Humor

Star Wars Liquor Store

Killerek z SWPL
1

Kto z fanów Gwiezdnych Wojen zamiast Pilsnera nie chciałby sobie wypić browca od dumnej nazwie Anakin Lager?? Zapewne każdy. Tak się pięknie złożyło, że autor Fishdot.org ma zamiar wprowadzić do sprzedaży alkohole, które znajdują się tutaj. Pozostaje czekać.

Kolejny Pic

TIBI_TIBI
0

Prezentujemy obrazek, który ujawnia, o czym myślał Mace Windu podczas spotkania w gabinecie Kanclerza Palpatine`a. Jeśli też jesteś tego ciekaw, to kliknij tutaj.

Lady Fett

Darth Kisiel
6

Jak donoszą nasi (Mali) Agenci, Boba postanowił odejść od metody rozmnażania się przez klonowanie i znalazł sobie dziewczynę (widoczną na tym obrazku). Jak widzimy bez zbyt dokładnej analizy obrazka, Boba lubi blondynki gustujące w takich jak on ubraniach i kolorach. I kto mi wmówi, że PRZECIWNE charaktery się przyciągają????
Obrazek został znaleziony na stronie The Imagineer
Dzięki Darthu Kisielu za meila z informacją!

Coś im się pomyliło :)

Neturnia.Wallpapers
0

Straszna rzecz! Przez przypadek podmieniono twarde dyski w ILM i w firmie tworzącej efekty cyfrowe do "Władcy pierścieni"... Niestety... Chłopaki z ILM się wcale nie zorientowali i stworzyli coś, co nazwano Yollumem, czyli połaczeniem Yody i Golluma. Ojej... mam andzieję, że zdązą to jeszcze poprawić... :)

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.