TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Raport z VI Spotkania Legnickich Fanów Star Wars

2009-01-30 19:58:57 Prakseum

Na oficjalnej stronie Prakseum Legnickich Fanów Gwiezdnych Wojen można obejrzeć raport z ostatniego spotkania miłośników Star Wars, które odbyło się dnia 24.01.09 r. w Legnicy. Tym razem relacja jest w formie wideoklipu ze zdjęciami ze spotkania.
Przypominamy, że na Bastionie znajduje się strona informacyjna, na której można przeczytać o Prakseum.

Raport z VI spotkania Legnickich Fanów Star Wars

KOMENTARZE (8)

Fandom

Polish Garrison już oficjalnie

2009-01-28 23:25:03 Polish Garrison

Większość z Was zapewne zauważyła, że polski odział 501. Legionu nie jest już placówką, a garnizonem. Jednak oficjalnie nastąpiło to niedawno, o czym informuje dowódca polskiej jednostki:

"Po długim oczekiwaniu otrzymaliśmy wiadomość z dowództwa Legionu 501st iż Polska Placówka, może już oficjalnie używać nazwy Garnizonu. Datą rejestracji jest dzień 24 grudnia 2008 roku. Od tego dnia oficjalna nazwa naszej organizacji brzmi Polish Garrison the 501st Legion.
Ruszyła też strona Garnizonu, którą można znaleźć pod tym linkiem http://www.polish-garrison.pl/. Nieznacznej zmianie uległo też logo organizacji.

Cezary "Sizar" Żołyński
Commanding Officer Polish Garrison"Oficjalnie gratulujemy ;)
KOMENTARZE (28)

Fandom

III Spotkanie Częstochowskich Fanów Star Wars

2009-01-27 22:48:11 CZFSW

Już niebawem w Częstochowie odbędzie się kolejne spotkanie fanów:Mamy wielką przyjemność zaprosić na III już Spotkanie Częstochowskich Fanów Star Wars, które odbędzie się 7 lutego (sobota) o godzinie 12 na placu Biegańskiego pod Ratuszem koło Pomnika Piłsudzkiego (na spóźnialskich czekamy 10-15 minut), skąd udamy się do Pizzeri Allegro, która mieści się na ulicy Kościuszki 18/20. Oto punkty spotkania:

 • Omówienie komiksów Dziedzictwo wydanych przez Egmont
 • Star Wars 2008: Hit czy Kit?
 • Kalambury
 • Konkurs na własną postać Star Wars
 • Przedstawienie projektów koszulek naszego fandomu

  Zapraszamy wszystkich fanów z Częstochowy i okolic. Więcej informacji o naszym małym fanklubie znajdziecie na naszej stronie: www.czfsw.cba.pl
  .

  KOMENTARZE (0)
 • Fandom

  5-lecie wrocławskich spotkań

  2009-01-26 05:31:55 Wrocławski fanklub SW

  28 lutego odbędzie się kolejne, ale tym razem nie takie do końca zwykłe spotkanie fanklubu wrocławskiego, zwane Imperiadą. A dlaczego niezwykłe? Oddajmy głos Wedge'owi, jednemu z organizatorów:

  Szanowne dżentelistoty! Z dumą i radością pragnę ogłosić wszem i wobec, że oto już za miesiąc 28 lutego 2009 roku szlachetny, prężny i niepowstrzymany WROCŁAWSKI FANKLUB GWIEZDNYCH WOJEN będzie obchodził swoją dokładną 5-tą rocznicę! Tego bowiem dnia, 28 lutego 2004 roku odbyła się pierwsza zapisana w annałach historii IMPERIADA, czyli spotkanie wrocławskich fanów Gwiezdnych Wojen! Niezmiernie cieszy nas fakt, że po 5 latach nieustannej działalności i po dokładnie 63 przeprowadzonych spotkaniach Wrocławski Fanklub, potężniejszy niż kiedykolwiek przedtem, nie zamierza spoczywać na laurach! Z okazji naszej wspaniałej i okrągłej rocznicy pragniemy więc zaprosić wszystkich fanów z całej Polski, by towarzyszyli nam w świętowaniu od świtu do świtu! To doskonała okazja, by odwiedzić Wrocław po raz kolejny lub po raz pierwszy i poznać legendarne Miasto Spotkań, gdzie każdy po minucie czuje się jak u siebie!

  A zatem: W sobotę 28 lutego odbędzie się uroczystość 5-lecia Wrocławskiego Fanklubu, która będzie jednocześnie LXIV Imperiadą.

  Data: 28 luty

  Dzień: sobota

  Miejsce: knajpa "Włodkowica 21" na ulicy... Włodkowica 21 (w legendarnej wrocławskiej Dzielnicy Czterech Świątyń!)

  Godzina: od 12 w południe aż do ostatniego fana!

  Limit gości bez ograniczeń! Przybywajcie z całej Polski na ten wyjątkowy, pierwszy w tym roku zlot fanów Gwiezdnych Wojen! Wśród atrakcji z całą pewnością znajdzie się tort oraz specjalne upominki dla tych fanów z Wrocławia, którzy byli na pierwszej Imperiadzie pięć lat temu... Warto więc zebrać się w sobie i przypomnieć stare czasy. Oszczędzajcie pieniądze na bilety, proście rodziców o zgodę i stawcie się 28 lutego we Wrocławiu! Gwarantujemy komitety powitalne dla gości przybywających pociągami lub autobusami.

  Niech Moc będzie z Wami! Do zobaczenia we Wrocławiu!

  P.S. I pamiętajcie, licznik Punktów Lansu tyka :D


  Temat na forum
  KOMENTARZE (29)

  Fandom

  Styczniowe - robocze spotkanie S.W.A.T.

  2009-01-23 18:21:29 S.W.A.T.

  Już jutro w Warszawie odbędzie się kolejne spotkanie Star Wars Artistic Team:

  "Już w najbliższą sobotę 24 stycznia w godzinach 12:00-14:00 odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie (trening) zespołu S.W.A.T. na którym będziemy przygotowywali nasz program artystyczny. Pobawimy się także w lekcję dykcji oraz podstawy walki mieczem świetlnym (FX - czyli tym wydającym dźwięki i święcącym jak w filmie Gwiezdne wojny). Każda z osób, które przyjdą otrzyma na czas treningu swój miecz i będzie mogła, uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez instruktorów rekreacji ruchowej.

  Planujemy również omówienie planów na rok 2009 (na dzień dzisiejszy mamy już ponad 15 terminów zarezerwowanych, dziękujemy) oraz podsumujemy nasze dokonania z roku 2008.

  Zostaną również przyjęci nowi członkowie do naszego zespołu, którzy sprawdzili się na “polu bitwy” – kwestowali na WOŚP, oraz byli z nami w Szpitalu - i teraz z dumą będą nas reprezentowali.

  Zapraszamy wszystkich chętnych do poznania naszego zespołu oraz przyłączenia się do wspólnych ćwiczeń i nawiązania bliższej znajomości. Cały czas szukamy osób, które chcą i lubią pomagać oraz bawić się w Star Wars.
  Pamiętajcie żeby zabrać ze sobą strój oraz obuwie sportowe, zajęcia odbędą się na sali gminastycznej.

  Spotkanie - trening odbędzie się w budynku liceum ogólnokształcącego przy ul. Smolnej 30 w Warszawie (w pobliżu Ronda Charles’a de Gaulle’a i Nowego Światu).

  Wstęp tak jak na wszystkie nasze spotkania jest całkowicie wolny."

  KOMENTARZE (2)

  Fandom

  R-kon 2009 w Rzeszowie

  2009-01-21 22:36:00 Rzeszowska Akademia Mocy

  Przed nami kolejna edycja ogólnofantastycznego konkwentu organizowanego już od siedmiu lat w Rzeszowie.
  R-kon, bo o nim oczywiście mowa, odbędzie się w dniach 13-15 marca 2009 roku. Konwentowiczów również w tym roku gościć będzie szkoła gimnazjalna nr 9 przy ul. Elizy Orzeszkowej.
  Tegoroczna edycja konwentu odbędzie się w klimatach Wieku Pary, a opłata za udział w zabawie to 20 zł.
  Na R-konie nie może oczywiście zabraknąć Gwiezdnych Wojen, które tym razem zostaną zorganizowane w samodzielny blok, nad którym pieczę sprawowała będzie Rzeszowska Akademia Mocy.

  Jeśli macie chęci i pomysły to zapraszamy do pomocy przy układaniu programu. Osoby które przygotują minimum godzinny punkt otrzymają bezpłatną wejściówkę na konwent. Wszelkie propozycje należy zgłaszać na adres Rzeszowskiej Akademii Mocy (ram2000[at]o2.pl).

  Jeśli ktoś jeszcze nigdy nie miał okazji znaleźć się na tym konwencie to w tym miejscu może zapoznać się z raportami z poprzednich edycji.

  Temat na Forum

  Oficjalna strona R-konu

  KOMENTARZE (2)

  Fandom

  I Spotkanie Bielskiego Fandomu po reaktywacji

  2009-01-21 14:48:00 www.bielskifandom.glt.pl

  Niedawno pisaliśmy o reaktywacji Bielskiego Fandomu, a dziś z przyjemnością przekazujemy informację o spotkaniu fanów z Bielska-Białej:

  "Mam wielką przyjemność zaprosić na I Spotkanie Bielskiego Fandomu po reaktywacji, które odbędzie się już 31 stycznia (sobota) o godz. 15.00. Zapraszamy wszystkich fanów z Bielska i okolic. Spotykamy się w C.H. Sfera pod słynną fontanną (na spóźnialskich poczekamy 15 minut), skąd udamy się w odpowiednie miejsce, tak aby każdy kto przyjdzie miał gdzie siedzieć.

  Na pierwszym spotkaniu nie zamierzamy szaleć, choć mamy w planie parę ciekawych punktów na rozmowy:
  1. Zapoznanie się.
  2. Fanklub, fandom, a może jeszcze inaczej? (czyli dyskusja na temat naszej, nowej nazwy).
  3. Logo spotkań: sugestie dotyczące wyglądy naszego loga (kto wie, może w niedalekiej przyszłości zagości ono na naszych koszulkach?).
  4. Rozmowy ogólne (czyli nie samym SW żyje człowiek).

  Zapraszamy wszystkich fanów z Bielska i okolic.

  www.bielskifandom.glt.pl
  obiwan04"

  KOMENTARZE (21)

  Fandom

  Zespół S.W.A.T. i XVII Finał WOŚP

  2009-01-15 18:04:42 S.W.A.T.

  W sieci można zobaczyć kolejne zdjęcia z XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Swoją relację i podziękowania przesłali członkowie S.W.A.T..

  "W ostatnią niedzielę 11 stycznia, miał miejsce kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w której czynny udział brali członkowie S.W.A.T..
  Imperator Palpatine, Darth Vader, Szturmowcy Imperium, imperialny Zwiadowca, Anakin Skywalker, Kit Fisto, Rycerze Jedi oraz gościnnie Indiana Jones ;-) zebrali na potrzeby fundacji Jurka Owsiaka ponad 7.100 zł oraz dodatkowo znaczną kwotę w obcej walucie. Jest to prawdziwy rekord w naszej dotychczasowej działalności.

  Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie naszych działań oraz wszelką okazaną pomoc przy organizacji całej zbiórki.
  Wszystkim którzy wrzucili pieniążki do naszych puszek, bardzo dziękujemy oraz obiecujemy, że za rok również będziemy Was prosili o "grosik" na rzecz WOŚP :-).

  Zdjęcia z tej niecodziennej zbiórki dostępne są w naszej galerii.

  Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami"  KOMENTARZE (1)

  Fandom

  Fantastyczny wielobój

  2009-01-15 16:02:36 Paradoks

  Serwis Paradoks przygotował na swojej stronie ciekawy konkurs – "Fantastyczny wielobój". Osoby biorące udział będą musiały zmierzyć się z pytaniami z różnych kategorii szeroko pojętej fantastyki, w tym również z Star Wars.

  Konkurs będzie trwał do 8 marca, Co kilka dni będą zamieszczane kolejne serie pytań (22 I, 3 II, 13 II, 22 II oraz 1 III). Odpowiedzi należy wysłać w przeciągu 7 dni od ogłoszenia pytań. Ogłoszenie wyników będzie 8 marca. Rozdanie nagród zaś podczas rzeszowskiego R-konu.

  Wszystkich zainteresowanych szczegółami konkursu zapraszam na stronę Paradoksu.
  KOMENTARZE (2)

  Fandom

  Po zbiórce - Warszawa i Gorzów Wlkp.

  2009-01-12 22:53:00 Rebel Legion, 501st

  Jak zapewne wszyscy wiedzą w dniu wczorajszym wielu fanów Gwiezdnych Wojen brało czynny udział w XVII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia z Warszawy oraz przeczytać kilka słów od fanów, którzy zaangażowali się w akcję.

  Natomiast w tym miejscu znajdziecie zdjęcia z finału w Gorzowie Wlkp., w którym również uczestniczył Garnizon 501st.

  "W dniu wczorajszym, w Warszawie w godzinach 16:00 do 20:00 członkowie stowarzyszeń Garnizonu 501st oraz Rebel Legionu wraz z przyjaciółmi, kwestowali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieraliśmy na sprzęt do wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci. W ciągu 4 godzin kwesty na Placu Zamkowym oraz na Krakowskim Przedmieściu, uzbieraliśmy kwotę przekraczającą 2000 złotych.
  Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak dobrego wyniku. Niech Moc będzie z Wami!

  Do zobaczenia za rok!"  KOMENTARZE (7)

  Fandom

  101. Spotkanie warszawskich fanów

  2009-01-12 21:45:02 Outlander

  Jak donoszą warszawscy fani:

  Serdecznie zapraszamy na pierwsze w nowym roku, zaś sto pierwsze już z kolei Spotkanie fanów Gwiezdnych wojen z Warszawy i okolic.

  Spotkanie odbędzie się w sobotę, 17 stycznia, w kawiarni Paradox, mieszczącej się na tyłach Pałacyku Rembielińskiego, w Al. Ujazdowskich 6a. Początek spotkania planowany jest na godzinę 17:00.

  W programie znajdą się dyskusje o nowościach z uniwersum Gwiezdnych wojen, nie powinno zabraknąć również niespodzianek. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów – zarówno stałych bywalców, jak i osoby nowe!  KOMENTARZE (6)

  Fandom

  IV oficjalne spotkanie TISW

  2009-01-12 14:42:35 TISW

  Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych z Torunia i okolic na IV Spotkanie Toruńskich Fanów Star Wars. Spotkanie to odbędzie się dnia 17 stycznia o godzinie 13 w klubie osiedlowym Kameleon na ul. Tuwima 9. Spotykamy się o 12:45 pod pomnikiem Piłsudskiego na Placu Rapackiego, skąd wyruszymy do Kameleona. W programie spotkania będzie:

  - podsumowanie działalności TISW w roku 2008
  - plany na nowy 2009 rok
  - kalambury SW
  - miniatursy
  - rozmowy o TCW, jak również na inne tematy
  - przyjazna i miła atmosfera wśród fanów z Torunia i nie tylko ;)

  Jest to dobra okazja by mogli spotkać się fani z trzech fanklubów jakie istnieją w województwie Kujawsko-Pomorskim. Jak wiecie są to Bydgoski fanklub, Włocławski i Toruński. Serdecznie zapraszamy!

  KOMENTARZE (3)

  Fandom

  Fanklub Star Wars w Ostrowie Wielkopolskim

  2009-01-11 22:42:50 Kalantin

  Kolejny rejon w kraju otwiera swój lokalny fandom Gwiezdnych Wojen. Fani znani na naszym forum jako Kalantin i Jaskoviakus Anonimus przekazują informację, że w południowej Wielkopolsce, a konkretniej w Ostrowie Wielkopolskim powstała "Konfederacja Niezależnych Fanów Star Wars". Jak łatwo się domyślić "fandom ten zrzesza fanów z Ostrowa Wlkp i okolic ale również przyjmujemy jako Honorowych Konfederatów osoby z całej Polski które będą aktywnie udzielać się na naszym forum."  Strona Konfederacji Niezależnych Fanów Star Wars
  Forum konferderacji.

  KOMENTARZE (9)

  Fandom

  LXIII Spotkanie Fanów SW we Wrocławiu

  2009-01-10 17:13:47 Wrocławski Fanklub SW

  Jak donosi wrocławski fanklub, już za tydzień odbędzie się kolejna Imperiada. Oddajmy głos organizatorom:

  Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów z Dolnego Śląska (i nie tylko) na pierwsze w tym roku spotkanie wrocławskich fanów Star Wars. Styczniowa Imperiada to już 63. spotkanie w naszej historii i tak jak poprzednio nie zabraknie na nim wielu atrakcji. Spotykamy się jak zwykle w trzecią sobotę miesiąca - 17 stycznia o godzinie 11:45 pod Empikiem w Rynku.

  Stamtąd punktualnie o 12 udamy się do knajpy "Globetrotter" na rogu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich. A w programie:

  - plany działalności Wrocławskiego Fanklubu na pierwszą połowę 2009 roku (wliczając w to wyjazd na Pyrkon do Poznania oraz organizację majowych Dni Fantastyki)

  - zbliżające się 28 lutego 5-lecie wrocławskich spotkań! Plany organizacyjne, poszukiwanie lokalu, szkic programu

  - kostiumy - wielkie przygotowania i wielkie plany na najbliższe miesiące - zapisy na drugą dostawę koszulek Wrocławskiego Fanklubu

  - "Wojny Klonów" w Polsce - gdzie to znaleźć?

  - w imię wspólnej rozrywki zagramy sobie też w "Planety-miasta"

  - a na sam koniec nowa, całoroczna zabawa z nagrodami - czyli Licznik Punktów Lansu!

  Gorąco zapraszamy stałych i nowych fanów - 17 stycznia to doskonała data, by rozpocząć swoją przygodę z Wrocławskim Fanklubem! Wszelkie pytania można zgłaszać na nasz mail wroclawski.fanklub.starwars@gmail.com lub na naszym forum.

  Do zobaczenia!  Temat na forum.


  KOMENTARZE (17)

  Fandom

  XVII Finał WOŚP w Skierniewicach

  2009-01-10 10:25:14 UTAPAU

  Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już jutro. Oto kolejna informacja o udziale fanów SW w tej akcji, pochodząca od Skierniewickiego Stowarzyszenia Fanów Gwiezdnych Wojen "UTAPAU":

  "Przed nami XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - dzień w którym cała Polska łączy się, mając jeden wspólny cel. Jak co roku setki a może nawet tysiące wolontariuszy wyjdzie na ulice by wspólnie kwestować na rzecz chorych dzieci. Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów Gwiezdnych Wojen "UTAPAU" podjęło decyzję, że nadszedł czas dołożyć coś od siebie. Dlatego też, 11 stycznia osoby zrzeszone w skierniewickim fanklubie wspomogą kwestarzy.
  Naszą bazą będzie Młodzieżowe Centrum Kultury przy ul. Reymonta 33 i w jego okolicach możecie nas wypatrywać już od godz. 11. Osoby w strojach Rycerzy Jedi oraz Lordów Sith będą kwestować oraz eskortować zaprzyjaźnionych wolontariuszy (m.in. z harcerstwa) na ulicach miasta. Przy okazji wrzucenia do puszki symbolicznej "złotówki" będzie chwila na pamiątkowe zdjęcie czy możliwość bliższego zapoznania się z fanklubem. Zbiórkę zakończymy około godz. 18. Moc z Wami!"

  KOMENTARZE (10)

  Fandom

  Osoby ze S.W.A.T. kwestują na rzecz WOŚP

  2009-01-09 10:53:54 S.W.A.T.

  O udziale fanów Star Wars w tegorocznym, XVII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pisaliśmy już tutaj oraz tutaj. Właśnie otrzymaliśmy informacje o kolejnej grupie, która wesprze to wydarzenie:

  "Już w najbliższą niedzielę 11 stycznia jak co roku osoby z zespołu S.W.A.T. będą kwestowały w XVII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Tym razem zbiórka przeznaczona jest na wsparcie profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci. Jest to tym bardziej bardzo bliskie osobom ze S.W.A.T., gdyż na co dzień wspieramy Fundację Spełnionych Marzeń oraz dzieci z chorobami onkologicznymi.

  Przedstawiciele S.W.A.T. będą kwestowali w ramach sztabu orkiestry przy Uniwersytecie Warszawskim wspólnie z Wydziałem Prawa.

  Szturmowców Imperium, Rycerzy Jedi oraz inne ciekawe postacie z “Gwiezdnych wojen” będzie można spotkać w Centrum Warszawy w okolicach Domów Towarowych oraz stacji Metra w godzinach 13:00-20:00.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich do pomocy w kwestowaniu, zbiórka o godzinie 12:00 na dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego.

  Jeżeli chcesz nam pomóc prosimy o wcześniejszy kontakt - najpóźniej do soboty - tel. 508 904 501. lub e-mail info[at]swat.org.pl.

  Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Nami i oby pogoda nam dopisała."

  KOMENTARZE (4)

  Fandom

  Raporty z ostatnich akcji Polish Garrison

  2009-01-08 19:51:32 Sizar

  Kierownictwo Polish Garrison zachęca wszystkich do prześledzenia ostatnich poczynań swoich członków. A jest się w końcu, czym pochwalić.

  Misja TK-1431
  Dnia 21 grudnia 2008 roku, Marek Krukierek TK-1431, stacjonujący na wysuniętym przyczółku nad Tamizą niczym „Samotny wilk McQuade”, wyruszył na niebezpieczną misję. Przywdziawszy strój Sandtrooper'a udał się do centrum Londynu aby zbierać fundusze na rehabilitację naszej koleżanki Marty „Pieczyfko” Piekarz. Wyprawa trwała od godziny 11.30 do blisko 19. Walcząc z wrogimi siłami, także porządkowymi, nasz dzielny trooper zdołał zebrać prawie 200 funtów.
  Kilka fotek z akcji można zobaczyć pod tutaj linkiem.
  Polish Garrison w Dubaju
  Jak niedawno donosiła dobrze poinformowana komórka Imperialnego Wywiadu, Polski oddział Legionu 501st został zaproszony do udziału w festiwalu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Festiwal organizowany przez "Saltimbanco Italiano" odbył się 8-11 grudnia 2007, w największym centrum handlowym Dubai Mall w Dubaju. Kiedy emocje i wrażenia już nie podnoszą temperatury ciała powyżej 36,6 stopni, nadszedł czas aby przedstawić krótką foto-relacje z pobytu Polskiego Garnizonu w Dubaju.
  Krótką relację możecie znaleźć tutaj, natomiast odrobinę dłuższa tutaj.
  KOMENTARZE (16)

  Fandom

  Konkurs i zmiany na Ossusie

  2009-01-07 22:27:00 Ossus.pl

  Śpieszymy przypomnieć, że został już zaledwie tydzień do końca nowego konkursu Ossusa. Każdy z Was może jeszcze zawalczyć o nagrody sponsorowane przez Sluis Van.

  Do wygrania są m.in.:

 • gra komputerowa Dark Forces (PC),
 • Han Solo and Corporate Sector Sourcebook (SW RPG d6 - West End Games),
 • Podręcznik podstawowy do Star Wars Miniatures Battles (2nd Edition, West End Games),
 • Różne książki.
  Wszystkie szczegóły dotyczące udziału w konkursie znajdziecie w tym miejscu.


  Poza tym, na Ossusie zachodzą zmiany wśród Administracji. Trwa głosowanie kto ma zostać Jedi, a kto Strażnikiem. Więcej informacji znajdziecie tym miejscu
  KOMENTARZE (1)
 • Fandom

  34. Lubelskie Spotkanie Fanów SW

  2009-01-07 22:10:00 Lubelski Fandom SW

  Fani z Lublina zapraszają na najbliższe spotkanie:

  "Serdecznie zapraszamy na 34. oficjalne spotkanie Lubelskiego Fandomu Star Wars, które odbędzie się 10 stycznia 2009 roku o godzinie 12.00 w Wojewódzkim Ośrodku Kultury przy ul. Dolnej Panny Marii 3, zbiórka o 11.45 pod głównym wejściem do Galerii Centrum (ul. Krakowskie Przedmieście 40).
  Więcej informacji można znaleźć na forum: http://lsfsw.el-kfa.net.

  Program spotkania:
  1. Wróżby, czcze pogróżki i świat marzeń, czyli fandom w okresie 11 styczeń 2009 - 31 grudzień 2009 (Shonsu)
  2. Krótkie wprowadzenie w Nową Erę Jedi: prelekcja i dyskusja (Rinna)
  3. Konkurs wiedzy (Orlano, Rinna)
  4. Prelekcja o Ossusie (Mariush)
  5. Tematy wolne
  6. Planszówki"

  KOMENTARZE (0)

  Fandom

  XVII Finał WOŚP w Bydgoszczy

  2009-01-07 22:07:10 BFSW

  Bydgoski Fanklub Star Wars przesłał nam wiadomość dotyczącą XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowanego w Bydgoszczy:

  11 stycznia 2009 roku będzie dniem w czasie, którego serca mieszkańców Naszego pięknego kraju zabiją mocno i fantastycznie głośno. W tym dniu 17-ty raz z rzędu w każdym zakątku Polski zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od trzech lat natomiast regionalny finał w Bydgoszczy nie może się odbyć bez wsparcia i zaangażowania fanów Star Wars zrzeszonych w Bydgoskim Fanklubie Star Wars.
  Centrum wydarzeń umiejscowione zostało na Starym Rynku i w Kawiarni Artystycznej „Węgliszek” - tam też będziecie mieli okazję spotkać, dotknąć ba a nawet porozmawiać z członkami BFSW. Co ważne miejscową watahę fanów wesprą członkowie zaprzyjaźnionej organizacji zwanej Eagle Outpost (czyli po Naszemu Rebel Legion).

  Startujemy w Kawiarni „Węgliszek” o godzinie 13. Wcześniej wyglądajcie Nas w okolicach Starego Rynku. Przybywajcie! A co na Was czeka? Gry, konkursy, zabawy mieczem i jako, że każdy fan uwielbia współzawodnictwo, udział w licytacjach, a fotki będą dozwolone.
  KOMENTARZE (1)

  Fandom

  Toruńskie Imperium wspiera XVII Finał WOŚP

  2009-01-06 19:19:15 TISW

  W drugą niedzielę nowego roku, czyli 11 stycznia, odbędzie sie XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem wolontariusze z całego kraju będą kwestować na rzecz wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci. Fani Gwiezdnych Wojen jak co roku licznie wesprą ogólnopolską akcję Jurka Owsiaka.

  Toruńskie Imperium Star Wars postanowiło przyłączyć się do licytacji internetowych, z których dochód zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fani z Torunia przeznaczyli na ten jakże szczytny cel 4 karty z autografami Geralda Home’a, aktora który wcielił się w postać Tesseka i Kalamarskiego oficera w filmie „Powrót Jedi”. Na dodatek nie są to byle jakie karty:

 • karta z autografem
 • karta Star Wars Miniatures – Quarren Assain z autografem
 • karta Star Wars Miniatures – Mon Calamari Tech Specialist z autografem
 • karta Star Wars Miniatures – Mon Calamari Mercenary z autografem

  Zapraszamy do licytowania! W końcu pieniądze z licytacji zostaną przekazane potrzebującym. Dołóżcie swoja cegiełkę do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tak jak zrobili to fani z Toruńskiego Imperium Star Wars.
  KOMENTARZE (14)
 • Fandom

  16. Spotkanie Krakowskich Fanów Star Wars

  2009-01-06 14:46:15 SKFSW

  Krakowski fandom świętuje rok spotkań w obecnym składzie.
  16. Spotkanie odbędzie się 10 stycznia. Fani spotkają się jak zwykle o godz. 13 przy fontannie na Placu Mariackim.

  W programie przewidziane się:
 • standardowe gry: kalambury, planety/rasy, okładki;
 • prelekcje;
 • Luk-Kaz przedstawi historię krakowskiego fandomu;
 • "Sithowie" - czyli znana wszystkim Mafia w klimatach Gwiezdnych wojen poprowadzona przez Khali;
 • dziwna zabawa nazwana "Wesołą twórczością";
 • całkiem nowa i pokręcona atrakcja autorstwa Marca.

  Serdecznie zapraszamy!

  Strona Spotkań Krakowskich Fanów Star Wars
  Temat na forum
  KOMENTARZE (5)
 • Fandom

  VI Spotkanie Legnickich Fanów Star Wars

  2009-01-05 22:42:28 Prakseum

  Przed fanami z Legnicy i okolic kolejne spotkanie:

  "Z przyjemnością chcę zaprosić wszystkich na szóste już spotkanie legnickich fanów Gwiezdnych wojen. Odbędzie się ono w tradycyjną czwartą sobotę miesiąca, czyli 24 stycznia 2009, w greckiej restauracji Vikos przy ulicy Marsa o godzinie 13:00. Zbiórka jednakże piętnaście minut wcześniej, tj. o 12:45 przed miejscem spotkania. Siedzimy do około 18:00, jedząc, pijąc i dobrze się bawiąc.
  Plan przewiduje:
 • tradycyjne rozmowy o Gwiezdnych wojnach,
 • Fixer ma rzec kilka(naście) słów na temat okresu wojen klonów,
 • kolejna mała tradycja: konkurs,
 • gra w Star Wars: Miniatures, zarówno tradycyjnie, jak i deathmatchowo
 • i to, co na wszystkich spotkaniach, czyli miła i przyjazna atmosfera, ciepłe i smaczne jedzenie oraz zimne napoje.
  Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów z Legnicy, Wrocławia, Wałbrzycha i okolic.
  W sprawie przyjazdu koleją i odbioru z dworca, prosimy kierować się do Aquenrala (mail albo Gadu-Gadu: 5514597). Niech Moc będzie z nami wszystkimi."

  KOMENTARZE (5)
 • Fandom

  54. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

  2009-01-05 17:57:11 Gunfan

  Witamy w nowym roku, śląskie spotkania wkraczają właśnie dumnie w 2009. Oby był jeszcze lepszy dla naszej i innych polskich ekip. Gotowi?

  Widzimy się 17 stycznia. Zrobimy sobie drugie podejście do klubu "Carpe Diem" przy Placu Wolności 14 w Katowicach. Poprzednio się nie udało, może teraz będzie lepiej. Startujemy w każdym razie jak zwykle w okolicach godzin 13:00-14:00.

  Co w planach? Porozmawiamy sobie o największym starwarsowym wydarzeniu ostatnich tygodni, czyli emisji The Clone Wars, którą właśnie rozpoczęła TVP1. Do spotkania będziemy mieli za sobą dwa odcinki, więc będzie materiał do dyskusji. Poza tym oczywiście na tapecie znajdzie się wszystko, co tylko uznamy za atrakcyjny temat. Przy pomyślnych wiatrach może też w coś pogramy...

  Wszelkie pytania i sugestie kierujcie na mail: Gunfan lub na nasze forum.

  Serdecznie wszystkich zapraszamy!

  Tradycyjnie prezentujemy mapkę jak dotrzeć na miejsce:

  KOMENTARZE (15)

  Fandom

  LIV Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars

  2009-01-04 22:11:39 SWFSW

  Nowy rok daje nam nowe wyzwania i nowe siły do działania. Pierwszą konkurencją, jaką mamy dla fanów z Poznania i okolic jest LIV Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars. Jak wiadomo jest to czas ostrego %treningu% przed Pyrkonem 2009, który odbędzie się od 27 do 29 marca. Na sam konwent zapraszamy wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen z całej Polski! Obiecujemy, że program bloku Star Wars będzie bardzo obfity. Natomiast styczniowe Spotkanie Wielkopolskiego fandomu odbędzie się w najbliższą sobotę – 10 stycznia. Rozpoczniemy tradycyjnie od zbiórki na placu Mickiewicza w Poznaniu, pod pomnikiem Wieszcza o godzinie 12. Następnie przemieścimy się do naszego pubu Academic (ulica Taczaka), gdzie rozpoczniemy wspólną zabawę. Na początek turniej Star Wars Miniatures, dlatego wszyscy gotowi do wzięcia udziału proszeni są o punktualne zjawienie się. Ponadto w programie:

 • Wojny Klonow w Polsce - no kto by pomyślał?
 • nasze toplisty – książkowe, komiksowe, filmowe a nawet miniaturkowe
 • kącik książkowy - koniec Vectora, co teraz?
 • każdy cos od siebie – „Moje gwiezdnowojenne postanowienie noworoczne”
 • TCW - złapali Dooku, czy Dooku zlapal ich?
 • Pyrkon 2008 - dengrengolady ciąg dalszy
 • gry i zabawy - Sabacc, planety-rasy, TCG
 • Wielkopolska Liga Konkursowa - sezon #1, kolejka #3: Milionerzy w wersji Star Wars, start konkursu około godziny 16
 • turniej Star Wars Miniatures – konfrontacja na 150 lub 200 punktów bazowych, start turnieju o godzinie 12:15!

  Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów z Wielkopolski. Nieważne czy to starzy, czy młodzi, czy nieśmiali czy studenci przyjezdni. Wpadnijcie do nas i poczujcie MOC.

  Temat na forum
  KOMENTARZE (8)
 • Fandom

  Lista zwycięzców ''Pierwszego internetowego konkursu S.W.A.T.''

  2009-01-02 23:53:20 S.W.A.T.

  Na początku grudnia informowaliśmy o konkursie organizowanym przez Star Wars Artistic Team. Konkurs został rozstrzygnięty, poniżej znajduje się lista osób nagrodzonych wraz z gratulacjami od organizatorów.

  "Dziękujemy za udział w naszym pierwszym internetowym konkursie, pozostaje nam pogratulować zwycięzcom ich wiedzy nie tylko na temat filmów z serii "Gwiezdne wojny", ale również o Star Wars Artistic Team, pozostałym uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i życzymy więcej szczęścia w naszym następnym konkursie, o którym więcej będzie można przeczytać na naszej stronie w pierwszym kwartale 2009 r.

  Lista zwycięzców:

  1. Sylwia Natońska sylwuskan[at]gmail.com - Gra planszowa Star Wars Monopoly - The Clone Wars Edition - ufundowana przez firmę HASBRO POLSKA,
  2. Gabriel Nowacki chazz_duran[at]wp.pl - Klocki LEGO STAR WARS - zestaw 7674 - ufundowany przez firmę LEGO POLSKA,
  3. Olek mroczny.urthona[at]gmail.com - Gra PC "Star Wars Empire at War" wraz z dodatkiem "Forces of Corruption" - ufundowana przez firmę LICOMP EMPIK MULTIMEDIA,
  4. michu_01[at]o2.pl - nagroda pocieszenia od S.W.A.T.,
  5. adm89[at]op.pl - nagroda pocieszenia od S.W.A.T.,
  6. gocha-77[at]o2.pl - nagroda pocieszenia od S.W.A.T.,
  7. ladzik[at]gmail.com - nagroda pocieszenia od S.W.A.T.,
  8. czarnaporzeczka[at]o2.pl - nagroda pocieszenia od S.W.A.T.,
  9. karmel363[at]wp.pl - nagroda pocieszenia od S.W.A.T.,
  10. louie1449[at]gmail.com - nagroda pocieszenia od S.W.A.T.,
  11. kamil.malbork[at]neostrada.pl - nagroda pocieszenia od S.W.A.T.,
  12. gajowy54[at]interia.pl - nagroda pocieszenia od S.W.A.T.,
  13. mate_usz1[at]wp.pl - nagroda pocieszenia od S.W.A.T..

  Zwycięzców bardzo prosimy o kontakt w celu ustalenia sposobu przekazania nagrody - konkurs[at]swat.org.pl
  Gratulujemy i Niech Moc będzie z Wami."

  KOMENTARZE (21)
  Loading..