TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

IX Spotkanie Chrzanowskiego Fanklubu Star Wars

2012-03-30 00:34:49 www.chfsw.fora.pl

Kolejne spotkanie chrzanowskich fanów na horyzoncie!

"Czas: 31 Marca 2012
Miejsce: Chrzanów, MOKSIR ul. Broniewskiego 4 sala 10 lub 33
Godzina: 10:00

W planie natomiast są takie atrakcje jak:
 • Relacja z Pyrkonu
 • Recenzja Antologii Fanów na temat której wypowie się jeden z jej redaktorów!
 • Tradycyjnie gry (SW:M, Pazaak, Sabaac)
 • I wiele więcej ...


Nie zamulając już Do zobaczenia i Niech Moc Będzie z Nami ! ;D"


Więcej informacji można znaleźć na forum chrzanowskich fanów w tym temacie.
KOMENTARZE (0)

Fandom

VI Spotkanie Filmowe Bydgoskiego Fanklubu Star Wars

2012-03-29 22:06:52 BFSW

Bydgoski Fanklub Star Wars organizuje w nadchodząca sobotę (31 marca) VI Spotkanie Filmowe – jest to powrót do formuły po kilkuletniej przerwie. Impreza zaczyna się o godzinie 15:00 w MDK nr 4 przy ul. Dworcowej w Bydgoszczy. Repertuarem filmowym zarządzać będzie Ragnus, w programie przewidziana jest także wielka niespodzianka. Wszyscy zainteresowani przybyciem zobligowani są przyniesieniem własnych napojów chłodzących, popcornu, nachosów i chipsów.
KOMENTARZE (0)

Fandom

XII Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint"

2012-03-26 19:54:08 CenterpointDrugie marcowe spotkanie, czyli XII Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint" będzie miało miejscu już w najbliższą sobotę 31 marca. W kwestii miejsca i godziny wszystko zostaje tak jak było dotychczas - zapraszamy wszystkich o 16:00 do Służewskiego Domu Kultury.

W programie przewidziano:
- omówienie spraw związanych z przyszłym funkcjonowaniem Fanklubu,
- rozgrywki w Star Wars: Miniatures i Sabaka,
- wrażenia z wyjazdu na Pyrkon,
- rysowanie postaci ze Star Wars dla najmłodszych fanów,
- rozmowy o Gwiezdnych Wojnach i nie tylko.

Tak jak w przypadku poprzednich spotkań zbieramy się o godzinie 15:45 przed wejściem do centrum handlowego LAND (zaznaczona dokładna lokalizacja), skąd udamy się na miejsce spotkania. Prosimy o punktualność, a osoby które zechcą wybrać się od razu do Służewskiego Domu Kultury powinny zapoznać się z jego lokalizacją.

W razie pytań odsyłam na forum. Do zobaczenia!
KOMENTARZE (0)

Fandom

Pokaz Kinect Star Wars i koncert grupy Vader z Polish Garrisonem

2012-03-22 09:51:59 Polish Garrison

Podczas nadciągającego weekendu członkowie Polish Garrisonu wezmą udział w dwóch imprezach, podczas których będzie można spotkać różne postacie z odległej galaktyki. Polskich przedstawicieli 501. Legionu będzie można zobaczyć na Pyrkonie w Poznaniu oraz na koncercie zespołu Vader w Warszawie.

Podczas Pyrkonu (23-15.03.2012 r.) obok szeregu punktów programu (prelekcje i prezentacje – dokładny program znajdziecie w tym miejscu), legioniści zorganizują przedpremierowy pokaz gry Kinect Star Wars. Jak piszą na swojej stronie polscy szturmowcy „Dzięki czujnikowi ruchu Kinect w konsoli Xbox 360 to my jesteśmy kontrolerem gry, a ruchy naszego ciała wyznaczają ruchy postaci. Nowatorskie rozwiązanie sprawia, że każdy z miłośników Star Wars może teraz dosłownie wcielić się w postać początkującego rycerza Jedi, kierowcy podracera, a nawet Rancora. Czy wysłużona myszka i klawiatura odejdą tym samym w zapomnienie? Dzięki uprzejmości firmy Microsoft przekonamy się o tym już w najbliższy weekend podczas przedpremierowego pokazu Kinect Star Wars na stanowisku Polish Garrison w trakcie konwentu Pyrkon w Poznaniu.”

Podczas gdy miłośnicy fantastyki będą bawić się w Poznaniu, członkowie 501. Legionu pojawią się również w ten weekend na imprezie w Warszawie:
„Fanów Ciemnej Strony Mocy i ciężkiego brzmienia gorąco zapraszamy na najbliższy koncert zespołu Vader, który odbędzie się już w sobotę 24 marca w warszawskim klubie Stodoła. Występ w stolicy jest przedostatnim w ramach tegorocznej ogólnopolskiej trasy koncertowej Blitzkrieg VI, promującej najnowszy krążek Vader: "Welcome to the Morbid Reich".
Obok muzyków ze słynnego metalowego zespołu, na scenie pojawią się także siły Galaktycznego Imperium:) Serdecznie zapraszamy!”KOMENTARZE (2)

Fandom

XVII Spotkanie TFSW "Ackbar"

2012-03-21 19:50:07 MissPadme

W najbliższą sobotę, 24 dnia miesiąca, odbędzie się pierwsze tegoroczne, wiosenne spotkanie Trójmiejskiego Stowarzyszenia Fanów Star Wars „Acbar”,. Zbieramy się w Sopocie, pod budynkiem kas SKM (nie mylić z kasami PKS), by następnie udać się do pubu o jakże wdzięcznej i przyjemnej nazwie „Małe Piwko” W programie:
• Kontynuacja ofensywy Amberu nad Wisłą – czy wydawnictwo sprosta wydawaniu 3 książek SW miesięcznie?
• Wspólne plany zakupowe gwiezdnowojennego stuffu
• Medytacje nad istotą Mocy
• Luźne dyskusje na różniaste tematy
KOMENTARZE (1)

Fandom

Celebration VI - garść wieści

2012-03-20 19:00:15

Powoli ruszają się przegotowania i zapowiedzi nt. Celebration VI. Po pierwsze potwierdzono coś, czego w sumie nie powinni nawet potwierdzać. Będzie panel kolekcjonerski i znów będzie go prowadził Gus Lopez. Będą artyści sprzedający swoje prace, co znów jest normą. I będzie też konkurs strojów, ponownie nie jest to jakieś wielkie osiągnięcie, ale ruszyły już zapisy na ten konkurs. kolejna niesamowita zapowiedź to autografy. Te również będą. I ich również wszyscy się spodziewali.

Za to naprawdę ciekawą informacją jest zaprezentowanie gospodarzy trzech głównych sal.

James Arnold Taylor


Będzie gospodarzem głównej i najważniejszej sali. To utalentowany aktor, który robi niesamowite cuda ze swoim głosem. Potrafi praktycznie podkładać głos pod każdego, co zresztą pokazał na Celebration V. Znany jest z tego, że jest "kaskaderem" głosu dla Christophera Walkena, Davida Spade'a oraz Michaela J. Foxa. Dodatkowo fani Wojen Klonów kojarzą go jako Obi-Wana. Na Celebration V był obecny jedynie jako aktor z TCW.

David Collins


Po raz kolejny (Celebration IV i V) będzie prowadził Digital Stage, czyli wszystko co dotyczy gier komputerowych. Collins jest aktorem głosowym, reżyserem, muzykiem i montażystą dźwięku, który od lat pracuje przy grach komputerowych. Przez 10 lat pracował w LucasArts. Obecnie pracuje nad Sony PlayStation.

Pablo Hidalgo


Kolejny kombatant, weteran Celebration i jednocześnie człowiek, który jest jednym z głównych redaktorów oficjalnej strony Gwiezdnych Wojen, a także autorem artykułów, komiksów i książek. Ponownie obejmie dowodzenie nad Behind-the-Scene, gdzie zobaczymy aktorów i twórców sagi, twórców kolekcjonariów, a także ludzi zajmujących się EU.
KOMENTARZE (0)

Fandom

LIX Spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars

2012-03-20 10:16:19 Łódzki Fanklub SW

Po długim oczekiwaniu, w końcu nadeszła pora na .. nie na telestwora, na 59. Spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars, które odbędzie się w tę sobotę (24.03). Jeśli nie spodziewaliście się nas niczym ataku hiszpańskiej inkwizycji i nie boicie się inwazji fanów z Łodzi, zapraszamy na pełne napięcia gry, konkursy i magiczne rozmowy w fantastycznym towarzystwie. Spotykamy się w Łódzkim Domu Kultury przy ulicy Traugutta 18, oczekując na wszystkich od godziny 15:00 (a spróbujcie się spóźnić ;>) w sali 308. Będzie Sithowo!

Rozkład jazdy:
 • Prezentacja i dyskusja o Darthie Banie by ExKaiser;
 • Wielka Improwizacja Mrocznego widma;
 • Dyskusja o powrocie Dartha Maula by Kaelder Dherven;
 • Kalambury;
 • Sprawy organizacyjne;
 • Nauka gry w SW Miniatures oraz SW TCG.

oraz wiele więcej...

Możecie dojechać na spotkanie tramwajem nr. 1, 4, 7, 9, 12 lub 13 oraz linią autobusową nr. 51, 51A, 53, 57, 60, 60A, 60B lub 86.
KOMENTARZE (0)

Fandom

LXII Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

2012-03-19 18:06:25 Rzeszowska Akademia Mocy

Kolejne rzeszowskie spotkanie fanów Star Wars odbędzie się już w najbliższą sobotę (24.03.2012 r.). Spotkamy się wcześniej niż zwykle, o godzinie 14.00 w Wojewódzkim Domu Kultury przy ul. Okrzei 7, na II piętrze w sali audiowizualnej. W programie przewidziane są następujące atrakcje:

 • nowinki ze świata Star Wars;
 • wiosenne porządki;
 • Wojny klonów;
 • Gwiezdne Wojny na wesoło.

  Serdecznie zapraszamy! :)

  Temat na forum
  KOMENTARZE (0)
 • Fandom

  Specjalny seans "Mrocznego Widma 3D" w Żywcu

  2012-03-15 13:06:00 Gazeta.pl

  Dla fanów z Żywca i okolic mamy dobrą informację, która pojawiła się na portalu Gazeta.pl:

  "Anna Jafernik z Kina Janosik przypomina, że "Gwiezdne Wojny" to klasyka gatunku SF, z filmem tym wiąże się przemysł gadżeciarski, gry komputerowe, a nawet religia. - Premiera "Gwiezdnych Wojen. Mroczne widmo" miała miejsce w 1999 roku, a po 13 latach powrócił na ekran już w wersji 3D - mówi Jafernik.

  Na tą właśnie wersję "Gwiezdnych wojen" zaprasza Kino Janosik 16 marca o g. 20. Nie będzie to jednak zwyczajny pokaz, a prawdziwa uczta dla fanów Gwiezdnych Wojen. Jeśli tylko pogoda dopisze, przed kinem będzie można zobaczyć walki na miecze wykonaniu członków polskiego oddziału Stowarzyszenia ARMA, z Bielska Białej, a wszystko to w blasku laserów. Bez względu na aurę widzowie będą mogli wysłuchać kilkuminutowego wykładu "Gwiezdne Wojny, czy to science czy fiction?", który poprowadzi Piotr Nawalkowski ze Stowarzyszenia "Polaris".

  - Osoby, które zechcą przyjść w przebraniu, nawiązującym do Gwiezdnych Wojen, mogą się spodziewać promocyjnych cen - zapraszają organizatorzy."

  KOMENTARZE (10)

  Fandom

  XLII Spotkanie TISW

  2012-03-13 22:27:03 TISW

  W najbliższą sobotę 17 marca o 13.00 w klubie osiedlowym Kameleon przy ul. Tuwima 9 odbędzie się XLII spotkanie TISW. Tym razem fani Gwiezdnych Wojen zajmą się następującymi sprawami:

 • historia Odległej Galaktyki, część II,
 • gwiezdnowojenny konkurs Dragona,
 • prezentacja zupełnie nowej odsłony naszej strony internetowej,
 • plany inwazji TISW na Pyrkon 2012,
 • nasze pierwsze spojrzenie na StarForce 2012.


 • Zapraszamy wszystkich chętnych!


  KOMENTARZE (1)

  Fandom

  Program Pyrkonu 2012

  2012-03-11 17:23:00 Pyrkon

  Na nadchodzącym poznańskim konwencie Pyrkon oczywiście nie zabraknie atrakcji dla fanów Gwiezdnych Wojen. Korzystając z tego, że pojawiła się już pełna, godzinowa rozpiska wszystkich punktów programu, prezentujemy Wam krótkie streszczenie tego, co może zainteresować fanów odległej galaktyki:

  Poznański festiwal fantastyki jak co roku przygotowuje specjalny zestaw atrakcji dla fanów Sagi Gwiezdnych Wojen. Przez cały czas trwania będzie można obejrzeć niesamowitą wystawę modeli statków i postaci z tego uniwersum. Oprócz tego, naszymi gośćmi będą przedstawiciele Polish Garrison. Na całym świecie jest ich ponad 5000, a w Polsce - ponad 50, i liczba ta systematycznie rośnie. Szturmowcy, łowcy nagród i Lordowie Sithów to tylko niektóre z postaci reprezentujących Legion 501. - międzynarodową organizację kostiumową zrzeszającą miłośników Gwiezdnych Wojen. Polish Garrison, polska placówka Legionu 501. promująca zainteresowanie cyklem Star Wars w naszym kraju, świętuje w tym roku swoje dziewiąte urodziny i rozgląda się za nowymi rekrutami - tym razem na terenie Wielkopolski.
  To oczywiście nie koniec. Dla chcących spróbować swoich sił w LARPach czeka Star Wars: The Creed of Ruin - freeform dla 7 graczy w konwencji Gwiezdnych Wojen. Cechuje się filmową konstrukcją złożoną z 3 aktów (w sumie 10 scen), zmiennymi lokacjami fabularnymi, i dwiema rozwijającymi się wraz z biegiem czasu rolami dla każdego gracza.Do tego liczne prelekcje o tym jak przygotować sobie strój szturmowca, czy o reklamach Star Warsowych.


  A oto jak prezentuje się pełna lista gwiezdnowojennych atrakcji (cały program można zobaczyć w tym miejscu):

  Piątek, 23.03.2012

  17:00
  , sala literacka 1
  Co po chrześcijaństwie? Jedizm jako popkulturowa religia XXI wieku - Jacek Inglot
  Pod koniec XX wieku mawiano, że następne stulecie – po wieku ideologii (komunizm, faszyzm) – będzie wiekiem religii. Czy rzeczywiście tak się dzieje? Czy chrześcijaństwo przetrwa? A jeśli upadnie, to czy zostanie zastąpione religią rycerzy Jedi, wymyśloną na potrzeby filmu i zdobywającą liczoną w dziesiątki tysięcy rzeszę wyznawców? Rozważania o popkulturowym micie stworzonym przez George'a Lucasa, który ma szansę zastąpić mity zrodzone w starożytności. Być może już za sto lat ludzie na naszym kontynencie będą nabożnie głosić "Jedna jest Moc i Lucas jest jej Prorokiem".

  19:00, sala multimedialna
  Rebeliancka propaganda w "Gwiezdnych Wojnach" - Magda "Cathia" Kozłowska, Michał "GnoGer" Łuszczak, Konrad "Smok" Maryański
  Chcecie wiedzieć, jak bardzo zafałszowano Gwiezdne Wojny? Tak, moi drodzy, ta, wydawałoby się, przyjemna opowieść o wojnie Imperium i Rebelii to tak naprawdę doskonały przykład tego, jak kreatywnie pokazać historię ze swojego punktu widzenia i jeszcze zyskać olbrzymie poparcie. Wprawdzie nie mamy czasu na puszczenie całej Starej Trylogii, ale obiecujemy dużo materiałów i ognistą dyskusję.

  20:00, sale LARP 2 i LARP 3
  Star Wars: The Creed of Ruin - Dracan
  2000 lat przed bitwą o Yavin CZWARTA WIELKA SCHIZMA doprowadziła do odrodzenia Imperium Sith zagrażającego Republice, osłabionej po Kampanii Ruusańskiej, tkwiącej w kryzysie gospodarczym i umierającej na skutek plagi Candoriańskiej. W przededniu bitwy o Hoth, nadzwyczajne zgromadzenie Rady Jedi i wybranych senatorów Galaktycznego Senatu zebrało się w tajnym miejscu na Corelli, by zdecydować o życiu lub śmierci miliardów istot. Jedynym rozwiązaniem jednak wydaje się być samobójcza misja, w której młody Rycerz Jedi przeciwstawi się Mrocznemu Lordowi Sith - DARTH RUINOWI w walce o losy Galaktyki...

  22:00, sala Non Stop
  Wystawa modeli Star Wars - Adam Kulesza
  Filmowa wystawa modeli i postaci pochodzących z genialnej sagi Gwiezdnych Wojen.

  Sobota, 24.03.2012

  10:00
  , hol w Czteropaku
  Charkteryzacja Dartha Maula - Magdalena "Liberta" Korcz, obiekt: Jakub "Paltius" Korcz
  Czerwona twarz pokryta tatuażami, gadzie oczy, zniszczone rogi i zęby to krótki opis wyglądu Dartha Maula. Chcesz zobaczyć pełną przemianę w zabrackiego Sith Lorda? Zapraszamy na pokaz charakteryzacji.

  12:00, sala multimedialna
  Star Wars: Antologia Fanów 2010-2011 – prezentacja i konkurs - Srdjan "Jedi Nadiru Radena" Jovanovski, Magdalena "Cathia" Kozłowska, Mateusz "Kasa" Kasjaniuk
  Premiera drugiej edycji jednego z najciekawszych polskich projektów Star Wars ostatnich lat – "Star Wars: Antologii Fanów", zbioru felietonów, recenzji i rozmaitych innych przejawów fanowskiej twórczości, do którego powstania przyłożyli się zarówno pojedynczy fani, jak i redaktorzy dużych portali gwiezdnowojennych. Bezpośrednio po prezentacji zapraszamy na bardzo nietypowy konkurs, a szczęśliwi zwycięzcy otrzymają kilka ekskluzywnych egzemplarzy antologii. Wierzcie nam: warto o nie walczyć!

  13:00, sala konkursowa 1
  Gwiezdne Wojny dla laików - Michał "Baniak" Bańka
  Koniec z hardkorami, koniec z meganerdami! Zapraszam na konkurs tylko i wyłącznie z filmów Star Wars. Nie oznacza, że będzie łatwy, ale gwarantuję, że obejrzenie filmów wystarczy do wygrania. Ale dobrze byłoby znać każdą kwestię wypowiedzianą w filmie. Nie będziecie zawiedzeni.

  14:00, sala Non Stop
  Wystawa LEGO - lugoPOL

  14:00, sala multimedialna
  Ach, to kuszące Imperium Galaktyczne – rzecz o działalności Polish Garrison 501st Legion w Polsce - Przemysław "Jok" Grzesiak
  Jeśli każdego dnia budzisz się z gorliwym okrzykiem "Long live the Empire" i z utęsknieniem wypatrujesz na porannym niebie Gwiezdnego Superniszczyciela to wiedz… że coś się dzieje! Najwyższy czas zaciągnąć się do Imperium by zaprowadzić pokój i porządek w Galaktyce! Przyjdź i przekonaj się, jak wygląda prawdziwe życie wysłanników Imperatora. Poznaj plany ekspansji Galaktycznego Imperium na Ziemi i dołącz do polskiego oddziału Polish Garrison 501st Legion. Wypełnij wolę Imperatora i stań po jedynej słusznej stronie konfliktu w Galaktycznej Wojnie Domowej! Imperium Cię wzywa!

  15:00, sala multimedialna
  Jak zrobić kostium ze Star Wars - Przemysław "Jok" Grzesiak
  Nie wiesz skąd wziąć zbroję szturmowca? A może chcesz wiedzieć jakie buty naprawdę nosił Han Solo? Co możesz upolować w markecie budowlanym a co na pchlim targu. Czyli wszystko to co chcesz i powinieneś wiedzieć zanim zaczniesz robić strój.

  17:00, sala konkursowa 1
  Gwiezdny Nokaut III - Adminus & Namikoo
  Kolejna edycja konkursu polegającego na eliminacji przeciwników w drodze po zwycięstwo i tytuł największego znawcy uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wykaż się wiedzą i znajomością ciekawostek, pokaż, że Odległa Galaktyka dawno, dawno temu nie ma dla Ciebie tajemnic i wygraj!

  Niedziela, 25.03.2012

  10:00
  , sala multimedialna
  15 najdziwniejszych ras z galaktyki Gwiezdnych Wojen - Burzol
  Jak galaktyka Star Wars długa i szeroka, tak wiele różnych rodzajów inteligentnych gatunków i ras ją zamieszkuje. Oto toplista kilkunastu najpopularniejszych i najdziwniejszych ras prezentowanych w Sadze, w której zdecydowana większość głównych postaci... to zwykli biali ludzie. Prowadzący może prosić obecnych na sali o pomoc w prowadzeniu prelekcji.

  13:00, sala multimedialna
  Rodzaje szturmowców w uniwersum Star Wars - Mateusz "KomiX" Wójcik
  Wydaje Ci się, że Imperium to tylko biali szturmowcy? Jesteś w wielkim błędzie! Poznaj Storm Commandosów, Dark Trooperów, Shadow Trooperów i wielu, wielu innych! Dowiedz się ile czasu wytrzyma na Hoth Snowtrooper a także co się stało z klonami po epizodzie 3! Tego wszystkiego i więcej dowiesz się w trakcie tej prezentacji. Zapraszam!

  16:00, sala multimedialna
  10 reklam telewizyjnych Star Wars, które musisz znać - Burzol
  Gwiezdne Wojny w telewizji obecne są od ponad 30 lat, ale prócz seriali produkowanych przez Lucasfilm, oraz parodii w różnych serialach komediowych, najsilniejszą obecność Star Wars mają w reklamach telewizyjnych. Przed Wami zupełnie subiektywna lista najciekawszych reklam: od telefonów komórkowych po tabletki na gardło, od gry w golfa po szczekające psy.

  Przypominamy, że konwent Pyrkon 2012 odbędzie się w dniach 23-25 III w budynkach Centrum Konferencyjnego MTP i Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Poznaniu. Koszt pełnej akredytacji to 35 zł.

  Temat na forum
  KOMENTARZE (15)

  Fandom

  101. spotkanie wrocławskich fanów SW

  2012-03-10 20:20:21  Zapraszamy na 101. spotkanie Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen, które standardowo odbędzie się w trzecią sobotę miesiąca, czyli 17.03.2012. Godzina bez zmian, czyli spotykamy się o 11:45 pod Empikiem na rynku, skąd z pianiem kura udajemy się do "Golbetrottera" na rogu Odrzańskiej i Mostów Pomorskich. Imperiada wypada nam dokładnie w dzień św. Patryka. Nie może więc zabraknąć koreliańskich napitków, a i może fanklubowy garniec złota trochę przybierze na wadze. Krasnali we Wrocławiu dostatek, więc w tym aspekcie niczego dodatkowo nie przewidujemy.

  A w planach:

  - Pełna wersja wspominkowego filmu Obi-Wana oraz anegdotki jak to kiedyś było lepiej (albo i nie).

  - Korzystając ze sprzętu multimedialnego, były prezes pochwali się filmem LEGO SW "Padawańskie Widmo".

  - Zaganiamy dzieci JP do roboty, czyli raport informacyjny o Polkonie, wstępne plany i deklaracje wkładu członków WFGW.

  A że akronim pasuje, to prezes Stele spróbuje również parę osób zagonić na Pyrkon.

  - Koncepcje rozwijania współpracy z kubem Madness, które wypłynęły po ostatnim spotkaniu.

  - Będzie to również dzień zakończenia emisji 4 sezonu The Clone Wars, więc jakiejś dyskusji nie unikniemy. Komu ACTA nie straszne, niech lepiej zapozna się z najnowszymi przygodami Zabraka bez nóg.

  - W ramach zabaw integracyjnych, może pooddajemy się hazardowi, jako że Stele staje się powiernikiem zestawu sabbaca.

  Zapraszamy więc starych, nowych i poobrażanych na byłego prezesa. Do zobaczenia! Serve the Emperor above all others.

  Temat na forum.
  KOMENTARZE (2)

  Fandom

  90. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

  2012-03-08 00:27:35 Wielbiciel Spluw

  Paweł K., słynny bielski rysownik, blogger.. oraz wielbiciel dobrych spluw zaprasza ślązaków na kolejne spotkanie:

  "Heloł. Przed nami kolejne śląskie spotkanko, więc rezerwujcie terminy na następną sobotę. Czas i miejsce takie, jak zwykle.

  Data: 17 marca;
  Miejsce: "Maxi Pizza", ul. Sobieskiego 17, Katowice;
  Start: 13:00.

  Uwaga, tydzień po spotkaniu odbywa się w Poznaniu Pyrkon 2012. Niewykluczone, że śląska ekipa zaszczyci Wielkopolan swoją oecnością na tym konwencie i właśnie to będziemy m.in. omawiać na spotkaniu - kto się wybiera, szczegóły wyjazdu itp. Poza tym będzie tak jak zawsze, czyli przefajnie.

  Serdecznie zapraszamy!"

  KOMENTARZE (3)

  Fandom

  XI Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint"

  2012-03-06 21:23:19 Centerpoint  W marcu będą miały miejsce dwa spotkania naszego Fanklubu, a pierwsze z nich, czyli oficjalnie XI Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint" odbędzie się w najbliższą sobotę 10 marca. Miejsce i godzina pozostają niezmienne - zapraszamy wszystkich na godzinę 16:00 do Służewskiego Domu Kultury.

  W programie przewidziano:
  - omówienie spraw związanych z przyszłym funkcjonowaniem Fanklubu,
  - rozgrywki w SW: Miniatures i Sabaka,
  - ogólne wrażenia z powrotu Gwiezdnych wojen do kin,
  - rysowanie postaci ze Star Wars dla najmłodszych fanów,
  - rozmowy o Gwiezdnych Wojnach i nie tylko.

  Tak jak w przypadku poprzednich spotkań zbieramy się o godzinie 15:45 przed wejściem do centrum handlowego LAND (zaznaczona dokładna lokalizacja), skąd udamy się na miejsce spotkania. Prosimy o punktualność, a osoby które zechcą wybrać się od razu do Służewskiego Domu Kultury powinny zapoznać się z jego lokalizacją.

  W razie pytań odsyłam na forum. Do zobaczenia!
  KOMENTARZE (1)

  Fandom

  VII Spotkanie Chrzanowskiego Fanklubu Star Wars

  2012-03-06 15:04:56 Magik za www.chfsw.fora.pl

  Magik przesyła informację o kolejnym chrzanowskim spotkaniu:

  "Czas: 10 Marca 2012
  Miejsce: Chrzanów, MOKSIR ul. Broniewskiego 4 sala 10 lub 33
  Godzina: 10:00

  W planie natomiast są takie atrakcje jak:
  • "My w świecie Gwiezdnych Wojen" part II
  • Cała prawda o Dolinie Jedi
  • Historia Marisy Brood
  • Porozmawiamy na temat nadchodzącej książki "The Old Republic: Revan" oraz na wiele innych tematów
  • Nie może zabraknąć oczywiście Miniatur, Pazaaka i Sabaaca
  Jak ktoś ma jakieś pomysły na "udekorowanie" spotkania pisać.

  Do zobaczenia i Niech Moc Będzie z Wami!"


  Więcej informacji można znaleźć na forum chrzanowskich fanów w tym temacie.
  KOMENTARZE (2)

  Fandom

  Sesja RPG Łódzkiego Fanklubu i relacja z pokazu Mrocznego Widma

  2012-03-04 13:41:12 Łódzki Fanklub SW

  Jak donoszą przedstawiciele Łodzkiego Fanklubu Star Wars:

  W najbliższą sobotę zamiast regularnego spotkania Łódzkiego Fanklubu Star Wars, odbędzie się pierwsze spotkanie meetingu RPG "Prawdziwe barwy K02S00". Lokalizacja dla biorących udział: Łódzki Dom Kultury; ul. Traugutta 18, godzina 15:00 w sali 102.
  Następne spotkanie tradycyjne odbędzie się 24.03 o numerze 59., w tym samym miejscu i o tym samym czasie, które bardziej szczegółowo ogłosimy w najbliższym tygodniu.

  Możecie dojechać na spotkanie tramwajem nr. 1, 4, 7, 9, 12 lub 13 oraz linią autobusową nr. 51, 51A, 53, 57, 60, 60A, 60B lub 86.


  Ponadto niedawno na Bastionie opublikowana została, opatrzona zdjęciami, szczegółowa relacja z pokazu specjalnego Mrocznego widma 3D, na którym Sithowie i Jedi bawili okoliczną publiczność:

  Relacja z pokazu specjalnego Mrocznego widma 3D w Łodzi

  KOMENTARZE (0)

  Fandom

  XVIII Spotkanie Olsztyńskich Fanów Star Wars

  2012-03-04 13:05:18 Strona olsztyńskich spotkań

  Już za niecały tydzień, gdyż 10. marca odbędzie się XVIII spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen z Olsztyna i okolic. Jak zwykle zbiórka odbędzie się o 12:00 w bibliotece multimedialnej Planeta 11. Na pewno na spotkaniu będą miały miejsce gorące rozmowy na temat wrażeń z Mrocznego Widma 3D. Jednak olsztyńscy sympatycy sagi Lucasa zadbali, by nie było zbyt prequelowo. Oto plan jazdy:

 • Newsy z ostatniego miesiąca (Master);
 • „Za kulisami Nowej nadziei” (Kasa);
 • „Co można zrobić, korzystając z Mocy?” (Kasa).

  Gorąco zapraszamy do udziału w spotkaniu.

  Temat na forum
  KOMENTARZE (4)
 • Fandom

  XCVI Spotkanie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars

  2012-03-02 11:58:19 BFSW

  Członkowie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars zaplanowali na sobotę swoje XCVI Spotkanie.

  W najbliższą sobotę, 3 marca, tradycyjnie w MDK-u nr 4, odbędzie się już 96-te spotkanie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars. Zaczynamy o godzinie 16:00.

  W planach:
  1. Konkurs wiedzy o świecie Star Wars. Odświeżcie wiedzę o postaciach, lokacjach, pojazdach i wydarzeniach, bo możecie skończyć z wynikiem -10 tys. punktów.
  2. Kontynuacja turnieju pazaaka.
  3. Podsumowanie lutowych akcji i plany na najbliższy miesiąc.

  Adres placówki:
  MDK nr 4, ul. Dworcowa 82, Bydgoszcz

  Zapraszamy!

  KOMENTARZE (0)
  Loading..