TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Stan Jake’a Lloyda się poprawia

2024-03-16 01:49:44

Mama Jake’a Lloyda Lisa Lloyd udzieliła niedawno wywiadu, w którym powiedziała, że stan aktora w ciągu ostatnich 10 miesięcy zaczął się poprawiać. Co więcej, ma wrażenie, że powoli odzyskuje dawnego Jake’a.

Mówiła też sporo na temat choroby syna. Dla niego nieszczęściem było obsadzenie go w „Mrocznym widmie”. W roku 2000 po tym jak „zjechano” go w recenzjach za drewniane aktorstwo, do gry wkroczyli szkolni koledzy, którzy nie dawali mu życia. Stan Jake’a powoli się pogarszał, zaczął mówić o rzeczywistościach i mieć problemy z ich rozróżnieniem. Zdiagnozowano u niego chorobę afektywną dwubiegunową, a kilka lat później schizofrenię paranoidalną. Tyle, że nie uważał, iż musi przyjmować leki, więc pojawiły się problemy z narkotykami i prawem, przez co kilka miesięcy spędził w więzieniu.
W 2018 zmarła jego siostra Madison, co dalej powodowało problemy ze stanem aktora. W zeszłym roku doznał załamania psychotycznego. Od tego czasu przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym.

Dalej jednak lubi „Gwiezdne Wojny” i obecnie znów jest na bieżąco z nowościami, z których jest zadowolony.
KOMENTARZE (5)

Świat Filmu

Zmarł Michael Culver

2024-03-14 21:55:24

Kolejna smutna wiadomość. Zmarł Michael Culver, czyli aktor którego pamiętamy przede wszystkim jako kapitana Needę. Miał 85 lat.Poza “Gwiezdnymi Wojnami” zagrał między innymi Sherlocka Holmesa (w serialu „Powrót Sherlocka Holmesa”), serialu „Kosmos 1999” czy filmie „Podróż do Indii”. Niewielkie rólki zagrał w „Pozdrowieniach z Rosji” czy „Operacji Piorun” z bondowskiego cyklu.

Nie podano przyczyn śmierci.
KOMENTARZE (3)
Loading..