Humor

Demotywatory SW #13

Demotywatory.pl
38

Najśmieszniejsza seria newsów wraca do łask na Bastionie. Po ponad 2 miesięcznej przerwie wznawiamy publikowanie Demotywatorów związanych z „Gwiezdnymi Wojnami”. Częstotliwość publikacji z pewnością znacznie spadnie, ale zapewniamy, że Demotywatory SW będą się pojawiać w miarę możliwości regularnie.

W dzisiejszej paczce mamy co nieco o polskiej pomysłowości znanej wszystkim z Grabowca, ojcostwu i klasykach kina – wśród, których twórca demotywatora umieścił „Gwiezdne Wojny”.Ocena z czarnego humoru: 4/5. Wynik całkiem dobry.

Musical Star Wars

YouTube
22

Gwiezdne Wojny określane są jako "kosmiczna opera". Film, który okazał się na YouTube dowodzi, że można je tak nazwać dosłownie. Kilka osób zebrało się i zaśpiewało piosenkę do znanej wszystkim melodii. Przypomina ona numery musicalowe, a jak to wyszło, można przekonać się oglądając wspomniany filmik:Paranienormalni i Śląskie wojny

YouTube
45

Kabaret Paranienormalni z okazji święta górników, czyli Barbórki, przygotował specjalny występ zagrany całkowicie „po śląsku”. W skeczu „Śląskie wojny” sparodiowali słynny pojedynek pomiędzy ojcem i synem. Cały występ można było zobaczyć w programie „Kabaretowy Klub Dwójki”, który został wyemitowany 5 grudnia o godzinie 20:05 na TVP 2.

Cały skecz możecie obejrzeć poniżej lub też bezpośrednio na stronie TVP oraz w serwisie YouTube.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.