Humor

Szopka wigilijna LEGO Star Wars

Oficjalny blog
31

Przybieżeli do Betlejem pasterze... - słowa znanej wszystkim kolędy nijak się mają do wizji szopki wigilijnej Larry’ego Larsa. Stworzył on gwiezdnowojenną szopkę wigilijną z LEGO. Pomysł wydawać się może kontrowersyjny, jednak w naszej kulturze nie brak „dziwniejszych” wyrobów tego typu. Makietka ma niewielkie rozmiary: 12x12. W swojej pracy Larry zastąpił biblijne postacie w następujący sposób:

 • Święty Józef – Darth Vader
 • Dziewica Maryja – Padme Amidala
 • Dzieciątko Jezus – Luke i Leia
 • Trzej Królowie – Greedo, Boba Fett, IG-88
 • pasterze – Chewbacca i Ewok
 • baranek – Kadu
 • Duch Święty – Swamptrooper

  Poniżej znajdziecie zdjęcie szopki wigilijnej LEGO Star Wars:  Ciekawe, czy miałaby szanse w powiatowym konkursie...

 • Stroje sportowe

  Ooryl za zczuba.pl
  18

  Gwiezdne Wojny mogą inspirować nie tylko rysowników czy autorów fanficów. Również projektanci mody lubią wplatać motywy z Sagi w swoje produkty. Oto przykłady strojów sportowych z różnych dyscyplin:

  Więcej strojów znajdziecie w tym miejscu

  Boże Narodzenie u Jango i Boby

  oficjalna
  18

  Jango Fett, najlepszy łowca w galaktyce i jego syn Boba, także obchodzili Boże Narodzenie. A w jaki sposób, odpowie wam ten film.  Wesołych Świąt!

  Jak obchodziliby Święto Dziękczynienia

  io9.com
  7

  Tydzień temu Amerykanie obchodzili Święto Dziękczynienia. Z tej okazji strona i09.com opublikowała streszczenia "odcinków specjalnych" (wymyślonych oczywiście), dotyczących obchodów tego święta przez ich bohaterów. Są tam m. in. "Zagubieni", "Herosi" czy "Kroniki Sary Connor". Całą listę znajdziecie tutaj. A my podajemy streszczenie "specjalnego odcinka" The Clone Wars.

  Akcja rozgrywa się na Kashyyyku, gdzie Wookiee celebrują swój coroczny Dzień Życia. Przebywająca na planecie Padme, chcąca przekonać ich do przyłączenia się do Republiki, zostaje schwytana i uratowana przez Anakina, Ahsokę i nieznanego wcześniej Jedi. Ów Jedi wygląda jak... indyk. W trakcie zaciętej bitwy poświęca on swoje życie.

  Pod koniec odcinka widzimy Wookieech i naszych bohaterów w trakcie wielkiej uczty, podczas której Yoda przypomina wszystkim o ofiarach, jakie zostały poniesione aby wszyscy mogli być tego dnia w tym miejscu. Mówi coś w stylu: "Dzięki składać musimy dnia tego". Wtedy R2-D2 wydaje charakterystyczny odgłos i wszyscy się śmieją.

  Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.