Humor

Kolejny Pic

0

Kliknij tu aby zobaczyć czym tak naprawdę Anakin pojechał na ratunek Shmi. W czasie podróży miał tylko jedną myśl... Bał się, że pojazd zepsuje się. :) Tak na marginesie dodam, że pic jest dedykowany Kasi. Za duchowe wsparcie i dobre słowa, których ostanio nie słyszy się wiele. Dzięki wielkie Kasiu. Muzo.

Wojna!

Jedioutcast.theforce.ru
0

Luke Skywalker został sklonowany! I to nie raz czy dwa, ale wielokrotnie! Zobacz tylko ten obrazek! Wesoło prawda? Ja bym stamtąd uciekał. Nie wiadomo przecież które klony są wpełni... sprawne umysłowo...

Ach te miecze...

Michał
0

Oto powód dla którego Jedi robią miecze świetlne własnoręcznie. No cóż te fabryczne czasem są do ... Zdjęcie jest tutaj.

Religia Jedi - co dalej...

Darth Ejka
0

Darth Ejka ;) podesłała nam obrazek z „Angory”. W dziale „Matematyka nie z podręcznika” znajdował się artykuł z „Naszego Dziennika”, czyli oficjalnej gazety Radia Maryja. Artykuł ten dotyczył oczywiście tego, że w Australii 70 tysięcy mieszkańców stwierdziło, iż wyznaje religię Jedi. Rysunek obrazujący ten artykuł jest tutaj.

Google nie lubi Microsoftu?

2

Ten news jest zupełnie nie związany z "Gwiezdnymi wojnami", ale doszedłem do wniosku, że można zrobić wyjątek. Gdy w wyszukiwarce Google wpiszemy "go to hell" (z cudzysłowami) na pierwszym miejscu mamy... zobacz! (obrazek troszkę waży, ale warto!)

Z ostatniej chwili

TFN
0

W ostatnich dniach w Australi, jedynym państwie gdzie oficjalnie uznawana jest religia jedi (SIC!), wybuchły zamieszki pomiędzy przedstawicielami jej ortodoksyjnego i reformatorskiego odłamu. Na szczeście ofiar nie zanotowano, a wszelkie walki na miecze świetlne kończyły się tylko obcięciem dłoni. Wszystko to wyjaśnia ten obrazek :))

Nowy PIC!

0

Będąc "pod wrażeniem" obrazków zamieszczonych na Bastionie, które prezentowały nieskończone jeszcze ujęcia z "Ataku..." przagnął bym zaprezentować Wam jeszcze jedno zdjęcie sprzed nałożenia efektów. Oto ono.

Dialog z wakacji

0

Będąc na wakacjach rozmawiałem z Zapolem na różne tematy, także na temat narkomanii i narkotyków. W trakcie jednej z takich rozmów o dragach zeszliśmy nieco na grunt SW:

Ja: Nie uważasz, że Yoda ostrzega przed narkomanią?
Zapol: Niby czemu?
Ja: "Gdy raz wejdziesz na ciemną scieżkę ona na zawsze zdominuje twoje przeznaczenie".
Zapol: No tak.... wciąganie jasnej ścieżki... jasna ścieżka to kokaina, a czym jest ciemna?
Ja: Brown sugar.
Zapol: Ale tego sie nie wciąga tylko pali.
Ja: No racja....

A co Wy myślicie? Może w SW są jeszcze gdzieś ostrzeżenia przed narkomanią? Piszcie.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.