Humor

Rola Luke`a

Rael
0

To zdjęcie przedstawia osobę, która poza Markiem Hamillem kandydowała do roli Luke`a. Zaskakujące, nieprawdaż?

W co się przebrać?

TFN
0

U nas, w Polsce co prawda nie ma mody na przebieranie się z okazji wigilii święta zmarłych, ale w USA jest to nader popularne. Co powiedzielibyście, gdyby dano wam możliwość przebrania się za Gwiazdę Śmierci? Szczerze mówiąć, gdyby nie było podpisu, to nie wpadł bym, że dziewczyna na tym zdjęciu jest przebrana właśnie za Death Stara.

Królowa....

philomythus
0

Choć nie popieram naśmiewania się z nieżyjących monarchów, to jednak musiałem zamieścić ten obrazek bo po prostu spadłem z krzesła ze śmiechu. :)

Pij mleko!

La_touffe
0

Nie tak dawno dostałem pocztą ciekawy obrazek. Przedstawia on Yodę po spożyciu.... mleka oczywiście.

Powrót Dexa

TFN
1

Wiemy już na czym tak naprawdę skoncentruje się E3. Głównym bohaterem, będzie... Dexter! Zresztą zobacz sam ten fanArt. :) Moc silna w nim jest... mmm... :)

Epizod Lego

Rogal
0

Rogal podesłał link do strony Lego, gdzie zostały zaprezentowane fragmenty z Epizodów Star Wars. Scenerie i bohaterowie są z klocków LEGO. Zabacz ten link.

Próba klona

starwars.com
0

Na oficjalnej znalazłem taki obrazek. Przedstawia on swego rodzaju "próbę" kostiumu szturmowca klona. Po prostu z magazynów Lucasfilmu wygrzebano hełm Boby Fetta i pancerz szyurmowca. Jeden z ludzi to założył i powstało to co widać na obrazku. Wygląda śmiesznie... :)

Świetlny bagnet

Dash Onderon
0

Dash Onderon podesłał obrazek przedstawiający Świetlny Bagnet, ja natomiast przerobilem tę grafikę na kolejnego PICA. Zobacz go! Dzięki Dash!

Śpiąca księżniczka?

Alex
0

Alex przesłał fajny obrazek, który po dodaniu podpisu zasila kolekcję PICÓW. Bez zbytniego gadania, zapraszam do podziwiania. Dzięki Alex!

Nat strikes back!

TFN
0

W sieci natrafiłem na taki obrazek. Zastanawiam się co popchnęło Natalie do takiego strasznego czynu... Czyżby nadszedł jeden z trudnych dni w życiu kobiety? :)

"Żarówka" - recenzja

0

Jackson napisał receznję filmu "Żarówka", parodiując nasze opisy w dziale Twórczość Fanów. Nie temat, lecz sposób przedstawienia tematu zdecydował o tym, że umieszczamy go w dziale humor. Niecierpliwych, którzy już chcieliby rozpocząć czytanie, zapraszam tu.

Niewygoda

2

Pewna znana aktorka, występująca miedzy innymi w "Gwiezdnych wojnach" została przyłapana przez jednego z papparazich na... Zobacz zdjęcie.

Ameryka kontratakuje...

Vong z Praetorite Vong
1

Jak donosi Vong z Praetorite Vong, George Bush, postanowił, że po zakończeniu kariery politycznej zajmie się tworzeniem sagi, pt. „Tali Wars”. Pierwszym i na razie ostatnim odcinkiem ma być powieść „America Strikes Back”, która ma się ukazać trzy miesiące po zakończeniu drugiej kadencji prezydenckiej. Na razie opublikowano jedynie okładkę:


Co śmieszylo Natalie Portman?

0

W oficjalnym newsletterze starwars.com zamieszczono wpowiedź Natalie Portman, która mówi o pracy nad "Atakiem klonów":
"Podczas całego filmu Padme była dobrze ubrana i uczesana. To mnie śmieszyło - twierdzi Portman. Prawie cały czas Amidala przemieszcza się bez towarzystwa swoich pomocniczek, ale zawsze ma zaskakująco dobrze ułożone włosy... Padme musi być bardzo dobra w czesaniu samej siebie (co nie jest takie proste przy takich skomplikowanych fryzurach)"
Cóż... Może w układaniu włosów pomogła jej Moc? :)

Han Solo w E3 Spoiler

Nostromo z Black Hawk Down
2

George Lucas zdradził ostatnio jeden z mniejszych sekretów Epizodu III. Spoiler: Otóż w trzeciej części sagi zobaczymy Hana Solo, na razie nie wiadomo kto zagra dzieciaka, bo Leonardo DiCaprio trochę wyrósł. Ale taki dzieciak Solo, nie będzie włóczył się po galaktyce sam. Razem ze swoim ojcem lub wujkiem, a może nawet oryginałem (jeśli by Ford jednak przyjął tę rolę), - Bonem Solo przylecą na Tatooine, by sprzedać Sokoła Millennium i nająć się u Jabby. Mały Han będzie płakał, żeby nie sprzedawać Sokoła, a Bono powie mu, że niestety nie mają innego wyjścia. Oczywiście wszystko to będzie w tle, a po środku ekranu będzie przechodził Obi-wan lub Anakin, jeszcze nie wiadomo do końca. (koniec spoilera). Wiadomo jednak, że w E3 wystąpi kolejny muzyk, tym razem Bono z U2, a ponieważ nie ma on zbyt dobrej pamięci do uczenia się ról, dlatego postać którą ma odgrywać też się będzie nazywać Bono, tyle że Bono Solo. Bono miał już grać w AOTC, ale niestety mu nie wyszło. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że w E3 Bono spotka się z Robbim Williamsem i N’Sync, a także Britney Spears, która chce zagrać małą Leię i Michaelem Jacksonem, który od lat wybiera się by zagrać Tarkina. Tymczasem Bono już chodzi w charakteryzacji:


Greenpeace działa...

TFM
0

3. stycznia 2002 w okolicach Filipin, działacze Greenpeace zablokowali rozładunek 17 tys ton genetycznie modyfikowanej soi. Zieloni przykuli się łańcuchami do siedziby firmy General Milling (największego producenta soi na Filipinach) Działacze przymocowali też wielki transparent do burty kontenerowca "Qui Gon Jinn" który oczekiwał na rozładunek.

kliknij na obrazek po prawej, aby powiększyć zdjęcie. Heh :))

Epizod 3 - pierwsze zdjęcia!

Patryk Salamon
0

Patryk nadesłał fajny obrazek prezentujący walkę Anakina i Obi-Wana na wyspie otoczonej morzem lawy. To tutaj najpewniej spoiler:Anakin wpadnie do gorącej magmy i zamieni się w Lorda Dartha Vaderakoniec spoilera. Obrazek jest tutaj.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.