TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

138. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

2016-07-27 23:18:56 Gunfan

Ave.

Spotkanie wypada nam tym razem w dzień obchodów rocznicy działalności Cybermachiny, więc pewnie ludzi będzie niemało. Niech więc ekipa SŚFSW też zjawi się licznie, bo jest co obgadywać - zarówno ze świata Star Wars, jak i w innych kwestiach okołonerdowych.

Bądźcie tam, zapraszamy!


Czas: 30 lipca, godz. 16:00
Miejsce: Cybermachina, ul. Damrota 6, Katowice
Obecność: OBOWIĄZKOWA

Wydarzenie na Facebooku

KOMENTARZE (1)

Fandom

CIV Rzeszowskie Spotkanie Fanów SW

2016-07-26 22:05:14 Rzeszowska Akademia MocyKolejne spotkanie fanów z Rzeszowa i okolic odbędzie się już w najbliższą sobotę 30.07.2016 r. Spotkamy się "w wakacyjnym trybie" czyli przy studni na rzeszowskim rynku o godzinie 17.00 i po tradycyjnym odczekaniu kilku minut na spóźnialskich udamy się do któregoś z pobliskich lokali.

Zapraszamy!
KOMENTARZE (1)

Fandom

SkierCon 2016

2016-07-20 13:45:10 skiercon.pl


Już w ten piątek w Skierniewicach rozpocznie się SkierCon 2016 - w planach wielu wyjątkowych gości, rewelacyjne prelekcje, wystrzałowe konkursy, sesje RPG i mega potyczki w gry komputerowe, planszowe, karciane!
I oczywiście niepowtarzalny klimat oraz banda zwariowanych ludzi.
Zakupiony bilet obowiązuje przez cały okres trwania wydarzenia (3 dni).

Program SkierConu 2016

Oficjalna strona
Wydarzenie na Facebooku

KOMENTARZE (9)

Fandom

Celebration Europe już jutro

2016-07-14 23:19:47Trzecie europejskie Celebration rozpocznie się już jutro w Londynie, w centrum ExCel. Wejściówki można odbierać na miejscu już od dziś od godziny ósmej rano.

Pełny program imprezy znajduje się tutaj. Można też pobrać specjalną aplikację mobilną, która pozwoli nam zaplanować swój wypad.W tym roku wprowadzono ograniczenia w głównej sali, czyli na Celebration Stage. Niestet,y będzie można uczestniczyć maksymalnie w dwóch panelach w tej sali w ciągu jednego dnia. By to zrobić, należy wcześniej zgłosić się po specjalną przepustkę (bransoletkę). Niestety, ich liczba jest limitowana. Dwa najważniejsze panele, czyli o „Łotrze 1” i przyszłych filmach, będą transmitowane na żywo w pozostałych salach, tak by każdy mógł spokojnie je obejrzeć.

W porównaniu z poprzednimi edycjami zaostrzono także reguły bezpieczeństwa. Do ExCel będzie tylko jedno wejście z możliwymi kontrolami bezpieczeństwa i sprawdzaniem toreb. W środku oczywiście będzie można poruszać się swobodnie. Każde wyjście poza gmach ExCel będzie oznaczało konieczność kolejnego poddania się kontroli.

No i warto przypomnieć, że najważniejsze rzeczy będą transmitowane w Internecie. Zaś za jakiś czas spodziewajcie się dokładnej relacji na Bastionie.
KOMENTARZE (24)

Fandom

CLII spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

2016-07-13 21:32:26 Wrocławski fanklub SW

W tym miesiącu spotkanie wrocławskich fanów SW organizujemy, tak jak w latach poprzednich, w Lesie Osobowickim, w sobotę 23 lipca. Zaczynamy o godzinie 14:00. Dokładna instrukcja dotycząca miejsca i dojazdu znajduje się na końcu newsa.

Ognisko zaczynamy o godzinie 14:00, pierwszym punktem programu jest przeczesywanie lasu, przedzieranie się przez pełne niebezpieczeństw zarośla w poszukiwaniu...drewna na ognisko - ten punkt programu jest obowiązkowy dla wszystkich. Niestety sprawności za rozpalanie ognia nie rozdajemy, ale zyskać można lans i wieczną wdzięczność prezesów :D Ognisko zazwyczaj trwa do upadłego, najwytrwalsi wracają do domu dopiero nad ranem dnia następnego; nic nie stoi na przeszkodzie zabrania ze sobą namiotu i przenocowaniem - wybór należy do Was.

Coś na ząb do upieczenia na ognisku oraz popicia każdy przynosi we własnym zakresie, fanklub zapewnia dla wszystkich wodę, talerzyki, sztućce, ketchup i musztardę.

Na wypad do lasu warto zaopatrzyć się w spray przeciw komarom, ciepłe ubranie, coś przeciwdeszczowego gdyż nigdy nie wiadomo co nas zaskoczy. Ci z was którzy zamierzają wybrać się na ognisko samochodem mogą pomyśleć również o zabraniu leżaków/krzeseł składanych, kocy, karimat itp. a tym którzy na ognisko będą docierać autobusem przyda się latarka (albo miecz świetlny).

Wskazówki dotarcia na miejsce:

1. Trasa Plac Grunwaldzki-Las.

2. Trasa Leśnica-Las.

3. Trasa Nowy Dwór-Las.

4. Trasa Dworzec PKP-Las.

5. Trasa Oporów-Las.

Docelowe miejsce to Las Osobowicki, taką nazwę nosi również przystanek, na którym należy wysiąść z autobusu. Przypominamy, że jest to przystanek „na żądanie”, więc trzeba być czujnym w czasie jazdy i zaraz po przystanku „Lipska” należy wcisnąć „Stop” w autobusie. Ulica nazywa się Osobowicka. Parę metrów dalej po przeciwnej stronie ulicy znajduje się przystanek powrotny.

Gdy już wysiądziecie z autobusu musicie iść dalej prosto, w stronę, w którą pojechał autobus. Jeśli po drodze przechodzić będziecie przez mostek to znaczy, że idziecie dobrą drogą.

Po przejściu przez mostek po prawej stronie zobaczycie tablicę oraz dwie ścieżki, należy wybrać LEWĄ i potem już z górki, idziecie cały czas prosto, aż do polany.Na trasie z Lasu Osobowickiego kursuje autobus nocny 257, którym będziecie mogli się dostać m. in. do centrum. Odjazdy: 00:38; 2:38; 3:38.

Ceny biletów:

Linie normalne:

normalny: 3,00 zł

ulgowy: 1,50 zł

Linie pospieszne i nocne:

normalny: 3,20 zł

ulgowy: 1,60 zł

Bilety czasowe 30 min, wszystkie linie:

normalny: 3,00 zł

ulgowy: 1,50 zł

Bilety czasowe 60 min, wszystkie linie:

normalny: 4,40 zł

ulgowy: 2,20 zł

Bilety można nabyć w automatach znajdujących się na niektórych większych przystankach lub w każdym autobusie oraz tramwaju z tym, że w tramwajach i autobusach za bilety płaci się tylko kartą płatniczą. Na tramwaj i autobus obowiązuje taki sam bilet.

WAŻNA INFORMACJA! W PRZYPADKU NIESPRZYJAJĄCEJ POGODY OGNISKO MOŻE ZOSTAĆ PRZEŁOŻONE NA INNY TERMIN! Aby być na bieżąco śledźcie naszego facebooka lub odwiedzajcie forum wrocławskich fanów (link w źródle newsa), informacja o przeniesieniu może się pojawić najpóźniej w sobotę rano 23 lipca.

Serdecznie zapraszamy!
KOMENTARZE (7)

Fandom

Weekend z Mocą w Krakowie

2016-07-04 23:59:40 smajlush

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich fanów Star Wars, którzy w tę sobotę, 9. lipca 2016 roku będą w Krakowie. Stolica Małopolski będzie gościć gwiezdnowojenny minikonwent Weekend z Mocą. Odbywać się będzie w Siemacha SPOT przy ul. Mogilskiej 58 oraz w pobliskim MDK przy ul. Grunwaldzkiej 5. Koszt akredytacji to jedynie 10 zł, a dzieci do 13 roku życia wejdą bezpłatnie. Poniżej prezentujemy wszystkie zaplanowane dotąd atrakcje. Wszelkie aktualności możecie śledzić na Facebooku.

MDK, ul. Grunwaldzka 5

Sala 1

11:00 - "PerEUki" - czyli co dobrego oferowało stare Expanded Universe - Marcin Przewiężlikowski

12:00 - "Ukryta forteca w Odległej Galaktyce" - czyli ile jest Kurosawy w Lucasie? - Łukasz Czarnecki

13:00 - "Nowy kanon da się lubić" - Wojtek Wiśniewski

14:00 - Kalambury SW - Hasła pokręcone jak Salacious Crumb, a sytuacja napięta jak w Pałacu Jabby :)

16:00 "Kreatywni Fani LEGO Star Wars" - czyli co związanego z sagą potrafią zbudować fani z LEGO - Paweł Pawlak

17:00 - "Komiksy nowego kanonu" - Wojtek Wiśniewski

18:00 - "Biotechnologia Yuuzhan Vongów" - Alina "Nomi" Bębenek

Sala 2

11:00 - " Sithowie przez tysiąclecia" - Łukasz "Alkern" Koperski

13:00 - "Boso przez Galaktykę" - Tomasz Synowiec

14:00 - "Gwiezdne Wojny dla nowicjuszy" - czyli od czego zacząć przygodę w Odległej Galaktyce? - Paweł Pawlak

15:00 - "Sytuacja Kosmopolityczna" - polityka w nowym kanonie - Tomasz Synowiec

16:00 - "Budowa Mieczy Świetlnych" - Łukasz "Alkern" Koperski

17:00 - "Szermierka Mieczem Świetlnym" - Łukasz "Alkern" Koperski

18:00 - "Vader i długo, długo nic, czyli kto jest (drugim) najlepszym pilotem w galaktyce" - Wojtek Wiśniewski
KOMENTARZE (9)
Loading..