Humor

Tak dalej Ani !

SW.com
15

Podobno George Lucas już w Epizodzie I chciał pokazać gniew młodego Anakina Skywalkera.
Jednak po pewnym namyśle, wyciął tę scenę, ponieważ wtedy filmu nie mogłyby oglądać dzieci. Otóż Anakin „rozbiera”, a tym samym stawia pierwsze kroki po Ciemnej Stronie Mocy, „najlepszą” postać w Mrocznym Widmie....
Zdjęcie możecie zobaczyć tutaj.

Reaktywacja Piców

Dżedajmajzder
31

Dzieki Dżedajmajzderowi możemy obejrzeć nowy Pic... Pozostawie to bez komentarza. Pic zrobiony według wszelkich prawideł :)
Oto on!

Dzięki!

Gangsta Rap

NewGrounds.com
18

Niedawno pisaliśmy o rapujących bohaterach Sagi we flashu - Gangsta Rap. Otóż na stronie NewGrounds można obejrzeć ten filmik w nowej szacie graficznej. Flash dostępny jest tutaj.

Kiedy otworzy się strona kliknijcie na przycisk „Watch This Movie”, który znajduje się po prawej stronie ekranu. Po otwarciu okna z flashem polecam kliknąć 3 razy na ikonę Q, która znajduje się na dole po prawej stronie. Zmniejszy to jakość ale przyspieszy cały filmik.

Rock z Gwiezdnych Wojen

Strider
29

Czy zdawaliście sobie kiedykolwiek sprawę, że postacie z Gwiezdnych Wojen maja podobną umiejętność ? Jest ona dosyć specyficzna i „trafiająca w ucho”. Wyobrażaliście sobie DARTHA VADERA dzierżącego nie miecz ale...gitarę.....albo Chewbaccę...grającego na perkusji...
Tak to prawda – istny Star Wars Band.

Mały gnom

NewGrounds.com
19

Czy zastanawialiście się jak naprawdę wyglądały sceny w TESB na Dagobah z udziałem Yody ? Otóż Lucas miał nie lata kłopot by „zapanować” nad nieokrzesanym Mistrzem Jedi.
Zapraszam do obejrzenia filmiku o tytule „Jedi Training”, który jest dostępny tutaj. Po otworzeniu strony kliknijcie na przycisk „Watch This Movie”, znajdujący się po prawej stronie ekranu.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.