SŚFSW odbędzie się dopiero na początku października (ewentualnie pod koniec września), gdyż całą uwagę koncentrujemy na imprezeie Alderaan 2003.
KOMENTARZE (11)

Fandom

Alderaan 2003: Akredytacja

2003-07-03 00:27:00

Najważniejsza rzecz. W związku z zamknięciem przyjmowania liczby zgłoszeń, mamy możliwość oszacowania jak będzie wyglądał zlot – „Alderaan 2003”. Po pierwsze w chwili obecnej jest jeszcze 8 wolnych miejsc, jak ktoś chce, to proszę o niezwłoczne wysłanie mi mejla ze zgłoszeniem na adres luc@gwiezdne-wojny.pl. Decyduje kolejność wpływania tych zgłoszeń.
Po drugie zmieniła się trochę sytuacja z noclegami i miejscem konwentu. Obecnie całość odbędzie się w szkole. Ponieważ bardzo wielu z Was pytało czy jeśli nie zamierzają spać to czy muszą wykupywać nocleg, a jeszcze część osób wręcz uznało, że zamiast noclegu ma zamiar spędzić tę noc, gdziekolwiek, byle w towarzystwie innych fanów, okazało się, że koszty wynajęcia dla mniejszej ilości osób miejsc noclegowych mocno urosły. Po prostu przy takiej ilości zgłoszeń na nocleg, nie chciano udzielić nam zniżki. Skoro jednak cała impreza będzie odbywać się w szkole, która na dodatek jest zamknięta w czasie wakacji, posiada prysznice i sanitariaty, postanowiliśmy, że właśnie tam spędzimy całą noc. Osoby, które zamierzają spać, są zatem proszone o odpowiednie przygotowanie się – karimaty, materace i śpiwory itp. Miejsce noclegowe zostanie wydzielone w takiej części szkoły, by reszta, ta nie śpiąca, nie przeszkadzała śpiącym. Szkoła ma też pracownię komputerową, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda nam się zorganizować turnieje gier komputerowych, pod warunkiem, że znajdą się chętni.
Cena akredytacji się nie zmieniła i wynosi 60 PLN. Wpłat należy dokonywać do dnia 25 lipca 2003 na konto:
ZOSKPO nr 9, Bank Śląski II/Oddział 10501360-801082777
z dopiskiem „ZSO nr 11, Alderaan 2003 akredytacja”
Dopisek musi być KONIECZNIE w takiej formie jak wyżej przedstawiona. Z różnych przyczyn współorganizatorem całej imprezy został też w chwili obecnej Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Dąbrowie Górniczej, która udzieli nam schronienia. Stąd dopisek musi być, taki a nie inny. Wpisanie samego Alderaan 2003 – nie da nic, gdyż bez ZSO nr 11, będzie to w praktyce sponsorowanie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dlatego ten dopisek jest bardzo ważny.
Główne oboszczenie dotyczy tego, by wpłacić tę kwotę do 25 lipca – suma była znana już dawno, więc nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Nie będzie możliwości wpłat na miejscu – niestety PAJ także musi pokryć pewne koszty, a nie jest organizacją dochodową, taką która jest w stanie w jakiś sposób sama pokryć wszystkie koszty. Dlatego wpłaty do 25 są konieczne. Nie ma natomiast żadnych ograniczeń w ilości rat. Jeśli ktoś codziennie będzie wpłacać po 3 PLN to jego sprawa. W ciągu 20 dni się wyrobi ;).
Dodatkowo bardzo prosimy wszystkich o podesłanie mi na mejla swoich wymiarów na koszulki. Każdy uczestnik dostanie koszulkę pamiątkową, i tu zależy nam, by nie było tak, że ktoś komu pasuje S dostaje XXL.
Jeszcze o ramowym planie całej imprezy.
Całość rozpocznie się oficjalnie o godzinie 12.00 w sobotę. Wcześniej około 10.00 zaczniemy się zbierać i załatwiać wszelkie formalności na miejscu, jak wydanie identyfikatorów itp. Około godziny 13.00 przewidziany jest pierwszy posiłek. Później przystąpimy do pierwszych konkursów, w tym wiedzy, a także karcianek, oraz konkurs Mocy – będzie to konkurs drużynowy, składający się nie tylko z wiedzy, ale też opanowania oraz pewnych wyzwań fizycznych. Konkursy będą odbywały się równocześnie, tak by w miarę zająć wszystkich obecnych. Później zostanie przeprowadzone spotkanie z tłumaczami książek. Około godziny 19-20 planowane jest ognisko, na którym zostaną ogłoszone wyniki w konkursach na prace graficzne i opowiadania. (PS. ponieważ nie jestem w stanie technicznie przekazać opowiadań do PAJ wcześniej niż w piątek, automatycznie można się jeszcze załapać na ten konkurs). Później planowany jest pokaz jednego z filmów z trylogii, sprzęt do wyświetlania zostanie wynajęty. A potem, nocne rozmowy, a także dalsze turnieje karcianek i prawdopodobnie turniej gier komputerowych, jak będą chętni to pewnie też RPGi, lub sen. W niedzielę rozpoczniemy od LARPa. Sama szkoła jest trochę na uboczy, żeby nie powiedzieć w głuszy. Jest przy głuszy i właśnie tam rozegramy LARPa. Potem planowany jest też mecz w siatkówkę, dla chętnych – w końcu przecież nie można cały czas siedzieć, przed telewizorem, komputerem lub książką, fani SW muszą się też trochę ruszać. Później planowane jest zamknięcie imprezy. Całość powinna się skończyć po południu w niedzielę.
Wszelkie pytania proszę pisać na forum, postaram się w miarę szybko na nie odpowiedzieć.
KOMENTARZE (9)
Loading..