Humor

Kulisy afery Rywina

philomythus za FILM
9

Interesuje Was czemu nie można rozwikłać zagadkowej afery Lwa Rywina? Prezentujemy prawdziwe oblicze Lwa, przepraszam Rywina du Hutt. Poniżej dowód:


Strip z NP

natalieportman.com
0

Tutaj jest malutki komiks o pracy Natalie Portman. Jedyną wadą tej rysunkowej opowiastki jest to, że jest po angielsku. Tych, którzy nie dadzą się tak łatwo zniechęcić, zapraszam do podziwiania komiksiku. :)

Lepper i jego rycerze

TIBI_TIBI
8

Zobacz kolejną pracę TIBI_TIBI. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że Bastion jest wolny od wszelkich wpływów politycznych. To tak tylko na wszelki wypadek mówię. :))

PIC od Kisiela!

Darth Kisiel
3

Nawet taki wielki Jedi jakim jest Mace Windu oddaje się pokusom Ciemnej Strony. Jeden z reporterów "Życia Coruscant", najpoczytniejszej gazety w Starej Republice, zrobił to zdjęcie. W odpowiedzi na nie, Rada Jedi wydała oświadczenie, w którym czytamy m.in: "Zdjęcie to jest fotomontażem i powstało w wyniku działalności pewnych frakcji mających na celu osłabienie zakonu Jedi". Sprawa zapewne skończy się przed Senacką Komisją Etyki.

Kto dorabiał sobie w AOTC!!

Jackson z SWL
5

O tym, kto pracował przy AOTC można poczytać sobie w napisach końcowych. Oto przykład z DVD z AOTC:Jak donoszą nasze źródła, nie jest to jedyny Jackson, który pracował przy AOTC. Ponoć w roli jednego Jedi o ciemnej naturze, znaczy skórze, wystąpił Samuel Leroy Jackson, a w epizodzie III scenę z wulkanem ma reżyserować Peter Jackson, w zamian za co Lucas naprawi trochę ROTK.

O filmie Petera Jacksona słów parę...

1

Krzysztof Lipka-Chudzik (znany też jako KoLeC) w swoim najnowszym felietonie, który znalazł się na Stopklatkce tym razem wypowiedział się trochę o filmach Petera Jacksona. Oto co napisał o FOTRze:

Bijcie mnie, ale ja w "Drużynie Pierścienia" Drużyny nie widziałem. Po ekranie za to snuły mi się w tę i z powrotem cztery Ewoki, dwa sierściuchy rasy Wookie (z futrem od świąt nie mytym), C3PO z łukiem i R2D2 z toporem oraz Obi-Wan Kenobi w spiczastym kapeluszu. Gdzie się podział mój ulubieniec Sam Gamgee i jego celne odzywki? Gdzie dwa radosne patafiany: Merry i Pippin? Dokąd poszedł waleczny Gimli, zakochany po uszy w Galadrieli? Co się stało z całym drugim planem: kto wypędził Dziadunia, grubasa Bolgera, Barlimana Butterbura, enta Żwawca i kucyka Billa?

W felietonie znajdziecie też pewną pochwałę dla AOTC! A od siebie dodam, że miałem przyjemność poznać Kolca na premierze prasowej AOTC. Powiem tak, był to jeden z nielicznych dziennikarzy, po których było widać, że film zrobił na nich piorunujące wrażanie. Po wyjściu z filmu powiedział: Nie mam czego się przyczepić., acz Kolec nie trawi za bardzo „Mrocznego Widma”, co także można wyczytać w tym felietonie.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.