Humor

Obrazki....

N`Loriel
11

Tutaj specjalnego wprowadzenia nie potrzeba. Po prostu zobaczcie na obrazki, które mamy poniżej:

Dzięki N`Loriel!

Szturmem!

Falcon
6

Ponoć "Ruscy" jak biegli do ataku, to musieli głośno krzyczeć tratatatata bo karabiny przepili. Jak się okazuje, Rebelianci na Hoth mieli podobne problemy z... zaopatrzeniem...Dwa blastery na cały oddział... No ładnie!
Dzięki Falcon!

Chłopcy w Iraku

Obiwan
8

Fear, fear is my ally. - Strach jest moim sojusznikiem. Jak pokonać przeciwnika? - Strachem! A kto najlepiej wzbudza strach? - Lord Sith! Teraz jesteście gotowi żeby obejrzeć to zdjęcie... Dalszego komentarza ono nie potrzebuje.
Dzięki Obiwan!

Gwiezdne Tatuaże

Kolarz
20

Dziś obrazek z serii Starwarsowe Tatuaże. Wykonanie co prawda takie sobie, ale za to miejsce... :0 Fanki powinny być uradowane. Fani... cóż można kiedy indziej. Zobaczyć może jednak warto.
Tylko pytanie, czy tatuaż wykonał sobie fan, czy nie-fan - bo miejsce może wskazywać na tego drugiego. :)

Tajna Broń

Calsann
16

Na poniższym obrazku widzimy pole walki. To oczywiste... Ale nie wiemy na jakiej wojnie rozegrał się ten dramat. Nie da się zaprzeczyć jednak, że zwycięzca miał znaczną przewagę... Może nie liczebną, ale MOC była z nim.Dzięki Calsann!

Darth Bul w nocy na Tatooine

HaN i Rael
15

Z mroków nocy na Tatooine...Może wyskoczyć coś, czego się najbardziej obawiasz.... "Pracuje w tajemnica, Istnieje w cienia nazywa się......"DARTH BUL!
:)

Dzięki Rael i HaN!
Obrazek Maulopsa znaleziony na stronie www.wallpapers.cz

Gwiezdna ciężarówka

Calsann
8

O Polskiej ciężarówce STAR i oczywistych skojarzeniach ten nazwy z tytułem pewnych filmów George`a Lucasa już powszechnie wiadomo.
Jednakowoż zapraszam do obejrzenia jeszcze tego, nigdzie wcześniej niepublikowanego zdjęcia. Jak donosi nasz specjalny korespondent, zdjęcie to przedstawia prototyp nowego marsjańskiego pojazdu... W 2005 roku, w maju, poleci on na Czerwoną Planetę.


Dzięki Cal!

Koniec z Padme

Obiwan
36

Obiwan podesłał drobny komiks własnej roboty. Wszyscy panowie - fani Gwiezdncyh wojen, powinni pokazać to swoim dziewczynom/narzeczonym/żonom... Powinno im się spodobać. :)
Chętnych do podziwiania dzieła zapraszam tutaj.

Tatuaż SW

Lex
15

Lex podesłał fajne zdjęcie, które jak pisze, znalazł na dysku swojego kumpla.
Na pierwszy rzut oka nie zauważylem, ale jak wróciłem do tego... Okazało się że mamy tam coś z Star Wars.Co tam jest takiego Starwarsowego? Napewno zobaczycie! :)

Mutanty!

Paweł Hudeczek
18

Zobaczmy co w wyniku eksperymentów genetycznych powstało z materiału genetycznego Padme i Obiego... Dobrze, że to tylko symulacja komputerowa...


Dzięki ObiWan!

Star Trix

Fett
8

Po tym newsie, w którym pokazaliśmy pierwszy obrazek z walki Neo kontra Agenci, nasi szpiedzy dostarczyli nowe zdjęcia z nowego filmu Braci Wachowskich, Star Trix. Zapraszam do oglądania fotek:

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Dzięki Fett!

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.