Humor

Detektyw Inwektyw:GW

1

Dzisiaj w sondach pojawiła się propozycja, by dodać jakąś starwarsową część przygód Detektywa Inwektywa. Tak więc udało się spełnić tę prośbę. Detektyw Inwektyw to taki Pan, który robi sobie telefoniczne kawały w różnych firmach i instytucjach. O zamrożeniu Hana Solo pisaliśmy już wcześniej. W zamieszczonym dzisiaj fragmencie Detektyw Inwektyw zadzwonił do sklepu zoologicznego, a czego tam szukał - sami usłyszczie. Plik dostępny jest tutaj.

Wiarygodność Microsoftu ;)

TFN
0

Jak się okazuje, na głównej stronie informacyjnej Microsoftu, ekipa Billa Gatesa oznajmiła w końcu datę premiery "Ataku klonów". Będzie to dnia 17 kwietania 2002. Problem w tym, że Lucasfilm raczej nie zdradził się z takimi planami, a na datę 16 maja wyłożono już dużo pieniędzy, w kwietniu zaś ma sie zacząć wzbudzanie zainteresowania handlowego produktami z AOTC w USA. Co jak co, ale Lucas chyba by tego nie zrobił. Chyba, że Bill Gates jest bardziej wpływowy niż my wszyscy myślimy.

To chyba rodzinne :)

TFN
0

Na stronie Theforce.Net opublikowano fajny obrazek:Trzeba by jeszcze trzoszkę wyjaśnić. w jednym z epizodów (nie pamietam w którym) jeden ze stormtrooperów na drugim planie przechodząc przez drzwi uderza się w głowę... hełm. Komenentarz do powyższego obrazka powinien być: "To chyba jest uwarunkowane genetycznie" :)).

Podobieństwo?

TFN
0

Zamieszczamy dziś ciekawe porównanie, którego dokonał jeden z informatorów TFN.

Cóż za głębokie refleksje i przemyślenia autor uwidacznia poprzez ten obraz ;)

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.