Humor

"Imperial March" w wykonaniu orkiestry islandzkiej

YouTube
23

24 października tego roku w Reykjaviku, stolicy Islandii, odbył się koncert tamtejszej orkiestry symfonicznej. Wśród wielu utworów zagrano między innymi "Imperial March" Johna Williamsa. Wtedy na scenie pojawiła się pewna znana postać i przejęła dyrygowanie orkiestrą, za co zebrała olbrzymie owacje zgromadzonej licznie publiczności. Zapis tego wydarzenia możecie obejrzeć w niniejszym filmiku:

Szturmowcy z klocków Lego

Onet.pl
23

W portalu Onet.pl ukazała się galeria zdjęć Mike'a Stimpsona, m. in. z wykorzystaniem szturmowców i Vadera z Lego Star Wars, zainspirowane filmami "Szczęki", "Titanic", "American Beauty", "Północ-Północny Zachód", demonstracją przeciw wojnie w Wietnamie czy z okazji Światowego Dnia Robienia na Drutach. Napis na kartce trzymanej przez szturmowca głosi: "W zamian za jedzenie pomogę zbudować stację bojową".

Prace Mike'a Stimpsona są doskonale znane w internecie, gdzie funkcjonuje pod pseudonimem Balakov. W serwisach Flickr i RedBubble posiada grono wiernych fanów, którzy śledzą i komentują jego nowe projekty. Ma trzy wielkie pasje: fotografię, klocki lego i "Gwiezdne wojny". Drobiazgowo rekonstruuje kultowe sceny z filmów i głośne wydarzenia. Za pomocą swojego aparatu, światła i... zabawki odtwarza legendarne zdjęcia i kreuje swój własny świat.

Oto owa galeria.Zombie w SW

StarWars.com
30

Z okazji ukazania się powieści "Death Troopers" Joe Schreibera, na oficjalnej stronie starwars.com ukazały się obrazki znanych artystów, których tematem są żywe trupy. Znajdziemy tam przeróbki plakatów do Mrocznego Widma i Ataku Klonów autorstwa Matta Buscha, przeróbkę plakatów z filmów "Wysyp Żywych Trupów" (Shaun of the Dead) narysowaną przez Toma Hodgesa, "Świt Żywych Trupów" (z klonami) autorstwa Jamie Snell, a także obrazek będący wariacją na temat "Imperium Kontratakuje" który przerobił Paul Michael Kane. Autorskimi obrazkami są "Zombie Cantina" Katie Cook i "No Mere Mortal Can Resist" Spencera Brinkerhoffa III.Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.