TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Oficjalna potwierdza nowe wydanie DVD

2008-08-29 10:09:07 oficjalna

Wczorajszego dnia oficjalna strona Star Wars potwierdziła zeszłotygodniowe rewelacje TheForce.Netu . 4 listopada do sklepów wróci Saga na DVD. Będzie to wydanie składające się z dwóch trylogii – Oryginalnej i Prequel. Nowe wydanie nie będzie zawierać żadnych materiałów dodatkowych, a posiadacze wcześniejszych wydań Epiozodów na DVD nie znajdą w nich nic nowego. Nie mniej jednak boxy z tak malowniczymi okładkami są niezłym kąskiem dla kolekcjonerów.



Teraz pozostaje nam tylko czekać na sygnał od polskiego dystrybutora nowego wydania Trylogii na DVD i informację kiedy produkt trafi do polskich sklepów.
KOMENTARZE (20)

Świat Filmu

Czyżby nowe okładki boxów DVD?

2008-08-23 19:20:27 TheForce.net

Niecały miesiąc temu informowaliśmy was o nowym wydaniu obu trylogii na DVD. Dzisiaj TheForce.net informuje, że nowe wydania będą miały zupełnie inne okładki boxów. Nie mniej jednak pasują one do siebie bardziej niż poprzednie. Prezentują się one następująco:



Nowe wydanie nie ma zawierać żadnych materiałów bonusowych. Amazon.com wycenia boxy na niecałe 35$. Data premiery produktu została przeniesiona z 29 października na 4 listopada 2008 roku. Informacja o wydaniu obu trylogii na DVD nie została jeszcze potwierdzona przez oficjalną stronę Star Wars.
KOMENTARZE (27)

Świat Filmu

''Indiana Jones 4'' na DVD i Blu-Ray

2008-08-13 23:12:32 oficjalna

Królestwo Kryształowej Czaszki było wielkim powrotem przygód Indiany Jonesa do kin. Teraz film powróci do naszych domów dzięki DVD i Blu-Ray, których premiera ma odbyć się 14 października. Wydanie będzie wyposażone w dwa dubbingi w wersji 5.1 Surround: hiszpański i francuski. Dodatkowo oba wydania będą różnić jakością dodatków. W wersji filmu na Blu-Ray będą one wydane w technologii HD. Wszystko dzięki sporej pojemności, jaką mają nośniki Blu-Ray. Może ona dochodzić nawet do 50 GB. Na liście dodatków znajdują się takie dokumenty jak:
  • Making Kingdom of the Crystal Skull
  • Iconic Props
  • Adventures in Post Production
  • Closing: Team Indy
  • Pre-Visualization Sequences
  • Galeria

Należy pamiętać, że są to dane wyłącznie oryginalnego wydania filmu na DVD i Blu-Ray. Poniżej prezentujemy okładki obu wydań „Indiana Jonesa 4: Królestwo Kryształowej Czaszki:



KOMENTARZE (4)

Świat Filmu

„Technologiczne wyzwanie” Lucasa

2008-08-13 08:44:35 Stopklatka

Jakiś czas temu informowaliśmy was o potwierdzonych zamierzeniach Lucasa, który chce przerobić wszystkie sześć Epizodów na technologię 3D. Problem z konwersją leży właśnie po stronie technologii. Choć wygląda ona świetnie i się sprawdza, sprawia wiele problemów w czasie przeróbki obrazu i jest po prostu mało praktyczna. Lucas i jego współpracownicy pracują właśnie nad rozwiązaniem tego problemu, a swoje przeszkody w tej dziedzinie nazywają: „technologicznym wyzwaniem”. Lucas jest jednak dobrej myśli i uparcie będzie dążył do realizacji całego projektu. Na razie jednak nie wiemy nic, na temat terminu zakończenia prac nad Sagą 3D.
KOMENTARZE (17)
Loading..