Humor

Przyrząd do masażu w kształcie Sokoła Millenium

Club Jade
20

Producent i dystrybutor akcesoriów codziennego użytku firma JimmyJane wprowadziła niedawno do swojej oferty przyrząd do masażu Form 2, który kształtem przypomina najsłynniejszy statek z Gwiezdnych Wojen. Form 2 od innych masażerów różni się przede wszystkim podwójnym bodźcem mechanicznym, które można wprowadzić w drganie (4 tryby drgań, 5 poziomów mocy). Stylistyka przyrządu jest bardzo elegancka, wszelkie regulatory i pokrętła zgrabnie ukryto. Patrzą na Form 2 nie można odmówić mu podobieństwa do Sokoła Millenium z „Gwiezdnych wojen”.

Po artykule na temat Form 2 w serwisie Gizmondo producent „zabawki” szybko podłapał temat i postanowił zestawić swój produkt z Sokołem Millenium. Proponowana przez JimyJane lista jasno wskazuje Form 2 jako faworyta rywalizacji. Poniżej prezentujemy graficzne zestawienie w języku angielskim.Podstawowymi zaletami Form 2 są: możliwość pilotowania go Solo, podwójny napęd, jest wygodny i przyjazny dla ciała, 3 letnia gwarancja, baterie starczą na ponad 7 godzin masażu, walczy dla przyjemności, przyciąga „ziarnka grochu”.

Dla niejednej fanki Star Wars byłby to wymarzony prezent na: walnetynki, urodziny, imieniny, dzień kobiet, a może święta wielkanocne? Panowie, czasami warto zainwestować 135$ w zdrowie i samopoczucie naszych kobiet, przemyślcie to!

Przeróbki zdjęć i plakatów filmów

Gizmodo
23

Z okazji zbliżającej się ceremonii rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej (Oscarów) serwis Gizmodo ogłosił konkurs, w którym należało do plakatów lub zdjęć z nominowanych filmów dorobić jakiś techniczny gadżet lub aby w jakiś sposób nawiązać do filmów SF. Oto kilka przykładów gwiezdnowojennej twórczości, zainspirowanych filmami "Bękarty Wojny" (Inglorious Basterds), "Precious", "The Hurt Locker. W Pułapce Wojny", "Up in the Air" i "The Blind Side".Pozostałe przeróbki (nie tylko związane ze Star Wars) znajdziecie tutaj.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.