TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Natalie Portman w "King Conan: Crown of Iron"?

2003-06-27 17:18:00 Stopklatka

Trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na planie filmu "King Conan: Crown of Iron". Zgodnie z najnowszymi doniesieniami jedną z ról w filmie zagra Natalie Portman.

Na razie informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona, nie wiadomo też w jaką rolę w filmie miałaby wcielić się aktorka.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki, że w filmie zobaczyć będzie można także Seana Connery'ego. Aktor miałby wcielić się tutaj w rolę Alby Metallusa Fortunasa despotycznego władcy i rozkazodawcy Conana. Zgodnie z doniesieniami w "King Conan: Crown of Iron" zagrają także uprawiający wrestling Triple H i Chyna. Triple H ma zagrać tutaj rolę Felexia, największego wroga Conana, a Chyna wcielić ma się w postać Carnifexii, bezwzględnej morderczyni. W roli tytułowej po raz kolejny wystapi podobno Arnold Schwarzenegger.

Nad scenariuszem "King Conan: Crown of Iron" pracuje John Milius, a jego reżyserią zająć mają się Andy i Larry Wachowscy, którzy w jednym wywiadów oświadczyli, że postarają się, aby sceny batalistyczne w obrazie zrealizowane zostały jeszcze lepiej niż we "Władcy Pierścieni" Petera Jacksona.

KOMENTARZE (3)

Świat Filmu

Autografy w TFN i nie tylko

2003-06-17 21:11:00 TFN , INDY

TFN w porozumieniu z C2 Ventures, stworzyło limitowaną edycję autografów na licencji Wizard World. C2 Ventures zaprosiło dziewięciu Star Warsowych aktorów, którzy własnoręcznie podpisali swoje zdjęcia w formacie 11x14. Koszt takiej fotki z autografem wynosi 20$ czyli ok. 100zł. Wybrani aktorzy to Daniel Logan (Boba-Fett E2), Ray Park (Darth Maul E1), Matt Sloan (Plo Koon E1 i E2) oraz wielu innych. Jeśli chcecie zamówić sobie któryś z autografów to wejdźcie tutaj.
Autor strony www.indy.stopklatka.pl poleca inne rozwiązanie.

Najlepszą drogą do uzyskania autografu od swojej ulubionej gwiazdy jest wysłanie mu/jej listu z prośbą o przesłanie wam podpisanego zdjęcia, lub dołaczenie do listu czegoś co miałby/miałaby podpisać. Jedyny problem to posiadanie prawidłowego adresu .
Oto namiary na aktorów:

Harrison Ford (nie testowany)
/o McQueeney
10279 Century Woods Drive
Los Angeles, CA 90067, USA
lub
3555 N. Moose Wilson Rd.
Jackson, WY 83001, USA
lub
c/o Paramount Pictures Corp.
5555 Melrose Ave.
Los Angeles, CA 90038
lub
P.O. Box 49344
Los Angeles, CA 90049-0344, USA

George Lucas (nie testowany)
3270 Kerner Blvd. Box#2009
San Rafael, CA 94912, USA

John Williams (testowany)
301 Massachusets Avenue
Boston, MA 02115, USAMała czarno-biała fotografia z autentycznym podpisem. Osobiście testowałem. Czas oczekiwania: 178 dni.

Wskazówki jak pisać list:

1. Zawsze dołącz zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną ze znaczkiem (lub 2 międzynarodowe kupony IRC [International Reply Coupons]).
2. Nie przesyłaj zbyt długich listów. Napisz o co ci chodzi jak najszybciej. Lecz jest dobrze wspomnieć jakiś szczegół z życia lub kariery danej osoby.
3. Sprawdź poprawność gramatyczną i stylistyczną listu.
4. Bądź cierpliwy! Zwykle trwa to długo. Jedni odpowiedzą po misiącu inni po roku, lub dłużej.
5. Możesz załączyć do listu coś co chcesz by dana osoba podpisała.


Serdecznie zapraszam na stronę Rafała Gałucha, poświęconą Indianie Jonse`ie www.indy.stopklatka.pl
KOMENTARZE (10)

Świat Filmu

McGregor i Berry ...

2003-06-12 12:41:00 Filmweb.Pl

Filmweb donosi:
Ewan McGregor, Halle Berry i Mel Brooks użyczą swoich głosów głównym bohaterom animowanego komputerowo filmu, którego tytuł brzmiał będzie "Robots". Reżyserem obrazu będzie Chris Wedge, autor "Epoki lodowcowej".

W produkcji "Robots", która powstanie na podstawie scenariusza Lowella Ganza i Babaloo Mandela, uczestniczyły będą studia Fox Animation i Blue Sky Studios, które finansowały także produkcję wspomnianej "Epoki lodowcowej".

Głównym bohaterem "Robots" będzie genialny młody naukowiec, który ma nadzieję, że skonstruowane przez niego roboty sprawią, że świat stanie się znacznie lepszym miejscem.

W filmie usłyszeć będzie można również: Drew Careya, Jima Broadbenta, Stanleya Tucciego, Dianne Wiest, Jennifer Coolidge, Paula Giamattiego, Dana Hedayę, Jamiego Kennedy'ego i Amandę Bynes.

Premiera filmu odbędzie się najprawdopodobniej 11 marca 2005 roku.

KOMENTARZE (1)

Świat Filmu

Pod presją ...

2003-06-12 12:28:00 Onet.Pl

Onet donosi:
Harrison Ford prawdopodobnie użyczy głosu popularnej postaci z programu dla dzieci w nowym filmie fabularnym.

Gwiazdor, który przed rozpoczęciem kariery rolą w "Gwiezdnych wojnach" sam pracował jako cieśla, otrzymał propozycję podłożenia głosu pod postać Boba Budowniczego, ponieważ przyznał kiedyś, że program należy do jego ulubionych.
Dodatkową presję na Harrisona wywiera też jego narzeczona Calista Flockhart, której adoptowany 2-letni synek Liam jest wielkim fanem programu o Bobie. 61-letni aktor rozważa propozycję złożoną mu przez telewizję Viacom, w której powstaje amerykańska wersja kultowego brytyjskiego programu dla dzieci.

KOMENTARZE (5)

Świat Filmu

Najlepsi i najgorsi w historii kina...

2003-06-09 22:49:00 Krzysiu za WP

Amerykański Instytut Filmowy już od kilku lat hucznie świętuje 100-lecie kinematografii. Z tej okazji przygotowywane są najróżniejsze rankingi dotyczące twórców, tytułów i postaci znanych z kina. W minionych latach opublikowano m.in. zestawienia 100 najlepszych filmów, 100 gwiazd kina, 100 najlepszych scen komediowych czy też najbardziej mrożących krew w żyłach thrillerów.
Ostatnio opublikowano listę 50 największych bohaterów i 50 najstraszniejszych czarnych charakterów, jacy kiedykolwiek pojawili się w amerykańskich filmach. Wybierało ich ponad 1500 osób, w tym najbardziej liczacy się reżyserzy, scenarzyści, aktorzy, montażyści, operatorzy oraz krytycy i historycy filmowi.
Postacie, na które można było oddać swój głos musiały spełniać kilka podstawowych warunków, m.in. musiały być powszechnie znane i pochodzić z filmów długometrażowych, wyprodukowanych przed 1 stycznia 2002 roku

Na 14 miejscu wśród bohaterów znalazł się Han Solo an a 37 Obi-wan Kenobi. Natomiast wśród czarnych charakterów na 3 miejscu jest Darth Vader. Pełna lista znajduje się tutaj, a znaleźć tam można też np. Indianę Jonesa.
KOMENTARZE (1)

Świat Filmu

Ballistic w kinach

2003-06-07 13:33:00 JORUUS

Wczoraj do naszych kin wszedł film Ballistic. Jedną z ról gra tam nie kto inny jak Ray Park, czyli Darth Maul. Park tym razem bez makijażu (nie robi za Sitha, Jeźdźca bez głowy czy X-menową Ropuchę). Oczywiście Park jeszcze nie gra roli pierwszoplanowej, tu wyręczają go Antonio Banderas i Lucy Liu. Film natomiast opowiada o:

Jeremiah Ecks po tajemniczej śmierci swojej żony wycofał się z pracy dla FBI. Jednak teraz gdy nieuchwytna Sever, była pracownica Agencji Wywiadu Obronnego, porwała syna wysoko postawionego urzędnika, będzie musiał wrócić do pracy i schwytać porywaczkę.

KOMENTARZE (5)

Świat Filmu

John Williams napisze muzykę do trzeciej części ...

2003-06-04 19:10:00 Filmweb.Pl

Filmweb donosi:

John Williams podpisał kontrakt zobowiązujący go do napisania ścieżki dźwiękowej do 3. części przygód małego czarnoksiężnika. Artysta wprawdzie nadzowrował pisanie muzyki do poprzednich dwóch ekranizacji książek J.K. Rowling, ale przy filmie "Harry Potter i Więzień Azkabanu" będzie on faktycznie autorem wszystkich utwórów. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, skomponuje także muzykę do 4. części czyli filmu "Harry Potter i Czara Ognia".

Williams jest najbardziej zajętym kompozytorem w Hollywood. W najbliższych planach ma napisanie muzyki do najnowszej produkcji Stevena Spielberga "The Secret Life of Walter Mitty" oraz do "Indiana Jones 4" i "Gwiezdne wojny: Epizod III".

KOMENTARZE (2)

Świat Filmu

Joe Nussbaum - jego pierwszy film

2003-06-03 12:03:00 zap2it.com

Jak donosi serwis zap2it.com, Joe Nussbaum, który jest reżyserem rewelacyjnego filmiku fanowskiego (>>>>) George Lucas in Love, zostanie reżyserem filmu Sleepover. Film ten ma opowiadać historię grupy dziewcząt, które spędzają ostatnie dni w domu rozpoczęciem College`u. Kiedy jedna z nich musi wyjechać, koleżanki urządzają przyjęcie...
Scenariusz "Sleepovera" napisała Elisa Bell, a finansowany jest on ze środków wytwórni MGM.

Miejmy tylko nadzieję, że nie wyjdzie z tego kolejne "Crossroads" :)
KOMENTARZE (0)

Świat Filmu

Najgorszy sequel wszech czasów.

2003-06-01 13:33:00 Jackson za Interia.Pl

Na stronie Interia.Pl zamieszczono kolejną ankietę na najgorszy sequel wszechczasów i jak to zawsze, ostatnio bywa "Atak Klonów" znalazł się w czołówce, ale nie jest osamotniony.

- Atak klonów (17 %)
- Speed 2 - Wyścig z czasem (17 %)
- Zaginiony świat: Jurassic Park (13 %)
- American Pie 2 (11 %)
- Księga cieni: The Blair Witch 2 (11 %)
- Matrix Reaktywacja (10 %)
- Faceci w czerni 2 (10 %)
- Mission: Impossible 2 (6 %)
- Obcy - decydujące starcie (3 %)
- Godziny szczytu 2 (2 %)
KOMENTARZE (21)
Loading..