TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Lucasfilm produkuje animację o wróżkach

2010-01-27 20:41:12 www.heatvisionblog.com

Blog Heat Vision zamieścił dziś plotkę, że najnowszym tajnym projektem Lucasfilm jest produkcja muzycznego filmu animowanego, tworzonego w grafice komputerowej.

Reżyserią animacji zajmie się ponoć Kevin Munroe, który debiutował najnowszym pełnometrażowym film o Wojowniczych Żółwiach Ninja: animacją "TMNT". Fabuła filmu objęta jest ścisłą tajemnicą, ale ma ponoć zawierać różnego rodzaju muzykę i opowiadać o...wróżkach. Scenariuszem zajmuje się David Berenbaum, wcześniej odpowiedzialny za teksty do takich filmów jak "Elf", czy "Kroniki Spiderwick".

Przedstawiciele Lucasfilm obecnie odmówili komentarzy na ten temat.

Przypominamy, że od czasów nakręcenie Zemsty Sithów, Lucas miał w planach nakręcić film o eskadrze czarnoskórych pilotów, walczących w II WŚ, pod tytułem Red Tails. Ostatecznie zajął się tylko produkowaniem filmu. W międzyczasie Maker zajmował się produkcją między innymi czwartej odsłony serii Indiana Jones. Obecnie wraz ze Stevenem Spielbergiem tworzy scenariusz do piątej części, wstępna data jej wydania to 2012 r.

Temat na forum
KOMENTARZE (16)

Świat Filmu

''Fanboys'' na DVD w polskich sklepach

2010-01-22 13:35:31 www.kinoswiat.pl

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w tym tygodniu w sklepach w całej Polsce pojawił się do kupienia film "Fanboys", swoisty list miłosny do Gwiezdnych Wojen, jak określił go reżyser filmu - Kyle Newman.

Film wydany po polsku z tytułem "Fanboys - Moc Jest z Nimi" trwa 91 minut, ma oryginalną angielską ścieżkę dźwiękową, polskie napisy, oraz polskiego lektora. Brakuje dodatków, na płycie jest tylko zwiastun filmu. Ceny tego wydania w różnych sklepach wynoszą około 30 złotych.

Oficjalny opis dystrybutora:
Najbardziej strzeżone budynki świata: Biały Dom, Pentagon, Kreml i Ranczo „Skywalker” George'a Lucasa. Grupa przyjaciół, zajadłych fanów „Gwiezdnych wojen” postanawia bez skrupułów dostać się do posiadłości Lucasa, aby tam zobaczyć pierwszy pokaz nowego epizodu sagi „Gwiezdne wojny-Mroczne widmo”. Są znakomicie przygotowani. Mają plany, mapy, hasła i nieziemskie środki transportu opracowane przez jednego z nich już w 5 klasie. Choć misja wydaje się być samobójczą, w myśl hasła „Wpadamy na Ranczo albo giniemy”, nie poddają się.
„Fanboys” to długo oczekiwany film o fanach i nie tylko dla fanów „Gwiezdnych wojen”. Już od pierwszych etapów swojego powstawania elektryzował fanów gwiezdnej sagi na całym świecie.


O "Fanboys" najwięcej pisaliśmy tutaj, z kolei w tym miejscu znajdują się recenzje pierwszej wersji filmu oglądanej na Celebration Europe.

Temat na forum
KOMENTARZE (13)
Loading..