Humor

Harrison Ford się rozgniewał

Club Jade
21

Fani kina już od kilku lat snują podejrzenia, że Harrison Ford może mieć pewnego rodzaju problemy zdrowotne, a przynajmniej problemy z aparatem mowy, ponieważ znacznie osłabiła się jego ekspresja. Śmieją się z niego też komedianci i podkasterzy. Ich obawy rozwieje zapewne dramatyczna scena rozpoczynająca wczorajszy talk-show Jimmy Kimmel Live!

Kampania społeczna skierowana do fanek

Club Jade
20

W trosce o wszystkie nerdki zachęcamy do zapoznania się z poniższym filmikiem, w którym Kaley Cuoco opowiada o istotnym problemie dotyczącym fanek. Sprawa jest bardzo poważna, dlatego nie powinniśmy przechodzić obok niej obojętnie.Film wyreżyserował Zachary Levi przy wsparciu dziewczyn z Team Unicorn: Clary Grant, Rileah Vanderbilt i Milynn Sarley.

Harry Potter vs Star Wars

JoeMonster
31

W kinach puszczają właśnie ostatnią część przygód Harrego Pottera, tym samym kończąc jego magiczną opowieść. Serwis JoeMonster.org przygotował małe zestawienie podobieństw jakie łączą sagę Pottera z naszymi Gwiezdnymi Wojnami. Która z serii wypada ciekawej w danych elementach? Oceńcie sami!
* Token - w filmach dla młodzieży, czarnoskóra, drugoplanowa postać, która na ogół nie bierze udziału w konwersacjach, nie ma wpływu na los głównych bohaterów, wypowiada się lakonicznie np. "Kur*a mać", "Jasna cholera", "Ale kicha".


Kiedyś „śmialiśmy się” z „Władcy Pierścieni” (szczegóły!), dzisiaj musimy rywalizować z czarodziejem w okularach... No cóż, jaki przeciwnik takie igrzyska. : )

Obi-Wan gra w baseball

YouTube
12

Niedawno Ewan McGregor, znany z roli Obi-Wana Kenobiego w Nowej Trylogii, wystąpił w programie The Graham Norton Show, emitowanym na kanale BBC One.
Dowiadujemy się, że Ewan jest szcześliwym posiadaczem repliki miecza świetlnego granej przez siebie postaci, którą otrzymał na planie od człowieka zajmującego się replikami. Dalej odbywa się gwiezdnowojenna zabawa, w której umiejętności władania mieczem głównie prezentuje McGregor.
Jeśli chcecie zobaczyć jak Ewan gra w baseball repliką miecza Anakina to obejrzyjcie poniższy filmik.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.