Humor

Wojna w Zatoce....

Nostromo z B-H-D
0

Nostromo ze strony o filmie Black Hawk Down (czyli Helikotper w Ogniu) podesłała nam fajny plakat. Jest to przeróbka jednego z tych, które promowały AOTC, tyle że teraz dotyczy Wojny w Zatoce. Plakat możecie zobaczyć tutaj.

Śmieszne Flashe

La Touffe
0

Jeżeli chcecie zobaczyć różne ciekawe, śmieszne Flashe parodiujące Gwiezdne Wojny to zapraszamy na stronę Star Wars Spoofs. Uwaga są one w języku angielskim.

Star Wars ANH Infinities ...

Michał Sekunda
1

Ostatnio modne są Star Wars Infinities, choć na razie głównie w wersji komiksowej. Teraz przedstawiamy fragment ANH, w dość alternatywnej historii, co by było gdyby, reżyser chciał nakręcić film dla osób powyżej 21 roku życia i nie koniecznie fantasy. Uwaga osoby poniżej 21 roku życia nie powinny oglądać tego filmiku bez zgody rodziców. Sam filmik jest tutaj (3.26 MB).

STAR WARS'y na liście filmów ...

Światowe Centrum Ufołapstwa
1

Zastanawiałem się nad tym, w którym działe 'Humor' czy 'Różne', powinna znaleść się ta bardzo ważna dla Fanów Sagi informacja i wybrałem "Humor". Według bojowników z Ruchu Oporu film Gwiezdne Wojny powinien znaleść się na liście filmów ZAKAZANYCH, a sami fani to ..... i to 100%, zresztą sami zobaczycie i zapoznacie się z tą 'interesującą' lekturą.

Hayden to oferma...

Natalie Portman.Com
0

Na napisach końcowych jednego z dodatków do AOTC DVD zamieszczono wpadki z planu. Jak łatwo zauważyć, większość wpadek to po prostu niezdarność Haydena. Teraz już wiadomo kto by grał Jar Jara, gdyby nie był on robiony komputerowo. Filmik (uwaga MPEG (DivX) 40 MB spakowane ZIPem) można ściągnąć tutaj.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.