Gry komputerowe

Debiutuje Disney Infinity 3.0 a z nim Star Wars

6



Pisaliśmy kiedyś, że w nadchodzącej edycji Disney Infinity pojawią się nowe światy i postacie z Gwiezdnych Wojen. Czym jest Disney pisaliśmy już tutaj. Światowa premiera nowej platformy Disney'a ma miejsce dzisiaj. Od jutra grę będą mogli kupić także fani w Polsce. Gra dostępna jest na platformy Sony Playstation 3, Playstation 4, Microsoft XBOX 360 oraz XBOX ONE. Zakupu można dokonać między innymi w sklepie cdp.pl.
Z okazji premiery nowej platformy i pojawienia się na niej postaci z Gwiezdnych Wojen, przygotowano także zwiastun premierowy z ich udziałem, który możecie zobaczyć poniżej.

Star Wars Battlefront -z pamiętnika developerów

1



W kolejnym odcinku pamiętników główną rolę odgrywa ujawniony jako ostatni tryb eskadry. Developerzy opowiadają o nim z dużym zaangażowaniem i zapewniają, że warto czekać na listopad i ich grę.

W ostatnim czasie twórcy podzielili się też wnioskami z pierwszych testów grywalnej wersji gry. Jak wiadomo, w nowym Battlefroncie, podobnie jak w poprzednich częściach, będzie można się czasowo wcielić w postacie znane z Sagi. Podczas testów okazało się, że najbardziej niezbalansowaną z takich postaci był Boba Fett. Zestaw jakim był plecak rakietowy, miotacz ognia, karabin blasterowy EE-3 Carbine Rifle i wyrzutnie rakiet okazał się uzbrojeniem wystarczającym aby poradzić sobie nawet z całą drużyną przeciwną. W związku z tym twórcy postanowili nieco Bobę osłabić. Jedną z najważniejszych zmian ma być podobno ograniczona mobilność postaci - Fett wciąż może latać, jednak jego plecak rakietowy posiada ograniczony zapas paliwa, po wyczerpaniu którego musi poczekać aż się on zregeneruje. Ma to wyeliminować sytuacje, w których łowca unosił się w nieskończoność wokół uziemionych przeciwników, eliminując ich jednego po drugim. W najgorszej sytuacji znajdowali się wówczas gracze wcielający się czasowo w postacie rycerzy Jedi, którzy nie mieli możliwości nawiązania walki z przeciwnikiem, teraz nie powinno to mieć już miejsca.
Przypominamy, że premiera gry już 19 listopada.



Wyjątkowa edycja Playstation 4

12



O tym, że 19 listopada premierę będzie miał Star Wars Battlefront, wiedzą już chyba wszyscy fani Star Wars. Podczas imprezy D23 zorganizowanej przez Disney'a dowiedzieliśmy się, że w tym okresie czeka na nas jeszcze przynajmniej jedna atrakcja. Firma Playstation zapowiedziała wyjątkową edycję konsoli Playstation 4 poświęconą Gwiezdnym Wojnom. Konsolę możecie zobaczyć na poniższym materiale promocyjnym:



Naszem redakcyjnemu koledze udało się także ustalić, że cena takiej konsoli nie powinna być wyższa od innych edycji.



Więcej informacji o planowanej edycji specjalnej możecie znaleźć na oficjalnej stronie PlayStation Polska.

Kolejny trailer "Knights of the Fallen Empire"

SWTor.com
9




Na odbywających się właśnie targach Gamescon odbył się dzisiaj panel poświęcony nadchodzącemu dodatkowi do "The Old Republic" zatytułowanemu "Knights of the Fallen Empire". Oprócz informacji, o których już wiemy i o których kilkukrotnie pisaliśmy, pojawił się trailer pt. "Become the Outlander", pokazujący fragmenty na silniku gry.



Dodatkową nową informacją jest fakt, iż subskrybenci mogą otrzymać nowego kompana, Nico Okarra, do 10. sierpnia, a nie, jak mówiono wcześniej, do 31. lipca.

Przypomnijmy, iż dodatek dostępny będzie za darmo dla subskrybentów od 27. pażdziernika. Jeśli jednak będziemy mieli abonament między 31. lipca a 19. pażdziernika, dostaniemy dostęp wcześniejszy o 7 dni.



Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum

Gamescom 2015: Nowy tryb rozgrywki w Battlefront!

11



Podczas trwających od dzisiaj targów Gamescom 2015 odbyła sią konferencja Electronic Arts, na której zaprezentowano nowy fragment rozgrywki. Pokazano przede wszystkim, przeznaczony dla nawet 20 graczy tryb eskadry, w którym stoczymy walki powietrzne! Poniżej możecie zobaczyć zaprezentowany zwiastun, w którym poza statkami pojawiają się też znajome głosy!



Wcześniej w tym tygodniu Electronic Arts ujawniło jeszcze jeden tryb rozgrywki, o nazwie Blast. Okazał się on jednak wariacją drużynowego deathmatch na mniejszych mapach i w maksymalnie 10 -osobowych drużynach.

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.