TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Nowotarskie spotkania

2009-10-31 12:11:14 Littauer na forum

Już 2 listopada odbędzie się pierwsze spotkanie Nowotarskiego Klubu Miłośników Fantastyki, które w 100% będzie poświęcone tematyce gwiezdnowojennej. Wszyscy zainteresowani z samego Nowego Targu jak i okolic powinni tłumnie stawić się o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu w sali 25.

Spotkania w klubie odbywają się co tydzień, zaś spotkania poświęcone tylko i wyłącznie SW, powinny być choć raz na miesiąc. Plan pierwszego spotkania możecie przeczytać poniżej:

 • Prezentacja świata, historii na podstawie filmów;
 • Konkurs z nagrodami (możliwy, choć niepewny);
 • Ogólnikowe przedstawienie innych produktów z uniwersum Star Wars


 • Więcej informacji o spotkaniu oraz o działalności Nowotarskiego Klubu Fantastyki można znaleźć także w tym miejscu.

  Temat na forum.
  KOMENTARZE (9)

  Fandom

  Falkon 2009 – dalsze szczegóły

  2009-10-29 17:18:15 Falkon

  Minął kolejny tydzień, więc czas na kolejne falkonowe informacje dla wszystkich fanów Gwiezdnych wojen! Konwent zbliża się z każdym dniem i wciąż dowiadujemy się o kolejnych gościach, którzy przyjadą na nasze urodziny. Już wcześniej informowaliśmy Was o mrocznych punktach programu, które przygotuje BotS oraz lubelski fandom. Znajdziecie je tutaj i tutaj. Kto jeszcze przyjedzie?


  Na przerażające atrakcje Sithów musiał zareagować zakon Jedi Order. Dlatego na Falkonie wysłuchamy dwóch prelekcji przygotowanych przez Celta – w końcu Jedi nie mogą być gorsi:

  Mroczne wątki w historii Zakonu Jedi – Krzysztof ‘Celt’ Nowacki
  Jedi znani są jako wojownicy światła i "ci dobrzy" Galaktyki. Ale nawet Zakon skrywa pewne mroczne sekrety. Na prelekcji dowiecie się przynajmniej o kilku z nich i poznacie mroczne wydarzenia z historii Zakonu, o których żaden Jedi chętnie nie opowiada. Na szczęście jednego udało się namówić. To Celt z Jedi Order.

  Jedi, Sithowie i inni władcy Mocy – Krzysztof ‘Celt’ Nowacki
  Jedi i Sithowie to najbardziej znane grupy władające Mocą. Ale nie są jedyni i z pewnością nie mają wyłączności na nazywanie się "Władcami Mocy". Poznaj również inne grupy i światopoglądy o wcale nie mniej rozbudowanej filozofii. Prelekcję poprowadzi Celt – członek Jedi Order (www.jediorder.pl).

  Falkon odwiedza przyjaciele z Rzeszowskiej Akademii Mocy, a także przedstawiciele Bastionu Polskich Fanów Star Wars:

  Największe niewiadome świata Star Wars – Anka ‘Kasis’ Michalska
  Świat Gwiezdnych wojen jest olbrzymi i niezwykle bogaty. Jednak podczas gdy znamy najdrobniejsze szczegóły dotyczące jednych zagadnień, nie wiemy prawie nic na temat innych. Przegląd największych niewiadomych uniwersum Star Wars, począwszy od rasy Yody, a skończywszy na tajemniczych Architektach. Spekulacje, fakty i mity.

  Spotkanie z Bastionem Polskich Fanów Star Wars
  Spotkanie z przedstawicielami, działającej od ponad 7 lat, jednej z największych polskich witryn internetowych poświęconych tematyce Gwiezdnych wojen. W trakcie spotkania odbędzie się krótka prezentacja historii Bastionu oraz tego co strona ma do zaoferowania fanom Star Wars. Zachęcamy do dyskusji na temat przyszłości portalu oraz zadawania pytań.

  Na tak ważnym wydarzeniu jak dziesiąta edycja Falkonu nie zabraknie przedstawicieli Imperium i Rebelii. Swoją obecność zapowiedzieli członkowie 501st Legion i Rebel Legion:

  501st Legion i Rebel Legion - prezentacja
  Czy każdy może zostać Rebeliantem? Czy szturmowcy mogą siadać? Fajniej być dobrym czy tym złym? Imperialce kontra Rebeluchy, czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć, ale boicie się zapytać o dwóch największych ogólnoświatowych organizacjach kostiumowych zrzeszających fanów Gwiezdnych wojen. Join us, and together we will rule the galaxy as Vader's Fist and Rebel Legion!

  Pełny program bloku Star Wars pojawi się już wkrótce, a jeżeli wciąż zastanawiacie się nad przyjazdem do Lublina, to zapraszam do zapoznania się z poniższym pokazem slajdów. Zobaczycie na nim ludzi, którzy od kilku lat dbają o Gwiezdne wojny na Falkonach i będziecie mogli sami poczuć magię lubelskich konwentów.

  Więcej o Falkonie 2009 dowiecie się na stronie konwentu - http://www.falkon.konwent.pl.

  W imieniu organizatorów gorąco zapraszamy.

  Temat na forum.
  KOMENTARZE (7)

  Fandom

  Pokojowa nagroda Nobla dla bohatera Star Wars - przyznana!

  2009-10-27 09:11:50 Gildia Star Wars

  Pamiętacie zabawę przeprowadzaną na Gildii Star Wars, w której przyznawano pokojowa nagrodę Nobla dla jednego z bohaterów świata Star Wars? Jeśli nie to wystarczy, że zajrzycie w to miejsce. Tymczasem informujemy o wynikach.

  Stało się! W tajnym głosowaniu komisja, która miała wyłonić postać najbardziej zasłużoną dla pokoju w Galaktyce wykonała swoje zadanie. Nadszedł czas na uhonorowanie tego lub tej, którzy najbardziej przyczynili się do zaprowadzenia pokoju w Galaktyce. W głosowaniu, chociaż nie jednomyślnym ...

  ... zwyciężył Imperator Palpatine!!!!!


  Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj.
  KOMENTARZE (29)

  Fandom

  8. Spotkanie Fanów w Bielsku

  2009-10-26 20:12:28 Bielska Kantyna SW


  Obiwan04 przesyła nam taką oto wiadomość:

  "Mam przyjemność zaprosić wszystkich fanów z Bielska i okolic na ósme spotkanie Bielskiej Kantyny Star Wars. Spotkanie odbędzie się 31 października (sobota) o godz. 15:00. Miejscem naszej zbiórki będzie tradycyjnie fontanna w C.H. Sfera, skąd udamy się do Restauracji Wegetariańskiej "Nirvana" przy ulicy Cechowej 18/10.

  W planach mamy rozmowe o naszym fanklubie bo kilka spraw organizacyjnych musimy omówić. Nie zabraknie także rozmów na tematy związane z naszym kochanym uniwersum i nie tylko. Gwarantujemy miłą atmosferę i dobrą zabawę.

  Jeśli macie jakieś pytania piszcie do mnie na GG: 1667789."

  KOMENTARZE (14)

  Fandom

  II Urodziny TISW

  2009-10-26 15:07:35 TISW

  Toruńskie Imperium Star Wars, już niedługo obchodzi swoje drugie urodziny. Z tej okazji członkowie grupy, zapraszają fanów z całej Polski, by wspólnie z nimi świętowali rocznicę. Urodziny odbędą się 21 listopada w Toruniu. Uczestników StarForce 2009, ucieszy wiadomość, że pierwsza część zabawy odbędzie się w klubie Kameleon, który leży kilkadziesiąt metrów od akademików w których bawiliśmy się we wrześniu.

  21 listopada będzie zarazem XIV Spotkaniem TISW. Impreza zostanie podzielona na część oficjalną i nieoficjalną.
  Na oficjalnej odbędzie się podsumowanie drugiego roku działalności fanklubu, który był bardzo owocny w nowych członków, imprezy i siniaki. Oprócz tego członkowie TISW przygotują gry i zabawy, by zapełnić czas żądnym rozrywek fanom Star Wars.
  Na drugą część tego dnia, zapraszamy pełnoletnich fanów, by w wynajętej knajpce świętować i bawić się razem z nami. Oczywiście niepełnoletni też mogą przybyć, lecz zadowolą się soczkiem ;).
  Swoją obecność zapowiedziało już kilka osób z Poznania, Bydgoszczy i mieszkańcy z Torunia i okolic, nienależących do TISW. Nie pozwól, by zabrakło tam ciebie ;)

  Temat na forum

  KOMENTARZE (18)

  Fandom

  Falkon 2009 - kolejne punkty SW

  2009-10-21 10:06:59 Falkon

  Mroczny Falkon numer 10 zbliża się z każdym dniem. W takim razie pora na kolejną porcję atrakcji dla wszystkich fanów gwiezdnych wojen, którzy w dniach 13-15 listopada wybierają się do Lublina. Mrok mrokiem, ale na urodzinach zabawa musi być. Dlatego dzisiaj zapowiadamy Wam kilka punktów programu, na których zdecydowanie jej nie zabraknie. Przybywajcie świętować razem z nami, bo to niegrzecznie nie przyjechać na urodziny…


  Konkurs konstruktorski – Jakub ‘Shonsu’ Barański & Marcin ‘Indiana’ Waciński
  Czy kiedykolwiek marzyliście o własnym R2-D2? A może, wzorem Anakina Skywalkera, budujecie w pokoju C-3PO? Pora wyciągnąć projekty z szuflad. Zapraszamy na wielki konkurs konstruktorów droidów! Kto powiedział, że nie można zbudować robota z tektury…

  Kalambury Star Wars – Jakub ‘Shonsu’ Barański & Kacper ‘Mr.Fett’ Stanicki
  Klasyczne kalambury w gwiezdnowojennym wydaniu. Sądzisz, że umiesz pokazać wszystko? Laboratorium Otchłani to dla Ciebie bułka z masłem, a Myśliwce Adumaru nie stanowią wyzwania? Kiedy robisz smutną minę wyglądasz jak R2-D2? Dasz radę po trzech dniach konwentu? Falkonowy blok Star Wars tradycyjnie zakończymy pokazywankami w wersji z odległej galaktyki! Zapraszamy serdecznie na podsumowanie w wielkim stylu!

  Turniej Sabacca – Joanna ‘Max’ Wilk & Piotr ‘Tori’ Krzysztoń
  Wkrocz z nami do świata gwiezdnowojennego hazardu. Spotkaj innych szulerów, którzy przybyli z odległych planet by wziąć udział w turnieju na Odległych Rubieżach. Uważaj na Wookieech, lubią wyrywać ramiona gdy przegrywają. Turniej będzie poprzedzony nauką. Obowiązujące lokalne zasady mogą się różnić od tych, według których dotychczas grałeś.

  Pokaz fanfilmów – Paula ‘Rinna’ Żurakowska & Jakub ‘orlano’ Antoniuk
  Fani potrafią… ale nie zawsze dobrze… Udowodnimy Wam to na kolejnym falkonowym pokazie fanfilmów. W tym roku podzieliliśmy go na dwie części. Na początek koszmarna twórczość fanów! Sprawdzimy jak silni MOCą jesteście i jak wiele jesteście w stanie wytrzymać. Pokażemy, że fanfilmy nie zawsze się udają... Wytrzymacie? Jeżeli tak, to na deser zaserwujemy Wam wielkie dzieła fanowskie! Zapraszamy na najlepsze (i najgorsze) gwiezdnowojenne fanfilmy!

  Lubelski Fandom Star Wars
  Żyjemy i mamy się dobrze! Po raz pierwszy spotkaliśmy się w roku 2003. Od tamtej pory minęło już wiele czasu, a my wciąż kochamy Gwiezdne wojny! Kto przyszedł? Kto odszedł? Co się zmieniło i jak jest teraz? Gdzie nas szukać i co właściwie robimy? Odpowiedzi na te wszystkie pytania udzielimy na spotkaniu z Lubelskim Fandomem Star Wars!

  Wcześniejsze informacje na temat bloku Star Wars znajdziecie tutaj.


  Więcej o Falkonie 2009 dowiecie się na stronie konwentu - http://www.falkon.konwent.pl.

  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

  Temat na forum.
  KOMENTARZE (9)

  Fandom

  Relacja z XIII Spotkania TISW

  2009-10-20 20:40:32 Bolek

  Na stronie Toruńskiego Imperium Star Wars, ukazała się relacja z XIII spotkania, tej zacnej grupy. Zjazd odbył się w minioną sobotę, a szczegółowy raport, znajdziecie pod tym adresem.
  Warto spojrzeć na lewo, po dziale fandom, gdyż dzisiaj został otworzony całkowicie nowy dział poświęcony toruńskiemu fanklubowi. Znajdziecie tam relacje z dawnych impreza i opis całego fanklubu. Zapraszamy do czytania.


  KOMENTARZE (10)

  Fandom

  63. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

  2009-10-19 15:14:53 Gunfan

  „Witajcie. Przepraszam, że informacja pojawia się tak późno, ale musiałem dograć parę spraw z terminami.

  Następne spotkanie odbędzie się 24 października i będzie miało miejsce jak zwykle w Katowicach. Tak, wiem, że w tym terminie jest Porytkon, ale większość ekipy dała mi znać, że od wizyty na owym konwencie woli zwykłe spotkanie w knajpie. Dlatego robimy tradycyjny zlot bez udziwnień.

  Data: 24 października;
  Miejsce: Pizzeria "Pod Starym Drzewem", ul. 3 Maja 38, Katowice;
  Start: 14:00.

  Mapka:

  Przy okazji: spotykamy się nadal "Pod Starym Drzewem", mimo że anulowano nam tam zniżkę. W pierwszej chwili chciałem przenieść spotkania gdzie indziej, ale po namyśle stwierdziłem, że ten lokal ma o wiele więcej plusów niż minusów i ogólnie dobrze nam tam. A jakoś specjalnie drogo i tak tam nie jest, nawet bez zniżki. Krótko mówiąc, dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą: szukajcie nas na górze.

  Serdecznie wszystkich zapraszamy!”

  Raport z poprzedniego spotkania można znaleźć w tym miejscu.
  Wszystkie relacje ze Spotkań Śląskich Fanów SW znajdują się na bastionowej stronie spotkań.
  KOMENTARZE (15)

  Fandom

  Pokojowa Nagroda Nobla dla postaci ze świata Star Wars?

  2009-10-19 10:20:20 Gildia Star Wars

  Myśleliście kiedykolwiek o tym, która postać ze świata gwiezdnych wojen powinna otrzymać pokojową nagrodę Nobla gdyby istniała taka możliwość? Redaktorzy Gildii Star Wars na pewno tak ponieważ przygotowali na swojej stronie interesującą zabawę. Najpierw przez tydzień czekali na zgłoszenia kandydatur aby potem przeprowadzić głosowanie, które pozwoli wyłonić osobę, której należy się to prestiżowe wyróżnienie. Co więcej głosowanie nadal trwa i Wy również możecie wziąć w nim udział. Wystarczy, że zajrzycie w to miejsce i zapoznacie się ze szczegółami.
  KOMENTARZE (28)

  Fandom

  III spotkanie zachodniopomorskich fanów

  2009-10-16 21:42:29 http://starwars.wsdn.pl

  Na forum niedawno powstałego zachodniopomorskiego fanklubu Star Wars, ukazała się informacja o kolejnym spotkaniu miejscowych nerdów.

  Z radością informuję, że już w najbliższym czasie odbędzie się trzecie oficjalne spotkanie Zachodniopomorskiego Fanklubu "Gwiezdnych wojen"

  Data: 24.10.2009 r.

  Gdzie i o której się spotykamy: Dnia 24 października 2009 roku, o godzinie 12:00 na Dworcu Głównym w Szczecinie przy elektronicznej tablicy z rozkładem jazdy (tam gdzie są kasy, punkt obsługi klienta Intercity etc.), czekamy tam do 12:15 na spóźnialskich, a następnie kierujemy się do Baru "CARTOON", gdzie odbędzie się owe spotkanie.

  Bar "Cartoon" przy ul. Krzywoustego 17 (przystanek autobusowy w stronę Turzyna) parędziesiąt metrów od Placu Kościuszki

  Planowane Punkty Programu:

 • rozmowa na temat miejsca Zachodniopomorskiego Fanklubu w polskim Fandomie Star Wars.
 • rozmowa i zebranie ekipy, która wybiera się na Niucon 2009 (6-8 Listopada 2009 we Wrocławiu)
 • prelekcja na temat Ciemnej Strony Mocy
 • konkurs wiedzy o Ciemnej Stronie Mocy

 • KOMENTARZE (6)

  Fandom

  104. Warszawskie Spotkanie Fanów Star Wars

  2009-10-16 14:10:29 www.outlander.pl

  Warszawskie Stowarzyszenie Fanów Star Wars "Outlander” przesyła niniejszą wiadomość:

  104. Warszawskie Spotkanie Fanów Star Wars

  Czyżby nowa forma spotkań? Tego na razie nie wiemy i my sami... Coś się jednak dzieje. Powoli wracamy do życia i fajnie byłoby się znowu spotkać w jak największym gronie. Nic tajemniczego po prostu - dobra zabawa! W każdym razie jest nam bardzo miło zaprosić Was na 104 Spotkanie stowarzyszenia Outlander.

  Kiedy?
  W Halloween, 31.10.2009 roku od godziny 14:00

  Gdzie?
  Paradox Cafe, ul. Jezierskiego 3/5 Warszawa (mapkę dojazdu można znaleźć na stronie http://www.paradox-cafe.pl/)

  Co się będzie działo?
  14:00 - Start Spotkania - zbieramy się w dolnej sali w Paradox Cafe i spokojnie czekamy na spóźnialskich...
  14:30 - Filmik wspominkowy i zdjęcia
  14:40 - Wystąpienie prezesów - “Nie pamiętam co będzie, bo mam w głowie jedno niemieckie nazwisko”.
  15:00 - Start nowej strony WWW Outlandera - pokażemy o co chodzi.
  15:20 - Dyskusje, pytania, wnioski i tym podobne...


  Po tym czasie zaplanowane “atrakcje” się kończą i pozostaje czas na miłe rozmowy o Gwiezdnych wojnach i nie tylko... natomiast od około 18:30 w Paradoxie zacznie się imprezka Halloweenowa, więc można wziąć czerwoną farbę, trochę białego pudru i przebrać się za zombie... :)

  KOMENTARZE (4)

  Fandom

  Falkon 2009 – garść informacji

  2009-10-15 11:17:16 Falkon

  Na stronie internetowej Falkonu 2009, który odbędzie się w Lublinie w dniach 13 – 15 listopada, pojawiło się sporo nowych informacji. Poniżej przedstawiamy ich treść.  Brotherhood of the Sith na Falkonie

  Koszmarne urodziny Falkonu zbliżają się wielkimi krokami. Nasi upiorni posłańcy przynoszą wieści o kolejnych gościach, którzy przybędą z najodleglejszych zakamarków galaktyki. Wiemy już, że w tym roku Lublin odwiedzą mroczni Sithowie. Prosto z mrocznej planety Korriban przywiozą dla Was przerażające prelekcje i konkursy. Przygotujcie się na tortury Bractwa Sithów...
  Przedstawiamy pierwsze atrakcje, które czekają Was na Falkonie 2009 w bloku Star Wars:  Sithowie - koszmar Galaktyki - Magda 'Cathia' Kozłowska
  Nie ma osoby, która nie słyszała o Sithach. Nie ma również takiej, która słyszałaby o nich coś dobrego. Chcesz posłuchać czegoś o największym koszmarze Galaktyki? Wpadnij na tę prelekcję!

  Bestie Ciemnej Strony - Jerzy 'Gorthuar' Śmiałek
  Są rodem z piekła, jakim jest umysł szanującego się Sitha, albo gorzej, przepełniony radosną tfurczością umysł autora. Te pierwsze koszmarnie niebezpieczne, te drugie koszmarnie głupie, wszystkie Bestie Ciemnej Strony Mocy mają swoje miejsce w sercach fanów Gwiezdnych wojen.

  Koszmarny konkurs wiedzy o Ciemnej Stronie Mocy - Magda 'Cathia' Kozłowska
  Jesteś pewien, że wiesz, która śrubka pasowała do hełmu Dartha Vadera? Jakiego szamponu do włosów używał Exar Kun? Twierdzisz, że wiesz wszystko o Sithach? Przyjdź i sprawdź się - czekają na Ciebie koszmarne pytania i równie przerażające zadania praktyczne.

  Koszmarne apokryfy, czyli jak zepsuć Gwiezdne wojny - Magda 'Cathia' Kozłowska
  Myślisz, że Nowa Trylogia jest straszna, a Jar-Jar Binks śni Ci się w koszmarach? Mylisz się, to zaledwie niewielka cząstka tego, co wymyślili autorzy kontynuacji... jeśli chcesz, by Jar-Jar miał większe towarzystwo, przyjdź i posłuchaj!

  Koszmarny kac czyli alkohole Galaktyki - Magda 'Khali' Cielecka
  Uniwersum Gwiezdnych wojen, jakkolwiek poprawne politycznie, pełne jest rozmaitych alkoholi. Jeśli więc ciekawiło Cię kiedykolwiek, w jakim winie lubował się Wielki Moff Tarkin, jak nazywa się brandy produkcji Wookieech, co takiego jest w koreliańskiej whiskey i po jakich drinkach ma się koszmarnego kaca, to jest to zdecydowanie prelekcja dla Ciebie!

  Więcej informacji na temat pozostałych atrakcji bloku SW podamy już wkrótce. Na tym jednak nie koniec. Organizatorzy konwentu postanowili powiązać przyjemne z pożytecznym i proszą Was abyście oddali im swoja krew!

  Jak wiecie konwencja tegorocznego Falkonu to NIGHTMARE. Z tej okazji mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia: oddajcie nam swoją krew. Wiecie, to nic osobistego, po prostu potrzebujemy trochę hemoglobiny do życia i do zabawy. Więc jakbyście byli tacy mili...
  Każdy, kto do końca października tego roku odda krew w dowolnym punkcie krwiodawstwa na terenie całego kraju i okaże przy akredytacji książeczkę Honorowego Dawcy Krwi, gdzie będzie ten fakt odnotowany, otrzyma zniżkę na Falkon 2009 w wysokości 40%. Oznacza to, że koszt wejściówki dla krwiodawcy wyniesie 15 zł!
  Widzicie, że naprawdę warto. W ten sposób pomagając sobie, pomagacie innym. A przy tym dostaniecie też osiem czekolad w miejscu oddania krwi. Do dzieła!


  Dodatkowo informujemy, że organizatorzy konwentu wciąż poszukują osób, które chciałyby poprowadzić punkty programu na Falkonie. Dla ułatwienia przekazywania Waszych propozycji został uruchomiony formularz zgłoszeniowy, który usprawni komunikację. Jeżeli macie pomysł na prelekcję, konkurs, dyskusję, turniej, LARPA czy cokolwiek innego, piszcie, a organizatorzy na pewno odpowiedzą.

  Na stronie konwentu umieszczono także nowe informacje dotyczące noclegów na Falkonie oraz miejsca i najważniejszych wydarzeń, które będą mieć miejsce podczas konwentu. Możecie dowiedzieć się już, kiedy odbędzie się oficjalne otwarcie Falkonu, gala nagrody literackiej im. Jerzego Żuławskiego, oraz o której godzinie program się zakończy. Dodano również okoliczności, które uprawniają do otrzymania zniżki przy akredytacji.
  Na stronie ogłoszono również wyniki literackiego i plastycznego konkursu, jednocześnie przedłużając konkurs wspominkowy do 31 października oraz ogłaszając nowy na kartkę urodzinową.
  Zapraszamy do odpowiednich podstron celem zapoznania się z nowymi informacjami. Kolejne aktualizacje będą pojawiać się co kilka dni.

  Więcej o Falkonie 2009 dowiecie się na stronie konwentu - http://www.falkon.konwent.pl.

  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. Pamiętajcie - to niegrzecznie nie przyjechać na urodziny...

  Temat na forum.
  KOMENTARZE (7)

  Fandom

  XXXVI Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

  2009-10-14 14:10:43 Rzeszowska Akademia Mocy

  Miejmy nadzieję, że w najbliższą sobotę, 17 października pogoda w Rzeszowie będzie bardziej sprzyjała wychodzeniu z domu niż dziś. Zwłaszcza, że odbędzie się wtedy XXXVI Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW. Po wakacyjnej przerwie powracamy do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie mieszczącego się przy ul. Okrzei 7. Spotkamy się o godz. 16.00 na drugim piętrze, w sali audiowizualnej.

  W programie:
 • wieści ze świata Star Wars,
 • "Sylwetki silnych Mocą",
 • drugi sezon "The Clone Wars",
 • oraz inne atrakcje.

  Serdecznie zapraszamy fanów bez względu na wiek :)  Temat na forum.
  KOMENTARZE (3)
 • Fandom

  StarForce 2009 okiem admirała

  2009-10-11 23:20:28 lightsabre.co.uk

  Minął już prawie miesiąc od zakończenia największej imprezy poświęconej Star Wars w tym roku. StarForce jednak cały czas zajmuje zapewne szczególne miejsce w sercu niejednego fana.
  Nadszedł w końcu ten moment, kiedy to nasz gość wypowiedział się o konwencie. Na stronie lighsabre.co.uk ukazała się relacja z imprezy, napisana przez pana Richarda LeParmentiera (Admirał Motti), oraz naszego kolegę Łukasza "Miagiego" Młotkowskiego. Relacja jest co prawda po angielsku, jednak styl pisania pana Richarda, dowodzi że opinia o imprezie jaką nam przedstawił na miejscu nie zmieniła się do dzisiaj. StarForce okazał się wielkim hitem, a sam pan LeParmentier przyznał, że nie chciałby stracić następnej edycji tego konwentu. Do tekstu odsyłamy tutaj . Przypominamy, że StarForce 2009 nie był ostatnią imprezą tego typu. Już za rok StarForce 2010.

  KOMENTARZE (9)

  Fandom

  LXXII Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

  2009-10-11 17:52:44 Wedge

  Witam ponownie! Ponieważ do Imperiady pozostał tydzień, pora uchylić rąbka tajemnicy na temat programu. Przypominamy wszystkim, że październikowe 72. Spotkanie wyjątkowo odbędzie się w niedzielę 18 października. Reszta bez zmian - zbiórka o 11:45 pod Empikiem w Rynku, a potem z wybiciem południa marsz do knajpy "Globetrotter" na rogu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich. A w programie:

  * NiuCon 2009 - dlaczego go nie ma i czemu wcale nas to nie martwi

  * Fantastyczna Sobota - czyli plany na listopad

  * Tatooine, Tatooine i jeszcze raz Tatooine - czyli o największej wrocławskiej imprezie SW w historii!

  * Dyskusja "Jedi po Rozkazie 66" - tym razem każdy z Was odpowie na pytanie czy gdyby ocaleli po czystce Jedi zjednoczyli się, mieliby szansę zwyciężyć Sithów?

  ...oraz punkt główny programu, czyli:

  * samozwańcza oficjalna premiera filmu "Fanboys" w Polsce!

  Zapraszamy serdecznie, satysfakcja gwarantowana, odbiór gości z dworców również :D Do zobaczenia :)

  Temat na forum
  KOMENTARZE (4)

  Fandom

  Wyniki wrześniowego konkursu Star Wars Extreme

  2009-10-11 10:02:02 SWExtreme

  Poznaliśmy już zwycięzców wrześniowej edycji Nieustających Konkursów Star Wars Extreme. Nagrody za swoje teksty otrzymają:

  Artykuł prasowy:
  1. miejsce - Girwan (artykuł „Jakie nowości do universum Gwiezdnych wojen wprowadził system RPG?”) – nagroda: miecz świetlny Hasbro
  2. miejsce - Shonsu (artykuł „Jak kreowano Luke’a Skywalkera?”) – nagroda: figurka Star Wars
  3. miejsce - Nestor (recenzja „Champions of the Force”) – nagroda: figurka Star Wars


  Tekst twórczy:
  1. miejsce - Vua Rapuung (opowiadanie „Łowca”) – nagroda: miecz świetlny Hasbro

  Wyniki konkursu rysunkowego dla dzieci - nagrodzone i wyróżnione prace - znajdziecie w tym miejscu na stronie SW-Extreme.com.


  Z uwagi na małe zainteresowanie konkursami, a co za tym idzie małą ilością nadesłanych prac, forma Nieustających Konkursów zostaje zmieniona z jednomiesięcznego na trzymiesięczny. I tak też swoje teksty i rysunki do najnowszej edycji możecie przesyłać przez 3 miesiące: od października do grudnia. Ogłoszenie wyników odbędzie się 10 stycznia na stronie organizatora konkursu - Star Wars Extreme. Wszelkie terminy, regulamin i listę nagród konkursu znajdziecie tutaj.
  KOMENTARZE (19)

  Fandom

  Fani Star Wars z Trójmiasta

  2009-10-09 18:20:33 Gildia Star Wars

  Jak donosi serwis Gildia Star Wars:

  „Fani Gwiezdnych wojen z Trójmiasta wzorem innych zwolenników świata stworzonego przez Georga Lucasa planują cykliczne spotkania. Jeśli chciałbyś do nich dołączyć, wpisz się na forum. Tam też można podyskutować o planach związanych z tymi spotkaniami.”

  Przypominamy także, że na naszym forum znajdziecie odpowiednie miejsce, gdzie możecie dyskutować o spotkaniach fanów z województwa Pomorskiego.
  KOMENTARZE (7)

  Fandom

  XIII Spotkanie TISW

  2009-10-08 19:25:48 TISW

  Mamy przyjemność zaprosić wszystkich fanów z okolic Torunia, i nie tylko, na XIII już spotkanie Toruńskiego Imperium. Odbędzie się ono 17 października 2009 o godzinie 14:00. Spotykamy się jak zwykle pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego na Placu Rapackiego około 13:50 w celu przegrupowania. Tym razem z powodów technicznych nie udamy się do klubu Kameleon, a odwiedzimy od razu toruńską starówkę, gdzie najpewniej wybierzemy się do naszej ulubionej pizzerii- Capri. W planie przewiduje się:
 • partyjki minisów,
 • rozmowy na najistotniejsze tematy:
 • - Toruńskie Dni Fantastyki 2009,
  - II urodziny TISW- listopad 09,
  - Imperial Thorn II,
  - Tatooine I,
 • prezentację newsów z miesiąca, przygotowanych przez Bolka,
 • rozmowy na ogólne tematy star warsowe i nie tylko,
 • dużo dobrego jedzenia, picia i oczywiście doborowe towarzystwo .


 • Serdecznie zapraszamy!

  KOMENTARZE (12)

  Fandom

  Polish Garrison i Eagle Oupost w Domu Dziecka

  2009-10-06 21:13:48 Polish Garrison

  Fani Star Wars znów w akcji! 26 września przedstawiciele Polish Garrison, Eagle Outpost oraz serwisu internetowego Star-Wars.com.pl wzięli udział w imprezie charytatywnej zorganizowanej w ramach obchodów 55-lecia Domu Dziecka nr 2 im. Adama Mickiewicza w Szczecinie. Raport oraz zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie w tym miejscu.  Dodatkowo informujemy, że polski oddział 501. Legionu nadal się rozwija:

  "Polish Garrison prężnie się rozwija, nowy przydział do naszej jednostki otrzymał właśnie Dariusz 'Pepe' Popiel (TS 6808), który jako Snowtrooper stacjonował będzie w województwie Śląskim. Pepe jest trzecią osobą posiadającą zbroję śnieżnego szturmowca w naszych szeregach.  Ale to nie koniec dobrych informacji i nowych, a może starych przydziałów do naszej jednostki, bo o to przy okazji Star Force w Toruniu, pojawiło się w aktywnej służbie troje członków Polish Garrison, którzy powrócili po okresie nieaktywności. Katarzyna 'Santana' Skawińska TI 9192 w stroju pilota myśliwca TIE oraz dwaj oficerowie: Adam 'Grey' Szary ID 1426 i Tomasz 'Piett' Ceynowa ID 1683. "

  KOMENTARZE (5)

  Fandom

  X Spotkanie fanów w Wałbrzychu

  2009-10-06 20:13:26 Eskadra Łotrów z Wałbrzycha

  Jak donoszą członkowie Eskadry Łotrów z Wałbrzycha:

  Drodzy Fani!

  Zbliża się okrągły jubileusz naszych spotkań. Dnia 10 października odbędzie się X Spotkanie wałbrzyskich fanów "Gwiezdnych Wojen". Zbierzemy się o godzinie 12:45 pod Empikiem ( pasaż Tesco) skąd wyruszymy do ZoomCafe aby w zacnym towarzystwie celebrować jubileusz.

  A w programie spotkania przewidujemy:

  - Gwiezdne Wojny? Co to? - prelekcja dla początkujących

  - Niucon/ Tatooine - plany wyjazdowe

  - Drugi sezon TCW - wrażenia

  - Konkurs Niespodzianka

  - oraz wiele innych mniej lub bardziej ważnych rzeczy w miłym towarzystwie i niezłym jedzeniu i piciu

  Zapraszamy fanów z Wałbrzycha, Legnicy, Wrocławia oraz całej Polski. Zapewniamy odbiór z dworców oraz darmowe piwo dla każdego przyjezdnego :P  KOMENTARZE (1)

  Fandom

  Nawikon 2009 tuż, tuż

  2009-10-06 18:53:15 Nawikon

  Jak informowaliśmy wcześniej, już za kilka dni rozpocznie się III edycja Nawikonu, ogólnofantastycznego konkwentu organizowanego w Rzeszowie.
  Przypominamy, że Nawikon odbędzie się w dniach 9-11 października 2009 roku w Rzeszowie. Uczestników konwentu podobnie jak w poprzednich latach gościć będzie Szkoła Podstawowa nr 16 przy ul. Bohaterów. Opłata za udział w tej trzydniowej zabawie wynosi 15 zł.
  Wszystkich zainteresowanych informujemy, że jest już dostępny dokładny program imprezy wraz z rozpiską godzinową. Znajdziecie go w tym miejscu.

  Jak już pisaliśmy na Nawikonie nie zabraknie atrakcji związanych z gwiezdnymi wojnami. Dokładną rozpiskę panelu Star Wars powstałego przy udziale Rzeszowskiej Akademii Mocy znajdziecie niżej:

  Piątek:
  18.00 - 18.30: Prezentacja Rzeszowskiej Akademii Mocy
  Nie zajmując wiele czasu, opowiemy o Rzeszowskiej Akademii Mocy, która już od ponad ośmiu lat propaguje Gwiezdne Wojny w Rzeszowie. Przez te wszystkie lata RAM przeszedł wiele, ale nadal nieprzerwanie działa i zrzesza fanów z Podkarpacia.
  18.30 - 19.00: "Spotkanie z Bastionem Polskich Fanów Star Wars"
  Spotkanie z przedstawicielami, działającej od ponad 7 lat, jednej z największych polskich witryn internetowych poświęconych tematyce Gwiezdnych Wojen. W trakcie spotkania odbędzie się krótka prezentacja historii Bastionu oraz tego co strona ma do zaoferowania fanom Star Wars. Zachęcamy do dyskusji na temat przyszłości portalu oraz zadawania pytań.
  19.00 - 20.00: "Największe niewiadome świata Star Wars"
  Świat Gwiezdnych Wojen jest olbrzymi i niezwykle bogaty. Jednak podczas gdy znamy najdrobniejsze szczegóły dotyczące jednych zagadnień, nie wiemy prawie nic na temat innych. Przegląd największych niewiadomych uniwersum Star Wars, począwszy od rasy Yody, a skończywszy na tajemniczych Architektach. Spekulacje, fakty i mity.
  20.00 - 22.00: "Konkurs wiedzy o Star Wars"

  Sobota:
  11.00 - 20.00: "Komiksy Star Wars w Polsce – wczoraj, dziś i jutro"
  Mały przegląd komiksów spod znaku Star Wars wydanych w Polsce. Informacje o tym co wyszło i co pojawi się na naszym rynku, a także dyskusja na temat kondycji rodzimych wydawnictw.

  Niedziela:
  10.00 - 12.00: "Turniej Sabacca - Max & Tori"
  Wkrocz z nami do świata gwiezdnowojennego hazardu. Spotkaj innych szulerów, którzy przybyli z odległych planet by wziąć udział w turnieju na Odległych Rubieżach. Uważaj na Wookieech, lubią wyrywać ramiona gdy przegrywają. Turniej będzie poprzedzony nauką. Obowiązujące lokalne zasady mogą się różnić od tych, według których dotychczas grałeś.
  12.00 - 13.00: "Trzeci po wodorze i głupocie"
  W filmach widzimy je rozwalane setkami. W książkach i grach Eskadra Łotrów posyła do piachu całe ich chmary. Czy TIE Fightery to rzeczywiście mięcho armatnie? Czy latają nimi samobójcy? Jak sprawują się jako czołgi? Na te - i inne - pytania odpowie poniższa prelka.

  Wszystkich chcących poznać więcej szczegółów na temat Nawikonu odsyłamy na oficjalną stronę konwentu.

  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!.


  KOMENTARZE (1)

  Fandom

  Nowy konkurs na stronie S.W.A.T.

  2009-10-05 16:09:30 S.W.A.T.

  Napłynęła do nas kolejna informacja z organizacji Star Wars Artistic Team. W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w nowym konkursie zorganizowanym przez S.W.A.T. - „śladami mistrza Yody”. Więcej informacji na www.swat.org.pl.

  Do wygrania ciekawe nagrody:
  1. najnowsza gra na komputery PC – „Republic Heroes” ufundowana przez firmę „LICOMP”,
  2. film DVD „Wojny kolonów” ufundowany przez firmę „Galapagos”,
  3. 2x komiksy od firmy „EGMONT”,
  4. 2x koszulka z „Wojny kolonów”,
  5. 2x koszulka z gry „Republic Heroes”.

  Konkurs zostanie rozstrzygnięty na “Celebration S.W.A.T. III”, który odbędzie się w najbliższą sobotę 10 października w godzinach 12:00-19:00 w warszawskim salonie EMPIK – Junior przy ul. Marszałkowskiej. Podczas imprezy po raz pierwszy w Polsce będziecie mogli pobawić się m.in. "The Force Trainer", gwiezdno-wojenną "zabawką" nowej generacji, której obsługa sprowadza się do "wydawania rozkazów" myślami. To tylko jedna z wielu ciekawych atrakcji jakie będą na Was czekały. Więcej informacji takich jak plan dnia i mapka „Celebration S.W.A.T. III” znajduje się na stronie www.swat.org.pl.

  Zapraszamy do zabawy i Niech Moc będzie z Wami
  KOMENTARZE (5)

  Fandom

  LXIII Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars

  2009-10-04 11:42:42 SWFSW

  Kolejne Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars już na horyzoncie. Wyjątkowe LXIII Spotkanie odbędzie się 10 października w Poznaniu, poprzedzone będzie zbiórką na placu Mickiewicza pod pomnikiem Wieszcza o godzinie 12. Alternatywą dla osób przyjezdnych jest też zbiórka pod zegarem przed dworcem PKP Poznań Główny, również o godzinie 12. Następnie udamy się do pubu Academic zlokalizowanego na ulicy Taczaka. LXIII Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars będzie wyjątkowe z kilku powodów. Pierwszym z nich jest oczywiście świętowanie szóstej rocznicy powstania, nie obędzie się bez toastu i życzeń. Drugim są natomiast wybory, po raz pierwszy w historii naszego fanklubu w sposób demokratyczny wybierzemy osobę odpowiedzialną za organizowanie Spotkań i kontakty z innymi „ugrupowaniami”.

  Na Spotkanie przybędzie wielu gości „zza granicy”, co nada naszemu mitingowi jeszcze bardziej świątecznego charakteru. Żeby nie zawieść przybyłych na Spotkanie przygotowaliśmy pokaźny program działań do zrealizowania:

 • wysyp gwiezdnych gier - co kupić, gdzie i za ile?
 • Amber kontratakuje - wytrzymają takie tempo? w każdym razie im pomożemy!
 • Mroczne Czasy już w Polsce - rozmowa na temat nowej pozycji Egmonty
 • A co tam słychać w USA? - przegląd wydawnictw komiksowych i książkowych zza oceanu
 • Każdy coś od siebie: najlepszy kawałek Johna Williamsa, jakie emocje ze sobą niesie, kiedy najbardziej lubię go słuchać etc.
 • rozwój naszej podstrony na Bastionie
 • relacja z wakacyjnych imprez: Polcon, StarForce i lokalne spotkania
 • świętowanie 6 rocznicy powstania!
 • Wielkopolska Liga Konkursowa sezon 2 kolejka 2 - konkurs wiedzy o SWFSW
 • Spotkania - sam Motti nas ochrzcił!
 • Spotkania Leszczyńskich Fanów Star Wars
 • omówienie wspólnego wyjścia na Poznań Games Arena (16-18 październik)
 • Wybory Dowódcy SWFSW – głosy zbieramy do godziny 16 10 października, można je oddawać za pomocą e-maila i Gadu-Gadu (1930590), na forum, lub też w sposób tajny na Spotkaniu wrzucając swój głos do urny wyborczej; obecnymi kandydatami na stanowisko Dowódcy SWFSW są: Burzol, Lekt i Mini.

  Na koniec plakat LXIII Spotkania. Tak moi drodzy, powracamy do idei plakatowania Spotkań. Od teraz każda informacja o nich będzie przyozdobiona okolicznościową grafiką!
  Temat na forum
  KOMENTARZE (15)
 • Fandom

  Tatooine 2010

  2009-10-03 15:32:18 Wedge

  W styczniu we Wrocławiu odbędzie nowy minikonwent poświęcony w całości SW. Oto co ma do powiedzenia Wedge, jeden z organizatorów:

  Witam wszystkich fanów Star Wars! Mam zaszczyt i niekłamaną przyjemność zaprosić fanów z całej Polski na premierowy, nowy wrocławski mini-konwent o tematyce poświęconej wyłącznie Gwiezdnym wojnom! Piszę "mini" gdyż chodzi nam w zasadzie o zlot fanów, którzy w atmosferze pełnej zabawy spędzą ze sobą aż dwa dni Imprezę organizuje stowarzyszenie Wratislavia Fantastica, które reprezentujemy jako fani Gwiezdnych wojen. Jak możecie zauważyć rzymska cyferka "I" przy nazwie sugeruje kontynuację - i macie rację, gdyż chcemy by Tatooine stał się imprezą cykliczną. Ale zanim przejdziemy do szczegółów krótki infobox:

  Nazwa: Tatooine

  Miejsce: Wrocław, zamek w Leśnicy (miejsce konwentów Dni Fantastyki)

  Data: 16-17 stycznia 2010 roku

  Opłaty: Jedynie opłata noclegowa, a więc maksymalnie 10 złotych od osoby (nocleg oznacza sleeproom w zamku + dostęp do pryszniców)

  No a teraz pora na to co najważniejsze, czyli atrakcje. Od razu zastrzegam, że impreza jest w fazie przygotowań, a więc pewne punkty mogą ulegać modyfikacji (czytaj: rozszerzeniu). Tatooine ma być jednocześnie mini-konwentem dla fanów starszej daty, jak i nowego pokolenia wychowanego na "Wojnach Klonów". Ale spokojnie - program Star Wars będzie inny dla nas, a inny dla najmłodszych. A w ramach tych dwóch atrakcji znajdziecie:

  * Pokazy fanfilmów na sali kinowej z prawdziwego zdarzenia!!! Dokładnie, fotele kinowe, wielki ekran, projektor, wszystko w klimacie dobrego retro!

  * Spektakl spod znaku Gwiezdnych wojen - nie, nie będzie to "Światłocień" ani Szare Miecze, ale coś zupełnie nowego!

  * Profesjonalny LARP w klimacie Star Wars - uwaga, ilość miejsc ograniczona, więc wkrótce rozpoczniemy zapisy. LARP`a przygotuje nam najlepsza w tej dziedzinie grupa w Polsce, czyli stowarzyszenie Wielosfer.

  * Prelekcje i konkursy - zarówno te przyzwoite jak i bardziej hardcorowe, do wygłoszenia po godzinie 23.

  * 501 Legion i Rebel Legion - a więc postacie z Gwiezdnych wojen w pełnej krasie.

  * Gamesroom - co oznacza zarówno profesjonalny turniej Star Wars Miniatures (z nagrodami), jak i coś dla fanów konsol (na Wii? ^^).

  * Rozstrzygnięcie Rankingu Punktów Lansu (co oznacza nagrody), a także ogłoszenie nowego konkursu!

  * Bar konwentowy - nikt nie odejdzie nienasycony, w asortymencie prowiant suchy i mokry ^^

  A teraz co nieco o scenariuszu imprezy. Rozpoczniemy w sobotę około godziny 10 i będziemy się bawić aż do wieczora, kiedy to nastąpi kulimancja imprezy. Wtedy to tubylcy i dzieciaki wrócą grzecznie do domu, a fani zostaną na noc w Zamku, gdzie czeka na nas program nocny. W niedzielę rozpoczniemy o tej samej godzinie i zakończymy zabawę w okolicy 14-15, by wszyscy mogli w spokoju wrócić do domów.

  Mamy nadzieję, że zimowa aura (ja mam nadzieję, że będzie śnieg) wniesie coś nowego do kalendrza imprez Star Wars w Polsce. Warto zauważyć, że będzie to również jubileuszowe 75. Spotkanie Wrocławskiego Fanklubu, a przy okazji III Spotkanie Dolnośląskie oraz 3 rocznica spotkań Legnickiego Fanklubu. Okazji do świętowania jest więc niemało! Zapraszamy fanów naprawdę z każdego, nawet najdalszego zakątka Polski. Rodzice Chrzestni Fandomu gwarantują, że każdy fan wyjedzie uradowany! A zatem rezerwujcie terminy w kalendarzu no i... do zobaczenia na ośnieżonej Hoth Tatooine!

  Niech Moc będzie z Nami!


  Temat na forum
  KOMENTARZE (21)

  Fandom

  LXXII Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

  2009-10-03 14:46:01 Wedge

  W niedzielę, 18 października o godz. 12 odbędzie się kolejne spotkanie fanów SW we Wrocławiu. Oto co mówi na ten temat ojciec chrzestny fandomu, Wedge:

  Witam wszystkich. Serdecznie zapraszam radosnych Dolno, Górno i nie-Ślązaków na kolejne spotkanie fanów Gwiezdnych wojen we Wrocławiu! Nosi ono numerek 72, gdyż jak wiadomo spotkaniem numer 71 był konwent Inne Sfery. Tym razem Imperiada odbędzie się nietypowo, bo nie w trzecią sobotę, ale niedzielę miesiąca. Wszystko to dlatego, że niestety w sobotę nasza ukochana knajpa była już zajęta. Zatem w niedzielę 18 października o godzinie 11:45 standardowo spotykamy się pod Empikiem w Rynku, by z wybiciem południa i rozpoczęciem modlitwy Anioł Pański udać się do knajpy "Globetrotter" na skrzyżowaniu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich. Program pojawi się niebawem, ale już teraz możemy zdradzić że głównymi punktami będą tam trzy wielkie nadchodzące wydarzenia dla fanów SW we Wrocławiu - NiuCon, Fantastyczna Sobota oraz Tatooine. Zapraszamy!

  Temat na forum
  KOMENTARZE (3)

  Fandom

  Celebration S.W.A.T III

  2009-10-01 10:26:49 S.W.A.T.

  Oto kolejna informacja jaką nadesłali do nas organizatorzy Celebration S.W.A.T III. wcześniejsze informacje o tej imprezie znajdziecie w tym miejscu.

  Zapraszamy w sobotę 10 października do EMPIKU "Junior" przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie, gdzie już od godziny 12:00 przez cały dzień będziemy prowadzili dla najmłodszych "szkolenia padawanów", szkolenia snajperów, "szkolenia mocy", czyli zabawa dla każdego, gdzie instrukcje przekazuje sam mistrz Yoda. Będą również stoły z zabawkami i klockami, w tym zabawa w "fabrykę klonów" oraz specjalnie dla Was olbrzymia (2.20m) figura samego Lorda Vadera zrobiona z klocków LEGO.

  Dla starszych będą przygotowane stanowiska z konsolami Xbox 360 oraz komputerami na których będzie można sprawdzić swoje umiejętności w najnowszych tytułach ze świata "Gwiezdnych wojen". Będzie również możliwość przejażdżki kosmicznym urządzeniem, czyli "Segway" w akcji - więcej niż jednym, tak żeby jak największa ilość osób mogła się na nim pobawić.

  Znajdziecie również nowe komiksy prezentowane przez wydawnictwo EGMONT.

  Na scenie będą rozgrywały się pojedynki na miecze świetlne, wywiady, opowieści z gwiezdnych wojen widziane oczami szturmowców, prezentacje postaci i inne nowe i stare punkty naszego programu artystycznego.

  Pojawią goście specjalni z wydawnictwa EGMONT oraz nasze gwiazdy, czyli aktorzy oraz osoby zaangażowane w realizację polskiej wersji językowej serialu "Wojny klonów". Prace nad drugim sezonem serialu ruszyły pełną parą.

  Nie może również zabraknąć przymierzalni strojów, gdzie każdy będzie mógł przymierzyć strój rycerza Jedi oraz elementy zbroi szturmowca wraz z hełmem.

  Ale to nie koniec informacji o "Celebration S.W.A.T. III". Kolejne wieści już wkrótce, a w nich m.in. o tym jak zdobyć identyfikator dla gości specjalnych, który uprawnia do wejścia na teren atrakcji poza kolejnością. Będzie również szczegółowy plan całego dnia oraz mapka do wydrukowania.

  Zapraszamy i Niech Moc będzie z Wami.

  KOMENTARZE (8)

  Fandom

  Raport z Kessel 2009

  2009-10-01 07:49:59

  W dniach 21-23.08.2009 w bacówce pod Nowym Targiem odbył się Kessel 2009. O losach zesłanych tam skazańców możecie przeczytać w relacji spisanej przez Kiri’ego, jednego z więźniów.

  Kessel 2009 okiem Kiri’ego


  Przy okazji przypominamy, że data najbliższego spotkania krakowskich fanów uległa zmianie. Po szczegóły odsyłamy w to miejsce.

  Podstrona krakowskich fanów
  Temat na forum.
  KOMENTARZE (1)
  Loading..