TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Premiera gry Star Wars Battlefront w Złotych Tarasach - relacja

2015-11-29 23:05:47


W dniu 19 listopada w warszawskich Złotych Tarasach odbyła się uroczysta premiera najnowszej gry ze świata Gwiezdnych Wojen - Star Wars Battlefront. Na miejscu pojawiła się oczywiście nasza reprezentacja a co za tym idzie mamy dla Was świeżą relację właśnie z tej imprezy.

Zapraszamy serdecznie do lektury!


Premiera gry Star Wars Battlefront w Złotych Tarasach - relacja

KOMENTARZE (2)

Fandom

Komiksowe Wojny w Poznaniu

2015-11-27 00:15:16 Comics Wars.

Już 5 grudnia 2015 po raz kolejny w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu, przy ul. Ratajczaka 38/40, odbędzie się Comics Wars, impreza poświęcona komiksom, superbohaterom i Gwiezdnym Wojnom.

Kolejna edycja imprezy podczas której 4 uniwersa spotkają się żeby zawalczyć o dominację nad światem. W programie cztery bloki wykładowe, wystawy, cosplay, komiksowe sklepy, wielka bitwa na komiks, tematyczne warsztaty dla dzieciaków i masa innych atrakcji. Szczegóły dotyczące programu Star Wars opublikujemy w przyszłym tygodniu, ale już można podejrzeć je na oficjalnej stronie wydarzenia lub na wydarzeniu na Facebooku.

Temat na forum
KOMENTARZE (8)

Fandom

VIII Urodziny TISW!

2015-11-25 14:18:21 TISW

Już po raz 8. Toruńskie Imperium Star Wars obchodzi swoje urodziny! Wszystkich fanów niezależnie od płci, rasy i wyznania strony mocy zapraszamy na pokład gwiezdnego niszczyciela (Dom kultury Bydgoskie Przedmieście ul. Sienkiewicza 11/2) gdzie razem spróbujemy imperialnych trunków i zajrzymy do spiżarni samego Imperatora (szampan i tort).

Ponadto w programie przewidujemy:
-konkursy, zarówno gwiezdnowojenne, jak i te fandomowe
-LARP w uniwersum SW
-gry karciane między poszczególnymi punktami programu
-fanklubowy pokaz trailerów „Przebudzenia Mocy” – już je widziałeś, ale nie w doborowym, fandomowym gronie!

Po spotkaniu udajemy się na after party w Kantynie Mos Eisley (klub „Tratwa” ul. Flisacza 7) gdzie impreza potrwa do białego rana, a sztuczka Jedi „mind trick” nabierze całkiem nowego znaczenia!KOMENTARZE (0)

Fandom

119. Spotkanie Łódzkiego Fanklubu Star Wars

2015-11-25 14:02:09 Łódzki Fanklub SW

Łódzki Fanklub Star Wars zaprasza na 119 spotkanie miłośników Gwiezdnych Wojen, które odbędzie się już 28 listopada w sali 408 Łódzkiego Domu Kultury. Tym razem w programie:

  • - Galaxy fashion - czyli od której strony ugryźć własny strój SW (można przynieść własne stroje lub ich projekty) by Rena;
  • - Mini sesja RPG / X-wing Alliance (zależnie od chętnych) by ExKaiser;
  • - Wielka bitwa kosmiczna! - gramy w Artemisa (zachęcamy też do przyniesienia własnych laptopów).

Spotkanie rozpoczynamy o 15:00.

Optymalną trasę dojazdu do Łódzkiego Domu Kultury najlepiej sprawdzić na stronie jakdojade.pl.

Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!
KOMENTARZE (3)

Fandom

76. Spotkanie Krakowskich Fanów Star Wars

2015-11-21 12:33:43 SKFSW

Fani z Krakowa spotykają się po raz kolejny już dziś:

"Listopad juz w pełni, a to znaczy, że szykujemy się do następnego, 76 już Spotkania Fandomu!
Odbędzie się ono 21 listopada, o godz. 15.00 w kawiarni Zaginiony Świat przy ul. Batorego 1.

A co w programie?
* konkurs postaciowo-skojarzeniowy;
* nauka gry w kultowe Star Wars Miniatures;
* wszystkie sekrety planety Voss;
* gwiezdne kalambury
* i (naprawdę) wiele więcej niespodzianek i ciekawostek rodem z Odległej Galaktyki!

Zapraszamy wszystkich :)"


Temat na Forum
Strona Spotkań Krakowskich Fanów Star Wars na Bastionie

Krakowscy fani na Facebooku
KOMENTARZE (0)

Fandom

Atrakcje w Multikinie z okazji Przebudzenie Mocy

2015-11-18 22:09:08 Multikino

Otrzymaliśmy informację, że Multikino planuje szczególnie świętować nadchodzącą premierę nowych Gwiezdnych Wojen. W całej sieci multipleksów zaplanowano specjalne wydarzenia, w największych Multikinach największych miast. Szczegóły poniżej.

Przeżyj gwiezdną przygodę w Multikinie! Od 21 listopada br. do 24 stycznia 2016 roku w kinach sieci Multikino odbędą się eventy związane z premierą filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy! W 10 kinach fani Gwiezdnych wojen mogą liczyć na niezapomniane atrakcje!

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - film w reżyserii JJ Abramsa wejdzie na ekrany 18 grudnia br., a pierwsze seanse odbędą się w nocy z 17 na 18 grudnia br. W ciągu 10 weekendów od 21 listopada br. do 24 stycznia 2016 roku w wybranych kinach sieci Multikino na miłośników świata Gwiezdnych wojen czeka gwiezdna przygoda! Osoby, które przyjdą do kina spotkają się z Rycerzami Jedi, będą mogły zobaczyć replikę droida R2-D2 lub figurkę Szturmowca z najnowszego filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy.


W sobotę i w niedzielę podczas eventów w wybranych kinach od 12.00 do 17.00 fani gwiezdnych wojen będą mogli zrobić sobie zdjęcie na tle ścianki Star Wars, dzieci nauczą się składać własny miecz świetlny albo będą mogły wziąć udział w konkursie wiedzy o Gwiezdnych wojnach. Ponadto Rycerze Jedi we wsparciu króliczka Duracell przeprowadzą szkolenie z ciosów i bloków przy użyciu mieczy, a uczestnicy zabawy otrzymają na pamiątkę plakaty. Nie zabraknie również czasu na pamiątkowe fotografie z bohaterami Gwiezdnych wojen.

HARMONOGRAM EVENTÓW:

21 – 22.11.2015 – Multikino Poznań Malta
28 – 29.11.2015 – Multikino Kraków
05 – 06.12.2015 – Multikino Wrocław Arkady wrocławskie
12 – 13.12.2015 - Multikino Gdańsk
19 – 20.12.2015 – Multikino Warszawa Złote Tarasy
26 – 27.12.2015 – Multikino Katowice
02 – 03.01.2016 – Multikino Olsztyn
09 – 10.01.2016 – Multikino Lublin
16 – 17.01.2016 – Multikino Szczecin
23 – 24.01.2016 – Multikino Warszawa Targówek

Sponsorami gwiezdnej przygody w Multikinie są: HASBRO i DURACELL.

Ponadto w sieci Multikino wciąż obowiązuje specjalna promocja, w której przy zakupie biletu na Przebudzenie Mocy, można gratis otrzymać plakat filmu w formacie B1. Zakup jednego biletu uprawnia do odbioru jednego plakatu. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
KOMENTARZE (5)

Fandom

CXLIV spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

2015-11-14 19:48:13 Wrocławski fanklub SW21 listopada, od godziny 12:00, w pubie Motyla Noga, już po raz 144 spotykamy się w gronie niesamowitych ludzi, aby wspólnie cieszyć się naszą pasją. Okazja jest wyjątkowa, ponieważ jest to ostatnia Imperiada przed premierą Przebudzenia Mocy. W związku z tym, przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji:

-> zachwycanie się najnowszymi trailerami i reklamami telewizyjnymi oraz ich dokładna analiza klatka po klatce

-> dyskusja „Ten film będzie epicki!”, czyli prognozy i dywagacje na temat wyniku nadchodzącej premiery oraz wszelkie plotki zakulisowe

-> przegląd nowości ze świata Star Wars, czyli najnowsze książki, komiksy oraz gry komputerowe i planszowe

-> wypożyczalnia komiksów, czyli przyjdź i poznaj bogaty świat komiksów Star Wars -> możliwość nauki gry w gry planszowe ze świata Gwiezdnych Wojen: X-wing oraz Imperium Atakuje

-> gwóźdź programu, czyli możliwość sprawdzenia się w najnowszej grze Star Wars Battlefront! Pokaż, iż Moc jest z Tobą!

Przypominamy również, iż program każdego spotkania zależy od Was! Wszelkie sugestie i pomysły na kolejne punkty programu wysyłajcie na mail imperiada@wfgw.pl.


KOMENTARZE (0)

Fandom

130. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

2015-11-14 15:14:29 Gunfan

Ave.

Spotkanie będzie miało charakter koszulkowy, tj. głównym punktem programu będzie odbiór T-Shirtów fandomowych od Dextera. Oczywiście dla tych, którzy takowe zamówili.

Dla reszty pewnie też znajdzie się coś fajnego, na przykład dyskusje o najnowszych materiałach dotyczących Epizodu VII, nowych komiksach i książkach SW i innych nerdowych tematach.

Miejsce i czas jak zwykle, zapraszamy!


Czas: 21. listopada, godz. 16:00
Miejsce: Cybermachina, ul. Damrota 6, Katowice
Obecność: OBOWIĄZKOWA

Wydarzenie na Facebooku

KOMENTARZE (0)

Fandom

Zmarł Daniel Fleetwood

2015-11-11 19:59:39

Niespełna tydzień temu informowaliśmy Was o tym, że marzeniem pewnego fana Gwiezdnych Wojen jest zobaczenie "Przebudzenia Mocy". Nie było w tym nic dziwnego, w końcu większość fanów na całym świecie nie może już doczekać się tego filmu. Jednak Daniel Fleetwood bał się, że może nie dożyć dnia premiery z powodu swojej nieuleczalnej choroby. O tym, że zostało mu niespełna dwa miesiące życia dowiedział się w lipcu, gdy zdiagnozowano u niego rzadką formę raka tkanki łącznej.

Od tego momentu największym marzeniem Daniela była chęć obejrzenia najnowszej części Gwiezdnej Sagi zanim odejdzie. Początkiem akcji, która obiegła cały świat był wpis jego żony Ashley z prośbą do Disneya aby umożliwili jej mężowi obejrzenie filmu. Hashtagiem akcji został #ForceForDaniel a ludzie z całego świata zaczęli wspierać akcję, która rozrosła się do tego stopnia, że swoje poparcie udzielili również aktorzy tacy jak Mark Hamill, John Boyega, Daisy Ridley, Peter Mayhew oraz Warwick Davis.
Cała akcja zakończyła się sukcesem i J.J. Abrams postanowił pokazać Danielowi film, choć wciąż w pełni nie ukończony, spełniając przy tym po raz kolejny marzenie fana. Poprzednio dotyczyło to filmu "W Ciemność. Star Trek", jednak tym razem akcja była bliższa serce każdemu z nas. Daniel po seansie był filmem niezwykle oczarowany, a przez to szczęśliwy. Pomimo ciężkiej choroby aż do ostatnich dni nie opuszczało go poczucie humoru oraz miłość do filmu. Jak sam mówił dorastając uwielbiał Gwiezdne Wojny, oglądał je na okrągło, analizował każdy najmniejszy szczegół - dlatego tak bardzo nie mógł pogodzić się z myślą, że może nie dożyć premiery Epizodu VII.


Niestety wczoraj Daniel Fleetwood zmarł w wieku 32 lat. Z całego świata fani zaczęli składać kondolencje jego żonie Ashley, która napisała: Daniel niesamowicie wałczył do samego końca. Jest teraz jednością wraz z Bogiem i z Mocą. Odszedł we śnie i w spokoju. Zawsze będzie moim idolem i bohaterem.. Jeszcze przed śmiercią Daniel 7 listopada został honorowym członkiem 501 Legionu otrzymując przy tym replikę blastera Hana Solo.
Daniel pomimo śmiertelnej choroby nie poddał się i do końca wierzył, że spełni swoje marzenie i zamiast dwóch miesięcy udało mu się wytrwać dłużej na tym świecie. Daniel także stał sie symbolem fana, dla którego Gwiezdne Wojny były czymś wyjątkowym, czymś dla czego chciało mu się dosłownie żyć. Szczególnie warto na to zwrócić uwagę w czasach, gdy społeczność fanów jest tak bardzo podzielona na dwa obozy zwolenników i przeciwników "nowych Gwiezdnych Wojen. Niezależnie o tego Daniel na pewno pozostanie na długo w pamięci wielu fanów z całego świata.

Niestety żona Daniela Ashley została również z olbrzymim długiem za lekarstwa, którą starała się spłacać organizując zbiórkę pieniędzy na ten cel. Jeśli chcecie pomóc Ashley wpłacając choćby symboliczną kwotę możecie to zrobić w tym miejscu >>>

Dla nas Daniel pozostanie człowiekiem, który pomimo śmiertelnej choroby wciąż potrafił kochać Gwiezdne Wojny. My na pewno będziemy o Danielu pamiętać podczas premiery "Przebudzenia Mocy".


Niech Moc Będzie Z Tobą, Daniel!
KOMENTARZE (9)

Fandom

Relcja z 26 Międzynarodowego Festiwalu Komiksów i Gier w Łodzi

2015-11-10 08:24:55 Doświadczenie osobiste

W dniach 3-4 października, w Łodzi, miał miejsce 26 Międzynarodowy Festiwal Komiksów i Gier. Impreza ta, jak co roku, była bogata we wszelkiego rodzaju atrakcje dla fanów Star Wars. Wypożyczalnia komiksów oraz gier planszowych, ciekawe prelekcje oraz trening walki na miecze świetlne sprawiały, iż każdy gość odwiedzający strefę Star Wars, przygotowaną przez Łódzki Fanklub Star Wars, wychodził zadowolony.
Do zapoznania się z dokładną relacją z tego niesamowitego wydarzenia zapraszamy w tym miejscu


KOMENTARZE (5)

Fandom

XCIX Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

2015-11-09 09:47:52 Rzeszowska Akademia Mocy


Szturmowcy niecierpliwie czekają na premierę "Przebudzenia Mocy". Jeśli Ty również nie możesz się jej doczekać, to zapraszamy do spędzenia czasu z innymi fanami, zawsze tych kilka godzin szybciej zleci.

Kolejne spotkanie fanów z Rzeszowa i okolic odbędzie się w najbliższą sobotę 14.11.2015 r.. Spotkamy się jak zwykle w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie mieszczącym się przy ul. Okrzei 7, o godzinie 16.00 w sali audiowizualnej, na II piętrze.

W programie m.in.:
- projekcje związane z Gwiezdnymi Wojnami;
- plany na grudniowe Podkarpackie Spotkania z Komiksem.


Serdecznie zapraszamy!

Temat na Forum
KOMENTARZE (0)

Fandom

Chory na raka fan chciałby obejrzeć "Przebudzenie Mocy" przed śmiercią [UPDATE]

2015-11-05 22:58:33 StarWarsNet.com

W filmie "Fanboys" grupka fanów Gwiezdnych Wojen chciała dostać się na Ranczo Skywalkera i pomóc swojemu umierającemu przyjacielowi umożliwić obejrzenie "Mrocznego widma". Dziś jednak informujemy Was o czymś bardziej realnym i namacalnym.

Otóż Daniel Fleetwood z Teksasu jest olbrzymim fanem Star Wars, takim jak my wszyscy. Jednak to co go odróżnia od innych fanów na całym świecie to nie fakt, że czeka na premierę najnowszej części z wypiekami na twarzy, ale to, że może tej premiery nie dożyc. Otóż w lipcu bieżącego roku u Daniela zdiagnozowano rzadką formę raka tkanki łącznej. Początkowo prognoza mówiła o tym, że chłopak ma przeżyć dwa miesiące, jednak Daniel żyje dalej. Pomimo tego sam uważa, że najprawdopodobniej nie wystarczy mu sił aby dożyć do premiery 18 grudnia. Jego największym marzeniem jest to aby zobaczyć najnowszą część swojej ukochanej Sagi.

W tym celu Daniel prosi całą społeczność fanów Gwiezdnych Wojen na całym świecie aby go wspomogli i przyczynili się do tego, aby spełnić marzenie umierającego człowieka. W 2013 roku J.J. Abrams pomógł spełnić podobne życzenie i umożliwił obejrzenie "W Ciemność. Star Trek" choremu fanowi. Dlatego akcja Daniela wcale nie wydaje się nie mieć sensu i szans na powodzenia. Wszystko jak to zwykle bywa w rękach Disneya, Lucasfilmu oraz samego J.J. Abramsa, jednak fani mogą przyczynić się do tego, aby marzenie Daniela zostało zauważone.

Jeśli chcenie wesprzeć Daniela możecie narobić trochę szumu na swoich profilach w mediach społecznościowych umieścić informację o akcji oznaczając ja odpowiednim hashtagiem #forcefordaniel.

Bastion Polskich Fanów Star Wars z olbrzymią radością przyłącza się do akcji a cała nasza redakcja wierzy, że Danielowi uda się spełnić jego marzenie i zobaczy "Przebudzenie Mocy" :-)

video platformvideo managementvideo solutionsvideo playerUPDATE

Udało się! Niespełna jakiś czas temu żona Daniela Ashley poinformowała na swoim profilu na Facebooku, że jej mąż obejrzał "Przebudzenie Mocy", choć jeszcze w niedokończonej wersji. Pomimo tego faktu Daniel oraz Ashley dziękują wszystkim fanom na całym świecie za ich wsparcie.

To all our wonderful supporters, friends, family and awesome strangers: Daniels final dream was just granted!!! Today...

Posted by Ashley Fleetwood on 5 listopada 2015

KOMENTARZE (30)
Loading..